:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C całkowite zachmurzenie

Kierował po alkoholu. Zatrzymali go dwukrotnie tego samego dnia

Pijani Kierowcy, Kierował alkoholu Zatrzymali dwukrotnie samego - zdjęcie, fotografia

Sąd zdecyduje o dalszym losie mieszkańca powiatu ciechanowskiego, który kierował pod wpływem alkoholu. Policja zatrzymywała go dwukrotnie w ciągu jednego dnia.

Najpierw w godzinach porannych na rondzie u zbiegu ulic Sienkiewicza, Mławskiej i Gąseckiej w Ciechanowie motorowerzysta nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w znak drogowy. Okazało się, że 45-latek znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. Dodatkowo jednoślad, którym się poruszał, nie był zarejestrowany i nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia OC.

Tego samego dnia w godzinach popołudniowych policja otrzymała zgłoszenie, z którego wynikało, że drogą wojewódzką nr 615 w kierunku Pawłowa najprawdopodobniej porusza się pijany rowerzysta. W trakcie kontroli okazało się, że był to ten sam kierujący. Tym razem 45-latek miał jednak w organizmie prawie 1,5 promila promila alkoholu.

Wobec mężczyzny skierowano wniosek o ukaranie do sądu.

Kierował po alkoholu. Zatrzymali go dwukrotnie tego samego dnia komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-09-14 17:15:07

    Jeszcze miał jechać na hulajnodze, ale się bał bo niema świateł, a dzień taki krótki. A tak poważnie to chyba jakiś debil , idiota, @#$%@#%$&. Brak słów.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-14 21:41:01

    Niedawno czytalem o gościu, który siedząc już skuty w radiowozie poprosił żeby mu piwo z jego auta przynieśli...

  • Katakumb..... - niezalogowany 2018-09-15 03:48:51

    Podszedł do tematu prawidłowo Albo GRUBO ALBO WCALE !!!

  • Gość w dom - niezalogowany 2018-09-15 21:53:20

    Tak, to był jakiś ludowiec z PSL na pewno.

  • Antoni - niezalogowany 2018-09-16 19:30:39

    A mi jest go tak zwyczajnie po ludzku szkoda. Musiał gdzieś dotrzeć a nie miał kasy na taksówkę. Miał godność by sie nie prosić. Zawzięcie dążył do tego swojego celu, nawet jak to była jakaś wioska gdzieś tam. Po prostu powiedział wszystkim :"pieprzcie się! ", wsiadł na rower i pojechał. Bo na wieczór miał gdzieś tam być. Taki mały bohater dzisiejszych czasów... Na przekór wszystkiemu. Zapewne smartfona też nie miał... Jestem z Tobą!

  • Gość - niezalogowany 2018-09-16 20:20:24

    A to skończył sie strajk w policji? Mialo byc po wlosku i bez mandatow.

  • gość 2018-09-17 11:58:45

    No odezwał się Pijaczek Antoni, który broni swoich pobratyńców od kielicha nazywając ich bohaterami dzisiejszych czasów. człowieku a jakby taki dureń spowodował poważny wypadek w którym zginęła by twoja rodzina też byś bronił pijaczków czy na nich wieszał psy? trzeba go ukarać niech oddaje pół pensji na ofiary wypadków spowodowanych przez pijanych idiotów. Wtedy nie będzie miał na flachę.

  • Antoni - niezalogowany 2018-09-17 15:46:14

    a ja ci powiem tak: a gdzie współczucie, serce do drugiego człowieka??? teraz człowiek dla człowieka wilkiem, liczy się tylko kasa, a człowiek który potrzebuje pomocy jest śmieciem bo nie jest przebojowy, nie odniósł sukcesu, nie ma kasiory! Jak by to jakiś celebryta był to by mu pomogli, ugościli, oczyścili z zarzutów i na koniec słit focie na fejsa zrobili co by więcej lajków zbierać. popaprane czasy, popaprani ludzie! obłuda, rzygam waszymi wartościami! tfu!!!