:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C rozproszone chmury

Katarzyna Piasecka i Cezary Kaźmierski gośćmi kolejnego wieczoru z Fabryką Komedii w Zgrzycie

Kiedy: 2018-03-08 , godzina: 20:00 | Gdzie: Fabryka Kultury ZGRZYT Narutowicza 4 a

Inne Wydarzenia, Katarzyna Piasecka Cezary Kaźmierski gośćmi kolejnego wieczoru Fabryką Komedii Zgrzycie - zdjęcie, fotografia

Stand Up w Ciechanowie zadomowił się na dobre! Comiesięczne spotkania gromadzą liczną, wspaniale reagującą publiczność. Zgrzyt odwiedzili praktycznie wszyscy najważniejsi komicy w Polsce i chętnie tu wracają.

Już w najbliższy czwartek, 8 marca, po raz kolejny gościem Fabryki Kultury będzie Katarzyna Piasecka - stand-uperka, konferansjerka, improwizatorka.  Kasia jest gospodarzem sceny stand-upowej w Warszawie (Hybrydy), gdzie cyklicznie zaprasza najlepszych polskich komików. Współtworzy również grupę improwizacyjną Siedem Razy Jeden. Razem z Abelardem Gizą i Kacper Rucińskim przez kilka lat współtworzyła projekt Stand-up Bez Cenzury. Na scenie obecna od końca 2001 roku. Podczas tych kilkunastu lat pojawiła się w programach rozrywkowych na antenie TVP1, TVP2, TVP Polonia, TVP Rozrywka, Polsat, Tv4, HBO, Comedy Central, TVN, TVN Style.

Katarzyna Piasecka przyjeżdża do Ciechanowa ze swoim najnowszym programem stand-up comedy „WINNA”! Nowe spostrzeżenia, nowa energia i jedna historia, bez której ten program nie mógłby powstać. Całość w charakterystycznej dla niej bezpośredniej i bezkompromisowej formie. Przed gwiazdą wieczoru wystąpi pochodzący z Ciechanowa Cezary Kaźmierski.

Start o godz. 20:00.

 

 

Katarzyna Piasecka i Cezary Kaźmierski gośćmi kolejnego wieczoru z Fabryką Komedii w Zgrzycie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Inne Wydarzenia, Ciechanów - więcej informacji