:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  30°C bezchmurnie

Kiedy ruszy budowa parku handlowego na Aleksandrówce?

Zapowiadane na ostatni kwartał tego roku otwarcie Parku Handlowego Bonus w Ciechanowie może się przesunąć. Mimo to inwestor zapowiada, że prace budowlane powinny wkrótce ruszyć.

Przypomnijmy: Park Handlowy Bonus ma powstać przy ul. Harcerskiej na osiedlu Aleksandrówka, w sąsiedztwie supermarketu Kaufland. - Obecnie oczekujemy na pozwolenie na budowę - informuje nasz portal Piotr Wasilewski, przedstawiciel firmy Origo Group, odpowiedzialnej za komercjalizację parku. - W związku z tym prace najprawdopodobniej ruszą na wiosnę. Otwarcie planowane jest na IV kwartał 2018 roku lub I kwartał 2019 r. - zapowiada.

Park Handlowy Bonus ma liczyć około 2050 m2 powierzchni handlowej. W obiekcie pojawi się osiem modułów handlowych o powierzchni od 60 do blisko 500 m2. Do dyspozycji klientów będzie blisko 80 miejsc parkingowych. Póki co inwestor nie chce zdradzać, jakie sklepy będą funkcjonować w obiekcie. - Rozmawiamy z kluczowymi najemcami z branż RTV AGD, obuwniczej i odzieżowej, ale w tej chwili jeszcze nie chcemy ujawniać nazw - wyjaśnia Piotr Wasilewski.

Szerzej o planowanej inwestycji przy ul. Harcerskiej informowaliśmy TUTAJ.

(fot. Origo Group/CiechanowInaczej.pl)

Kiedy ruszy budowa parku handlowego na Aleksandrówce? komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-02-07 15:17:31

    Same sklepy a miejsc pracy brakuje, przydał. By sie jakiś. Zakład a nie tylko obuz pracy cedrob

  • gość 2018-02-07 15:43:27

    no własnie

  • gość 2018-02-07 15:46:58

    Niech ktoś!! xDD Sami załóżcie firmę, znajdźcie klientów i dajcie ludziom pracę. Jełopy.

  • gość 2018-02-07 16:07:37

    Tam też ktoś będzie musiał pracować. Same się te sklepy nie obsłużą, nie posprzątają i nie ochronią :)

  • Gość - niezalogowany 2018-02-07 16:11:04

    przydałby się jeszcze słownik niektórym osobom

  • gość 2018-02-07 16:36:52

    Miernota nieudacznik siedzi na necie i wyzywa innych od jełopów. Taki z ciebie biznesmen że na necie hejtujesz? Współczuje!

  • gość 2018-02-07 16:54:42

    Niech inwestor pomyśli o sklepach takich jak: Zara, Bershka, Sephora, Tiger. Drogeria Natura też by się przydała :)

  • Piotr - niezalogowany 2018-02-07 17:13:19

    Każda inwestycja jest dobra, ponieważ od etapu projektowego poprzez wykonawstwo a następnie eksploatację pozwala na zarobienie pieniędzy dla poszczególnych branż. Zamiast się cieszyć, że lokalny rynek rośnie w siłę to biadolicie ludzie. Ktoś wyżej napisał. Prace będzie można znaleźć również w handlu czy usługach.. :)

  • Gość - niezalogowany 2018-02-07 17:20:09

    Będzie taki sobie dworzec PKS, ale tylko bez dworca. Hahaha. W tym Ciechanowie włodarze potrafią tylko hale handlowe albo markety budować. A później jeszcz na tablice przy Błonia aby można było zwiedzać. Śmiechu warte !!!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-02-07 17:23:26

    Do tej od Zary- może jeszcze Sfinksa Ci przywiozą, ewentualnie przeciągnął mur chiński? XD

  • Gość - niezalogowany 2018-02-07 18:00:53

    To tosamo będzie. Co dworzec pks szkoda słów mjasto biedronek

  • gość 2018-02-07 21:29:40

    Miasto analfabetów po gimnazjach. Co druga wypowiedź razi w oczy błędami ortograficznymi...

  • Gość 387 - niezalogowany 2018-02-07 21:36:32

    Zeby chodzic po sklepach trzeba je najpierw gdzies zarobic. Pewnie niech beda, ale nie sam handel. A tu nic, tylko sklepy.

  • Gość - niezalogowany 2018-02-07 23:24:39

    Wszyscy krytykują ale po tych sklepach wszystkich latają... Żenada

  • gość 2018-02-08 00:12:09

    No ta. Opodatkowac to

  • Ziemniak - niezalogowany 2018-02-08 02:53:49

    Mogliby tam kebab otworzyć.

  • Edmund - niezalogowany 2018-02-08 07:14:23

    Czytam te komentarze i wyłanie się Ciechanów pełen niezadowolonych ludzi. Kto Wam broni zakładać własne firmy gdzie wysokość zarobków będzie zależała tylko od Waszej pracy, doświadczenia, determinacji?

  • Kinga B. - niezalogowany 2018-02-08 08:03:51

    Przydałoby się żeby powstał tam jakiś sex shop. Takie duże miasto a brak takiego punktu, trzeba jeździć aż do stolicy żeby kupić jakiś gadżet /bieliznę itd. Czemu u nas powstają tylko spozywczaki, alkohole, ciuchy, nie ma nic poza tym?

  • gość 2018-02-08 08:38:20

    Duże miasto ............. ??????? Chyba lekko przesadziłeś :)

  • Smerfi - niezalogowany 2018-02-08 08:48:56

    Pewnie że by się przydał sex shop. We wszystkich centrach handlowych takie same sklepy: ciuchy, buty, spożywa. A może teraz coś innego!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-02-08 09:30:20

    Jak ma powstać kolejny bezużyteczny budynek to na co wywalać kase?? Nie lepiej w to miejsce zrobić coś dla ludzi? Mało jest osob w potrzebie? Co z tego ze pobudują nowe sklepy skoro przeciętny janusz tam zajrzy raz na jakiś czas bo jak utrzymuje dom i rodzine (2dzieci i zona) za swoje 2000 do 2500 tys to skąd ma wziąść na zakupy gdzie w centrach zostawia sie nie tak mało bo wszystko markowe. Moze są osoby co maja pieniedzy do oporu ale jak ktoś ma inne wydatki to nawet tam nie zajrzy bo nic nie kupi. A takich osob w Ciechanowie i okolicach 2/4 minimum jak nie wiecej. A podatki i reszta wzrośnie bo za coś trzeba to wszystko utrzymac a kasa też musi za inwestycje sie zwrocić.

  • Gość - niezalogowany 2018-02-08 10:12:32

    Na Mc Donaldzie też ludziska na forum psy wieszali a teraz zaparkowanie graniczy z cudem. Dziwi mnie tylko ta lokalizacja ? To samo ze sklepami wielopowierzchniowymi - ile by ich nie było klient zawsze się znajdzie. Postawią w Ciechanowie Castorame i będzie ruch w interesie. Gdyby w Ciechanowie powstala Ikea też były by pielgrzymki.

  • gość 2018-02-09 06:49:06

    Przydałayby się ekskluzywne delikatesy z wyrobami z wyższej półki , foie gras czy świeże mule lub dobra elegancka kawiarnia z tortem Sachera i kawa Robusta w stylu Wedla w Wawie.....

  • gość 2018-02-09 10:08:05

    Może wreszcie jakaś tania knajpa z dobrym polskim jedzeniem!

  • gość 2018-02-09 11:01:50

    sex shop jestem ZA, a powiem więcej nie ma porządnego Burdelu

  • gość 2018-02-24 14:42:26

    W Ciechanowie same galerie sprzedajace sam najgorszego sortu badziewie. Miasto wyludnia sie niedługo zostana sami emeryci. Szkoda że włodarze zjmuja sie tylko betonowaniem miasta, stawianiem placów zabaw, siłowni i innych bzdetów. Brak firm które dałybu ludziom pracę i nic w tym kierunku władze miasta nie robia. Kompletny marazm niedługo bedzir to miast wymarłe ale wybetonowane z samymi urzedasami. Panowie włodarze ludzie potrzrbuja pracy ale nie takich obozów pracy jaki oferuje Cedrob.

  • gość 2018-04-06 21:14:40

    Czy tam kanalizacja da rade, bo przy Kauflandzie czesto smierdzi?

  • Gość - niezalogowany 2018-04-09 13:07:30

    Parking płatny by zrobili lepsza kasa by z tego była ;-)