:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Jest praca w KPPSP Ciechanów

Rynek Pracy, praca KPPSP Ciechanów - zdjęcie, fotografia

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej ogłosiła nabór kandydatów do służby przygotowawczej. Aplikacje można składać do 20 lipca.

Poszukiwana jest stażysta, a docelowo pracownik na stanowisku głównego księgowego. Kandydaci muszą posiadać minimum wykształcenie średnie lub średnie branżowe oraz spełniać co najmniej jeden z warunków: ukończone ekonomiczne jednolite studia magisterskie, ekonomiczne wyższe studia zawodowe, uzupełniające ekonomiczne studia magisterskie lub ekonomiczne studia podyplomowe i posiadanie co najmniej 3-letniej praktyki w księgowości; ukończona średnia, policealna lub pomaturalna szkoła ekonomiczna i posiadanie co najmniej 6-letniej praktyki w księgowości; wpisanie do rejestru biegłych rewidentów na podstawie odrębnych przepisów; posiadanie certyfikatu księgowego uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych albo świadectwa kwalifikacyjnego uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, wydanego na podstawie odrębnych przepisów.

Dokumenty należy składać do 20 lipca w siedzibie KPPSP Ciechanów przy ul. Płockiej 32. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 23 671 28 68 lub na stronie internetowej TUTAJ.


Jest praca w KPPSP Ciechanów komentarze opinie

  • gość 2018-07-14 14:35:55

    Wymagania zostały określone, a jakie są warunki płacowe?

  • Gość - niezalogowany 2018-07-22 08:31:29

    2120zł brutto

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Rynek Pracy, Ciechanów - więcej informacji