:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  28°C rozproszone chmury

Jest praca w Urzędzie Gminy Ciechanów

Rynek Pracy, praca Urzędzie Gminy Ciechanów - zdjęcie, fotografia

Wójt Gminy Ciechanów ogłosił otwarty i konkurencyjny nabór na wolne stanowisko urzędnicze. Kandydaci mogą składać aplikacje do 4 grudnia.

Poszukiwana jest osoba na stanowisko podinspektora ds. ochrony środowiska i rolnictwa w Referacie Rolnictwa, Gospodarki Nieruchomościami i Ochrony Środowiska Urzędu Gminy Ciechanów. Kandydaci muszą m.in. posiadać wykształcenie wyższe z zakresu ochrony środowiska lub inżynierii środowiska oraz minimum 2-letni staż pracy w administracji publicznej. Wymagana jest również znajomość przepisów z zakresu ochrony środowiska i ochrony przyrody, a także przepisów prawa w zakresie utrzymania czystości i porządku w gminach oraz ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych i kodeksu postępowania administracyjnego.

Dokumenty należy składać do 4 grudnia do godz. 16:00 w sekretariacie Urzędu Gminy przy ul. Fabrycznej 8 w Ciechanowie. Szczegółowe informacje na temat naboru dostępne są na stronie www.bip.gminaciechanow.pl.

Jest praca w Urzędzie Gminy Ciechanów komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się