:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C lekkie zachmurzenie

Jurand wygrał po karnych. W niedzielę zagra w Ciechanowie

Kiedy: 2017-11-19 , godzina: 15:00 | Gdzie: hala sportowa MOSiR

Piłka Ręczna, Jurand wygrał karnych niedzielę zagra Ciechanowie - zdjęcie, fotografia

Dramatyczna końcówka i zwycięstwo w rzutach karnych. Jurand Ciechanów z przytupem po blisko miesięcznej przerwie wrócił na drugoligowe parkiety. Zawodnicy znad Łydyni zajmują obecnie trzecie miejsce w tabeli.

Tym razem ciechanowianie mierzyli się na wyjeździe z ekipą SPR Pabiks Pabianice, która plasowała się na pozycji wicelidera. Mimo, że spotkanie rozpoczęło się od dwubramkowego prowadzenia gospodarzy, to Jurand szybko odrobił straty i na przerwę schodził z prowadzeniem 15:13. W drugiej połowie ciechanowianie długimi fragmentami kontrolowali przebieg meczu, prowadząc nawet w pewnym momencie 27:24. Szczypiorniści z Pabianic mieli jednak piorunującą końcówkę i w ostatnich fragmentach spotkania zdołali wyjść na prowadzenie. Jurand rzutem na taśmę doprowadził do remisu 30:30, a zwycięzcę wyłonił konkurs rzutów karnych. Tu lepsi okazali się zawodnicy z Ciechanowa, którzy wygrali 5:4.

Dzięki tej wygranej Jurand dopisał do swojego dorobku dwa punkty i awansował w tabeli na trzecie miejsce. W najbliższą niedzielę (19 listopada) ciechanowianie zmierzą się przed własną publicznością z drużyną ROKiS Radzymin. Początek spotkania o godz. 15:00 w hali sportowej MOSiR.