:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Jurand ograł Pabiks i pewnie kroczy po awans

Piłka Ręczna, Jurand ograł Pabiks pewnie kroczy awans - zdjęcie, fotografia

Szczypiorniści z Ciechanowa kontynuują swoją zwycięską passę i pewnie zmierzają po awans do pierwszej ligi. W ostatnią sobotę (10 marca) Jurand ograł na swoim terenie Pabiks Pabianice.

Podopieczni Krzysztofa Biernackiego byli faworytem tego spotkania i od pierwszych minut doskonale wywiązywali się z tej roli. Jurand dość szybko wyszedł na kilkubramkowe prowadzenie i przez całą pierwszą połowę utrzymywał bezpieczną przewagę nad rywalem. Do przerwy na tablicy wyników widniał rezultat 17:14 dla ciechanowian. W drugiej odsłonie obraz gry nie uległ większej zmianie. To Jurand cały czas nadawał ton rywalizacji i z minuty na minutę powiększał przewagę, odskakując w pewnym momencie ekipie Pabiksu aż na dziewięć trafień. W samej końcówce przyjezdni zdołali nieco zmniejszyć rozmiary porażki. Ostatecznie gospodarze wygrali 33:27.

W drużynie Juranda najskuteczniejszy tego dnia był Patryk Dębiec, autor 9 bramek. Do siatki rywali trafiali również: Sebastian Dobrzyniecki - 8 bramek, Damian Rutkowski - 5, Andrzej Kosik i Karol Komorowski - po 3, Piotr Ruszkowski i Damian Tobolski - po 2, Mariusz Balcerzak - 1.

W tabeli Jurand utrzymał ośmiopunktową przewagę nad drugim ROKiS-em Radzymin, który bez problemów ograł Włókniarza Konstantynów. A w następnej kolejce mecz na szczycie, czyli pojedynek ROKiS - Jurand.

Jurand ograł Pabiks i pewnie kroczy po awans komentarze opinie

• Przemko - niezalogowany 2018-03-12 14:39:20

To jest super informacja, a nie że MKS dostał baty. Pierwsza liga będzie nasza.

• Gość - niezalogowany 2018-03-12 15:24:04

Super informacje:) w 2 lidze to i ja zbiorę chłopaków z osiedla i wgramy tą lige pzdr :)

• Gość - niezalogowany 2018-03-12 15:54:51

Do gościa wyżej.Zbierz ekipę z podwórka,bez problemu ograsz MKS!!! Brawo Jurand. Prezydencie odciąć wszystkie pieniądze dla kopaczy,wstyd przynoszą.Dodatkowo dofinansować Jurand,możemy być z niego dumni!!!

• Gość - niezalogowany 2018-03-12 16:33:22

Zbierz ekipę z podwórka i idź zagrać z Jurandem, chłopcy pewnie z chęcią pokażą że to sport gdzie trzeba trenowac kilka lat i pokażą wam jak się gra.

• Ciech - niezalogowany 2018-03-12 17:54:37

Jestem pewien że dużo łatwiej byłoby zagrać w waszej lidze okręgowej(najniższy z możliwych szczebli) chłopakom z ręcznej aniżeli Wam w II lidze(niżej tylko III liga). Zaczepka zupełnie niepotrzebna, w piłkę każdy potrafi grać lepiej lub gorzej, piłka ręczna jest nieporównywalnie bardziej wymagająca technicznie, fizycznie i kondycyjnie (nie uważam że zawodnicy CKS są bardziej w tych aspektach wytrenowani, stwierdzam zwyczajnie fakty, że nie każdy sie w tym odnajdzie), poza tym potrzebna jest hala, porządną piłka, klej i ogarnięty typ z gwizdkiem (o co bardzo ciężko) dlatego też nie jest tak popularna. To tyle. Zamiast się wspierać tworzycie dziwne historie na forach, fb itp. jeśli ktoś ma ochotę przychodzi na mecz i kibicuje, jeśli nie.. trudno, nikt nikogo do niczego nie zmusza ale nie plujmy na siebie wzajemnie. Zresztą dobrym przykładem jest młoda wiara, jak ma ochotę to przychodzi i kibicuje Jurandowo, robiąc przy tym świetną atmosferę na hali, jak nie mają ochoty to ich nie ma i nikt o to pretensji nie ma, traci na tym tylko po trosze meczowa atmosfera ale chłopaki wychodzą i grają dla tyvh co przychodzą na mecze, pełne hala na pewno dodaje im pewności siebie. To samo zapewne jest na MKS