:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -1°C całkowite zachmurzenie

Jurand ograł sąsiada z ligowej tabeli

Piłka Ręczna, Jurand ograł sąsiada ligowej tabeli - zdjęcie, fotografia

Bardzo ważne zwycięstwo Juranda Ciechanów. W meczu wyjazdowym podopieczni Krzysztofa Biernackiego pokonali Szczypiorniaka Dąbrowa Białostocka i umocnili się na pozycji wicelidera.

Było to starcie drugiego z trzecim zespołem w ligowej stawce. Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównania. W ostatnich minutach ciechanowianie zdołali jednak odskoczyć rywalom i na przerwę schodzili z prowadzeniem 14:11. W drugiej odsłonie Jurand powiększył przewagę, którą konsekwentnie utrzymywał. Ostatecznie zawodnicy z Ciechanowa zwyciężyli 30:23. Najskuteczniejszy tego dnia w zespole znad Łydyni był Sebastian Dobrzyniecki - autor dziesięciu trafień.

Po ośmiu kolejkach Jurand nadal zajmuje w tabeli drugie miejsce, z dwoma punktami straty do liderującego AZS UMCS Lublin. W najbliższą sobotę ostatni mecz tej rundy, w którym Jurand zmierzy się z szóstą w stawce Trójką Ostrołęka. Spotkanie odbędzie się w sobotę (9 grudnia) o godz. 18:00 w hali MOSiR w Ciechanowie.