:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Jurand znów wygrał i utrzymał przewagę nad wiceliderem

19/02/2018 12:22
Piłka Ręczna, Jurand znów wygrał utrzymał przewagę wiceliderem - zdjęcie, fotografia

Dziewiąte zwycięstwo z rzędu Juranda Ciechanów w drugiej lidze piłkarzy ręcznych. Tym razem podopieczni Krzysztofa Biernackiego zrewanżowali się za jedyną porażkę w sezonie AZS AWF Warszawa.

Pierwsza połowa sobotniego starcia była bardzo wyrównana. Gospodarze długimi fragmentami nie byli w stanie odskoczyć rywalowi na więcej niż jedną bramkę. Dopiero około dwudziestej minuty udało się wypracować trzybramkowe prowadzenie, które utrzymało się do przerwy. Obie ekipy schodziły do szatni przy stanie 16:13. Początek drugiej połowy to zdecydowana dominacja gospodarzy, którzy imponowali skutecznością, dzięki czemu w pewnym momencie prowadzili już 25:15. W końcówce spotkania Jurand wyraźnie odpuścił, dzięki czemu ekipa z Warszawy zdołała zmniejszyć rozmiary porażki. Ostatecznie ciechanowianie zwyciężyli 32:29.

W sobotnim spotkaniu bramki dla Juranda zdobywali: Sebastian Dobrzyniecki - 5, Andrzej Kosik i Patryk Dębiec - po 4, Łukasz Klimowski, Karol Komorowski, Damian Rutkowski, Krzysztof Szuba i Damian Tobolski - po 3, Bartosz Smoliński - 2, Bartłomiej Miłek i Przemysław Miedzowski - po 1.

Jurand utrzymał sześciopunktową przewagę na drugim w stawce ROKiS-em Radzymin, który bez problemów ograł SPR Pabiks Pabianice. Wszystko wskazuje na to, że z walki o awans wypisał się z kolei AZS UMCS Lublin. Po porażce z Trójką Ostrołęka traci bowiem do ciechanowian już dziesięć punktów. A w najbliższą sobotę (24 lutego) drużyna z Ciechanowa zagra na wyjeździe właśnie z piątą w stawce UMKS Trójką Ostrołęka. Początek spotkania o godz. 18:00.

(fot. Jurand Ciechanów)

Jurand znów wygrał i utrzymał przewagę nad wiceliderem komentarze opinie

• Gość - niezalogowany 2018-02-19 14:52:55

Brawo Jurand tak trzymać!!

• gościu - niezalogowany 2018-02-19 19:45:45

Brawo Jurand,jedyna drużyna w mieście która wstydu nie przynosi!!!

Dodajesz jako: |

Piłka Ręczna, Ciechanów - więcej informacji

Ogłoszenia PREMIUM

_

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie - Zapraszamy!

Zobacz ogłoszenie

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

R4BC PL SP Z O O z siedzibą w Ciechanów 06-400, Plac Tadeusza Kościuszki 13a lok.7