:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Jarosław Muchowski zwycięzcą wyborów w gminie Sońsk

05/11/2018 01:00
Wybory, Jarosław Muchowski zwycięzcą wyborów gminie Sońsk - zdjęcie, fotografia

Jarosław Muchowski pokonał Marzenę Ślubowską w drugiej turze wyborów na wójta gminy.

Na Jarosława Muchowskiego oddano 62,09% ważnych głosów (2200), a na Marzenę Ślubowską - 37,91% (1343).

Poniżej publikujemy ostateczne wyniki z poszczególnych obwodów do głosowania:

Obwód nr 1:

Jarosław Muchowski - 882

Marzena Ślubowska - 416

Obwód nr 2:

Jarosław Muchowski - 311

Marzena Ślubowska - 93

Obwód nr 3:

Jarosław Muchowski - 264

Marzena Ślubowska - 279

Obwód nr 4:

Jarosław Muchowski - 631

Marzena Ślubowska - 461

Obwód nr 5:

Jarosław Muchowski - 111

Marzena Ślubowska - 92

Obwód nr 6:

Jarosław Muchowski - 1

Marzena Ślubowska - 2

Jarosław Muchowski zwycięzcą wyborów w gminie Sońsk komentarze opinie

  • Concrete - niezalogowany 2018-11-05 06:22:09

    Obwód 1 i 2:rzeklbym "druzgocaco!". Stosunek 2:1, 3:1...

  • gość 2018-11-05 06:46:18

    każdy dostaje to na co zapracuje

  • gość 2018-11-05 06:48:16

    no ale w obwodzie 6 zwyciestwo

  • Nick - niezalogowany 2018-11-05 07:22:18

    NO I.MAMY MARIONETKE.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 07:56:55

    Brawo My!

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 08:02:57

    Obóz nr 6 frekwencja 70% :D

  • gość 2018-11-05 08:05:05

    Gratulację dla nowego króla. Pozdr.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 08:32:27

    Jesteśmy uratowani kaniec ubliżania ludziom,a i przypominam przewaga to 857 głosów.Jednak ludzie chcielI zmian która odmieni Naszo Gmine.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 09:07:07

    Niech żyje nowy Pan Wójt

  • NiePOprawny - niezalogowany 2018-11-05 09:12:46

    Dziwię się że mieszkańcy Spondoszyna zagłosowali na p Ślubowską kiedy mają drogę taką że tylko wozem drabiniastym będzie można przejechać.P Ślubowska co z tego że ma 3 fakultety kiedy nie ma bladego pojęcia jak [wyjść i pomagać ludziom] zarządzać gminą To wójt jest dla mieszkańców a nie odwrotnie Bardzo dobrze że wygrał MŁODY Gratulacje p Jarosławie jesteśmy największą gminą w regionie i niech się dzieje

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 09:46:23

    I teraz to pozostało się smiac z obrońców Slubowskiej. Zrobili posmiewisko na marne. Jak teraz beda patrzec ludziom w oczy? Nie raz ich przez to wszystko obrażając itd. Jeszcze będziecie dziękować nam, ludziom glosujacym na Pana Jarka.

  • Były uczeń - niezalogowany 2018-11-05 09:50:14

    Pamiętam jak slubowska kazała dzieciom oddawać na siebie swój głos jak uczeszczalem do zs nr 2 w latach 2007-2012.

  • gość 2018-11-05 10:03:10

    słuchajcie który numer obwodu ma badkowo

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 10:33:16

    Wybór jak między dżumą a cholerą.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 10:36:49

    Bądkowo nr 3

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 10:43:12

    Mam nadzieję że niektórzy pracownicy UG zaczęli pakowanie swouch miejsc pracy.

  • gość 2018-11-05 10:49:15

    Nie przegrała Pani Ślubowska. PRZEGRAŁA GMINA.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 11:18:12

    No i uważacie, że to niby wielkie zwycięstwo nowego wójta coś zmieni w gminie na lepsze? "Bez emocji".Nadal uważam ,że ten młodzien nie udżwignie ciężaru pracy jaka go czeka, bo ludzie z jego okolic raczej go znają i sami nie wypowiadają się o nim pozytywnie.A mieć takiego doradcę jak J.Kaczyński to NIEOSIĄGALNE.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 11:19:48

    Wyrazy współczucia dla mieszkańców gminy Sonsk.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 11:32:34

    Co to za okręg 6? Gdzie 3 osoby głosują.

  • Czekan - niezalogowany 2018-11-05 11:43:23

    Do gościa kilka komentarzy wyżej, piszącego o pakowaniu swoich stanowiskach pracy: o które stanowiska Ci chodzi? P. S. Nie musi być z nazwiska, tylko funkcja...

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 11:50:08

    Taka była wolą wyborców i trzeba odejść z honorem. Na ten wynik pracowała Pani 16 lat, i mieszkańcy się dopatrzli co chodzi. Jeszcze niech się przyjrzeć dyrektorowi SP z Badkowa i radnemu powiatowemu panu Zbyszkowi G. oraz radnemu byłemu dyrektorowi gimnazjum z Gasocina. Oni też wiele lat żyją z samorządu i co zrobili dla ludzi ?, dla siebie dużo.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 11:59:35

    Jednak Badkowo jest podzielone

  • gość 2018-11-05 12:10:58

    No i podzielone na pół Bądkowo, dziwię się ludziom, że nie mają odwagi się odezwać. Była p. Wójt kupiła głosy niepotrzebną budową sali rezmizji i obiecankami złotych gór. Jak ktoś napisał, nie pakuję wszystkich do jednego worka, żal mi i szkoda tych normalnych ludzi, którzy tam muszą mieszkać. Nie wygrał p. Muchowski tylko przegrała z kretesem p. Ślubowska, bo ludzie w innych miejscowościach mieli dość !!! A za 5lat ocenimy ponownie jak starał się wybrany Wójt i co dalej...

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 12:18:40

    A teraz połowa pracowników powinna polecieć i nie tylko urzędnicy ale przedszkole i szkołę też bym wyczyścił.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 12:41:20

    Do wpisu powyżej. Zgadzam się w 100%. Np. Bugalska.

  • gość 2018-11-05 12:41:44

    Jaka to mentalność pytać "Jak teraz beda patrzec(zam. będą patrzeć) ludziom w oczy?"wyborcy Pani Ślubowskiej. Radny Muchowski przejawiał tylko wielkie negatywne Emocje, a ludzie lubią słuchać o złych rzeczach i podziwiają "odwagę" takiego, co sam sobą nic nie reprezentując potrafi komuś dowalić. Pani Ślubowska jest osobą pragmatyczną i skuteczną. Mieszkańcy Spondoszyna wykazali się rozsądkiem, nie bacząc na swoją kiepską drogę głosowali na dobro całej Gminy. A czy gorąca fanka pana J. M. wie, jak wygląda "wóz drabiniasty", do czego służył i o jakiej porze roku nim się jeździło?

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 13:28:26

    NiePOprawny a skąd ty wiesz że mieszkańcy Spądoszyna głosowali na p. Ślubowską z tego co się orientuję to raczej nie a to że w naszym obwodzie wygrała to głównie zasługa Bądkowa. Jeśli ktoś nie wie to niech fałszywie nie oskarža a o naszą drogę walczymy od dawna. Mam nadzieję że nowy wójt coś na to zaradzi.

  • gość 2018-11-05 13:37:08

    Zbigniew G. to pospolity turkuć podjadek, jako nauczyciel w Bądkowie rył pod swoim dyrektorem tyle lat, ile tam siedział. Po plecach pani Ślubowskiej dostał się na radnego powiatowego i odtąd żeruje na Samorządzie. Przez nosa do opcji politycznej na przewodniczącego Rady Powiatu. Działał na szkodę gminy Sońsk dla własnych najprywatniejszych korzyści. Z apetytem na urząd Starosty. Zdradzi każdego sojusznika przy pierwszej okazji.

  • gość 2018-11-05 13:43:13

    Radny z Gąsocina też bardzo zaradny dla siebie. Miejmy nadzieję, że nie zostanie ponownie przewodniczącym Rady Gminy.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 13:43:28

    Mieszkańcy Spądoszyna już ustawiają się z wiatrem. Ciekawe co będzie po 5 latach kadencji? Jedno jest pewne, zostało bardzo wiele rzeczy obiecanych, teraz będziemy domagać się spełnienia obietnic.

  • Niunia - niezalogowany 2018-11-05 15:15:03

    Nareszcie może nastanie jakas normalność w gminie skończyć te kolesiostwo czas na zmiany bo te osoby które w gm.pracują to normalne damy nie podchodzi z kijem same sprawy w sądach siedzą na du.....i nic nie robią kolesiostwo wymienić wszystkich łącznie zGOPSem tam to jest chamstwo.

  • NiePOprawny - niezalogowany 2018-11-05 15:32:03

    Już dawno i Pani Ślubowska jak i Z Gutowski obiecywali nową nawierzchnię drogi Ciechanów-Gąsocin a jak to wygląda dziś to wszyscy jeżdżą i czują i to dzięki JM zostało wyremontowane te kilkaset metrów a nasze 'rodzime'naczalstwo nie było tą sprawą zainteresowane dopiero jak mleko się rozlało no my tu pokażemy!! Z funduszu sołeckiego miał być zrobiony chodnik do przychodni w Soboklęszczu[12tys]-ani chodnika ani kasy -przykładów można by mnożyć a jak będzie?-czas pokaże ale koniec przepłaconych przetargów dla p Kucińskiego i zwolnień podatków dla miejscowych biznesmenów którzy za umorzone podatki jeździli sobie na wczasy i się śmieli Co będzie-zobaczymy czas pokaże ale trzeba patrzeć optymistycznie sami mamy dzieci dorosłe i co ?Nic nie umieją? No bez jaj! dajmy szansę młodym!

  • Gość34 - niezalogowany 2018-11-05 15:43:37

    No i dobrze się stało na młodych czas a a starym mocherom podziękujemy! Wiecznie nie dorobienie, by chcieli grzać posadki aż do trumny i młodym blokować miejsc pracy

  • gość 2018-11-05 16:01:36

    Co z kurnikami ? Czy nowy Pan Wójt planuje zablokowanie budowy kurników, czy zasmrodzi gminę ?

  • Czekan - niezalogowany 2018-11-05 16:28:14

    Do gościa komentujacego wyżej: połowa urzędu gminy do wywalenia, a kto tak ci popadł że tak chcesz radykalnie wywalac??? Podaj funkcje...

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 16:47:05

    Czy wśród miejscowych nie ma osób mogących pracować w Urzędzie tylko potrzebne są przyloty z innych gmin. Dajcie pracę swoim a ludzie to docenią.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 17:01:39

    Dworak???

  • Czekan - niezalogowany 2018-11-05 17:01:41

    Może wśród miejscowych nie ma kompetentnych, wykształconych do sprawowania pewnych funkcji...?

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 17:08:33

    Czekam na obiecany gazociąg do Gąsocina i ścieżkę rowerową do Ciechanowa a za pięć lat ocenimy pracę

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 17:09:07

    Czekam na obiecany gazociąg do Gąsocina i ścieżkę rowerową do Ciechanowa a za pięć lat ocenimy pracę

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 17:33:11

    Ludzi niezastapionych nie ma. Kto chce to się nauczy.

  • gość 2018-11-05 17:48:08

    GOPS ma do czynienia z najtrudniejszą sferą życia gminnej społeczności i nie jest władny rozwiązywać problemów prawnych. Ma też widełki w ramach których świadczy pomoc finansową. Osoby mające charakter roszczeniowy nie są w stanie tego zrozumieć. Nazywać chamstwem to, że długoletnia pracownica GOPS-u nie daje się oszukać? Osoba naprawdę potrzebująca pomocy nigdy nie została odprawiona z kwitkiem. Panie nawet z własnej inicjatywy podsuwają możliwość skorzystania z formy pomocy, jeżeli taka się pojawia. Cechuje je takt, kompetencje i wysoka kultura osobista. Długoletnie pracownice przeżyły tu kilku wójtów i nigdy nie pracowały inaczej. Szczególne wyrazy uznania ze strony rodziców dzieci pokrzywdzonych przez los należą się pani Joannie Nałęcz. I gęby precz od GOPS-u.

  • gość 2018-11-05 17:54:49

    MAM NADZIEJE ŻE BĘDZIE JAKIŚ NADZÓR NAD HYDRANTAMI, PROSZE JAKOŚ OZNAKOWAĆ BY BYŁO WIADOMO JAK JEST POBIERANBA WODA BY MOŻNA BYŁO SPRAWDZIĆ DO JAKIEGO CELU WODA IDZIE

  • gość 2018-11-05 17:56:51

    Idąc na wybory przyświecała mi jedna myśl, każdy oby nie była p. Wójt. Bo gdyby ciągnęła następną kadencję to dopiero moglibyśmy mieć pretensję tylko do siebie, że jej na to mieszkańcy pozwolili... Podobnie z wyborami na okoliczne władze. Wszyscy oby nie zakłamany, butny, idący w zaparte, bezczelny i bezkrytyczny przedstawiciel PIS. A wiadomo, że choć z zawieszonym członkostwem w PSLu, ta pani jest propisowska.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 18:23:00

    Zazdrość przemawia przez niektórych

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 18:27:41

    Młody prezydent ciechanowa też wam nie pasuje, bo za młody? W Regiminie też stary poszedł wójt i młoda kobieta weszła na jego miejsce i tam jakoś nie ma tak jak tu, ludzie zachowuje cię się jak w przedszkolu

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 18:30:56

    W Glinojecku też wladze sprawuje młody człowiek i jest super.

  • Gość55 - niezalogowany 2018-11-05 18:34:54

    Młody też musi kiedyś zacząć

  • gość 2018-11-05 19:02:56

    Większość zdaje sobie sprawę że było to głosowanie przeciw a nie za kandydatem na wójta,Pan Jarosław duży kredyt zaufania od mieszkańców.Co do kilku wypowiedzi wcześniej czystki w gminie tak, w szkole w Sońsku tak, Bądkowo szkoła do likwidacji tak, przedszkole w Sońsku tak ale zacznijmy od góry a nie od Bugalskiej. Czy będzie miał odwagę? Jeżeli nie to cienko to widzę za pięć lat. A dobrze kierować i nauczać to trzeba mieć do pomocy kompetentnych pracowników , mądrych dyrektorów i nauczycieli.Nie powinien zapominać o mądrych doradcach, bo z tego co widać już paru starych wyjadaczy się podkleja.

  • gość 2018-11-05 19:04:00

    ci co pisza zalujac pania wojt nie martwią się o nia lecz o własne tylki

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 19:44:13

    Biedna Józefa... co ona teraz pocznie?

  • gość 2018-11-05 20:29:51

    Jak porównać zdolnego wykształconego prawnika po studiach dziennych na UW, doktoranta, a może już dr z cienkim bolkiem, lichym magisterkiem za kasę, stażystą z UM. Może zamiast innych pouczać sam by się jeszcze pouczył, przetarł między mądrymi ludźmi. Proszę przeczytać wywiad z panem Kosińskim w "TC" i porównać z programem wyborczym J. Muchowskiego. Broda mędrcem nie czyni, a niektórzy to i w wieku lat 40-stu nie dorosną panu Prezydentowi Ciechanowa do pięt.

  • gość 2018-11-05 20:44:57

    człowieku ochlon po pszegranej

  • gość 2018-11-05 21:49:11

    Co to jest "ochlon"?

  • gość 2018-11-05 22:11:54

    "Ta biedna Józefa", moja dobra kobieto, żadnej pracy się nie boi. Jakby nawet poszła na sprzątaczkę w dobrej firmie, jak Ją tu któraś wysyłała, to posprząta migiem, bo jest energiczna i cały dzień ma dla siebie. A i nerwów sobie oszczędzi. Korepetycje z matematyki są w cenie i uczy się chętnych, a nie użera z rozwydrzonymi głąbami. Tylko trzeba koniecznie zarejestrować, żeby nie dać zarobić sygnaliście. Poza tym ma zaplecze w postaci gospodarstwa rolnego, szerokie kontakty i może tu realizować jakieś dochodowe hobby. Na pewno nie zostanie beneficjentką GOPS-u, tylko daj Boże zdrowie.

  • gość 2018-11-05 22:22:22

    Czytając wypowiedzi doszedłem do jednego wniosku- nie wygrał p. Muchowski, tylko przegrała p. Ślubowska. Udało mu się, ramię w ramię z pewnym panem na zasiłku, zohydzić obecną Wójt do tego stopnia, że obywatele poszli i zagłosowali przeciwko niej. Szkoda tylko że nie wyłonił się żaden kompetentny i rozsądny kandydat, który pokierował by naszą Gminą i wygrała taka osoba. Osoby które myślą że coś się nagle diametralnie zmieni, najprawdopodobniej będą rozczarowane. Jak ktoś wyżej już napisał, "podklejają się już różni doradcy", widać było już w kampanii kim oni są i wg. mnie ciężko będzie mu się od nich uwolnić, bo przecież ma u nich "już" dług wdzięczności... Nie będzie spektakularnych zwolnień, bo podpadł by wielu osobom, które go na ten stołek wsadziły i które mogą go z niego zdjąć. Ale w sumie będzie mu już to pewnie obojętne, bo człowiek, który nie rokował, nic sobą nie reprezentował, będzie miał już na koncie ponad 500000zł. Nawet po "znaczącej" obniżce swojego wynagrodzenia, którą przecież obiecywał :)

  • gość 2018-11-05 22:30:00

    Będą spektakularne zwolnienia, bo przecież już czeka spora lista osób do zatrudnienia... Kuzynki, kuzyni, dobrodzieje i doradcy. To dopiero będą kompetentni ludzie... Żona raczej do pracy w UG nie pójdzie, bo ona nigdy wyrywna nie była.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 23:10:55

    Ludzie dajcie sobie siana. Ile jeszcze? Dosc już tego Waszego pierdzielenia. Nic to nie zmieni, te żale wylewajcie sobie na spotkaniach koleżeńskich z była wójt. Mamy nowego wójta i pogodzcie się z tym. Tylko sami siebie tym krzywdzicie, wmawiacie sobie głupoty, nerwy tracicie. A co do tych korepetycji- jakie korepetycje? Z ta dostateczna na papierku to ona sama prawie nic nie potrafi, w dodatku tyle lat przerwy? Pracę i tak ma w Gąsocinie w szkole, dostanie jeszcze jakiś etacik w Bądkowie, ma gospodarkę, koleżanki dadzą jej zarobić w belwederze i będzie super. Nie ma co jej żałować, już swoje wzięła przez te 4 lata. Dajcie i młodemu zarobić, że Wam sie już nic nie dostanie to teraz przez 5 lat będziecie psioczyc? Co ta kobieta zrobiła z Wami? Zazdrość, zawiść i pieniądz. To Wami kieruje. Z tego kiedyś będziecie rozliczeni i będzie płacz. Mam nadzieje, ze zalapaliscie i dacie sobie spokój.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 23:51:53

    Ta Pani już namieszała. Pełna ignorancja dla gminy. Układy z PSL. Już dziękujemy. Gratulacje dla nowego człowieka dającego nowe tchnienie i który zlikwiduje układu z zielonymi

  • gość 2018-11-06 06:58:14

    Hahahaha nie mogę ze śmiechu Muchowski zlikwiduje układ z zielonymi? Aż mi zajady popękały ze śmiechu

  • Gość - niezalogowany 2018-11-06 08:37:44

    Ona z psl, on także wiec o co ból dupy?

  • gość 2018-11-06 10:39:02

    Ją PSL zwalczał, a jego pchał na jej stołek. Więc kto tu jest z PSLowskiego układu? Dodatkowo za nim stoją tacy jak Wielechowski, Żbikowski, czy tam inny Gebert... Czyli osoby którym już dawno podziękowaliśmy....

  • Gość - niezalogowany 2018-11-06 11:35:42

    Co Wy macie do Zbikowskiego? Super człowiek, który gmine wyprowadził z długu. A niech za nim będzie kto chce byli działali.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-06 12:01:48

    Pragnę zauważyć ze te długi spłaca się kosztem wszystkich mieszkańców Trzeba zaniechac np. Budowy dróg chdnikow kanalizacji oczyszczalni gazyfikacji ogolnie wszelkich dobr sluzacych mieszkancom Nie jest wiec prawdą, ze jest dobroczynny wojt i splaca nasze dlugi

  • gość 2018-11-06 15:27:01

    NIe pytaj o Żbikowskiego jeśli nie chcesz znać prawdy... Z resztą tu nie można pisać takich rzeczy... Jak Wójt spłaca, a mimo wszystko wygospodarowuje fundusze, na powyższe inwestycje, nie zaciągając nowych długów to już jest dobrze. Najgorszy to taki co nie umie gospodarować pieniędzmi, ale chce się pokazać więc zadłuża Gminę. Jak się kończy życie ponad stan to my już wiemy...

  • gość 2018-11-06 17:28:56

    U nas od dawna są 2 psle i wójt była z innego niż Wielechowski. Nie myślcie, że Muchowski i spółka wybronią was od smrodu kurników. Kto bogatemu zabroni? Żbikowskiemu żaden pieniądz nie śmierdzi. Pamiętacie jak na swoją działkę w Marusach zwoził odpady toksyczne? A chcielibyście jeść tanie kurczaki? To nie protestować. Krzaki w Kałęczynie to nie Hyde Park.

  • gość 2018-11-06 18:00:14

    Nowy wójt najlepiej niech nic nie robi, bo co polepszy to spieprzy. Chyba nie braliście na serio tych jego bajecznych obietnic? Ścieżka rowerowa i gazyfikacja wymagają współpracy z Gminą Ciechanów, która absolutnie nie jest zainteresowana tym kierunkiem geograficznym. Gazyfikacja b. potrzebna, polepszyła by jakość powietrza nad całą Gminą i komfort życia tym, do których by dotarła. Brać, to się teraz nazywa pozyskiwać, kasę łatwo. Trudniej zwrócić. Od 2020 r. wyschnie unijne źródełko. Jak powymierają starzy, co mają emerytury rolnicze, w wielu domach zrobi się bieda. Trzeba się nastawiać na trudne czasy, a nie konsumować i "niech się dzieje".

  • gość 2018-11-06 18:54:07

    wszyscy wypisują co ma wojt zrobić a czego nie. Skoro wszystko wiedza to dlaczego nie startowali w wyborach na wojta. Bysmy mieli lepszy wybor

  • gość 2018-11-06 19:11:44

    odniosę się do wpisu o GOPSIE .Rzeczywisci prawda była ale kiedyś i jak było napisane na końcu wpisu geby precz od GOPSu powinno wisieć na drzwiach wejsciowych

  • Gość - niezalogowany 2018-11-06 19:15:08

    Ciekawe co była pani wójt zrobi w sprawie oczyszczalni bo za kadencji byłego wójta skargi pisała za swojej kadencji smród jej nie przeszkadzał a teraz młodemu też pewnie będzie uprzykszala życie tym smrodem.

  • gość 2018-11-06 19:19:43

    powie ze za jej kadenci nie smierdzialo

  • Gość - niezalogowany 2018-11-06 19:49:15

    Ludzie wezcie Wy sie opamietajcie i skończcie ta dziecinade. Co Wam to da? Juz po ptakach. Jak cos przeszkadza to czekamy na Was za 5 lat, wtedy zaglosujemy. Muchowski to jedyny racjonalny wybór na tych trzech kandydatów. Niech on sobie nic nie robi, tylko niech tu będzie spokój i brak posmiewiska na cala Polskę.

  • gość 2018-11-06 19:55:27

    Nigdzie wybór wójta nie budzi takich emocji, bo racjonalnego wyboru tu nie było. A cała Polska, nie pochlebiajmy sobie, ma nas w du-żym poważaniu.

  • GoscC - niezalogowany 2018-11-06 20:18:22

    Współczuję Wam mieszkańcy Gminy Sońsk... Wasz nowy Wójt nie da rady nic zrobić, nie ma doświadczenia... jak zderzy się z rzeczywistością i ogromem pracy to dopiero zrozumie co on zrobił. Nie da rady i będzie prosił o pomoc a tu chętnie mu pomogą starzy wyjadacze np. Wielechowski, Żbikowski, Kaliński i inni tego typu...co nic nie zrobili a chcielby jeszcze mieć coś do powiedzenia! Za 5 lat będziecie blagali aby ktoś porządny i ogarnięty kandydował.. Może Wasz nowy Wójt nie pogorszy sytuacji gminy ale napewno nic nie ruszy do przodu....

  • gość 2018-11-06 20:37:27

    nie jesteś z naszej gminy to napisz z jakiej jesteś to zobaczymy cos ty wybral .A może jesteś jego sąsiadem l tak dobrze go znasz

  • gość 2018-11-06 21:43:23

    Takie pieniądze mądrzy ludzie, nawet młodzi i z naszej gminy spokojnie zarabiają gdzie indziej. A w gminie Sońsk trzeba wielkiej odwagi być mądrym.

  • gość 2018-11-07 08:48:32

    Znam elekta i wg. mnie chodziło mu wyłącznie o kasę. Do PSLu się zapisał dla znajomości i wizji dobrego stołka w urzędzie, a kiedy zauważył że urzędasy dużo nie zarabiają, a na wyższe stołki trzeba mieć wykształcenie, zapragnął być wójtem, bo to łatwa i konkretna kasa... NIe myślcie że ktoś tam się pcha dla idei i chęci pomocy innym

  • Gość - niezalogowany 2018-11-07 10:39:13

    Dlatego my obywatele powinniśmy dbać o własne interesy przyglądać się pracy wójta i radnych bo niestety dotychczas wyglądało to blado . Wiadomo że potrzeb w Gminie jest B. Wiele cudów nie możemy źadc Każdy liczy na jakieś znajomości jakieś darmowe wpływy kasy z zewnątrz nic z tego Życzę młodemu wójtowi cierpliwości i normalnosci

  • gość 2018-11-07 10:39:52

    No to niech sobie zarabia te tysiące, zazdrościcie mu? Bo młody, bo kasę będzie miał. Każdy z Was mógł startować, więc dajcie już spokój.

  • gość 2018-11-07 11:21:03

    Ciekawy tok myślenia społeczeństwa tu widzimy... Stara Wójt zła bo za mało robi. Nowy Wójt lepiej niech nic nie robi, bo tylko zepsuje, a z resztą w naszej gminie to za wiele się nie da zrobić... Niech bierze kasę za nic. No dokąd my zmierzamy... Według mnie niech robi- zobaczymy, czy za 5 lat będzie rura z gazem, 50 km szerokiego prawdziwego asfaltu, ścieżka rowerowa z Gąsocina do Ciechanowa i wiele, wiele więcej... Tylko żeby nie było gadania później, że trzeba mu dać drugą szansę itd. A i powiem wam czemu nie było dobrego kandydata w wyborach... Bo dobrzy, na prawdę wykształceni ludzie nie wieżą w zwycięstwo- wiedzą że i tak wygra ktoś kto ładnie się ubierze i wam naobiecuje. Merytoryką, pragmatyzmem i brakiem powiązań towarzysko- biznesowych nikt was nie uwiedzie... Ponadto wiem po sobie, że tacy nie mają czasu siedzieć pod Urzędem Gminy i słuchać co w Gminie się dzieje, więc nie są w temacie tak jak ci którzy czasu mają aż za dużo... I podstawowa kwestia- tacy mają na życie, a nawet więcej i dlatego większość z was powie "tyle ma i jeszcze mu mało" i odda głos na jakiegoś biedaczka, bez wykształcenia, który was uwodzi obietnicami złotych gór... Taka prawda. Startują partyjniacy co nigdy nic nie robili, nieudacznicy którzy chcą się dorobić, a ludzie mądrzy się nie wychylają, bo wiedzą że i tak ich nie wybierzecie, więc lepiej poświęcić ten czas dla rodziny, albo na uczciwą pracę

  • gość 2018-11-07 11:27:29

    Z resztą kto wybierze kogoś, kto nie ma powiązań, nie przesiaduje na sesjach gminy, a za to uczciwie pracuje? Jak to tak z ulicy- prawda? Dlatego ciągle te same twarze oglądacie

  • gość 2018-11-07 11:28:36

    A propo Pana Zbyszka G. to był inicjatorem uchwały Rady Powiatu aby nie wykonywać drogi rowerowej Gąsocin- Ciechanów. Musieli podjąć taką uchwałę aby się zabezpieczyć przed pomysłem starosty i gmin aby taką drogę zbudować. Brak słów na tego byłego przewodniczącego rady powiatu, tym bardziej, że jeździ rowerem i mieszka w Gąsocinie.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-07 12:13:16

    Obecnie mamy przedstawicieli z innej opcji w radzie powiatu wiec czekamy na pozytywne dzialania Mysle ze zawarli odpowiednią koalicje?

  • gość 2018-11-07 12:49:48

    Otóż to, młody człowiek, który założył rodzinę, powinien przede wszystkim troszczyć się o jej rozwój i dobro. Naszym ogólnopolskim problemem są inwestycje i DEMOGRAFIA. Pani Wójt osobiście już w tej 2. dziedzinie nie podziała, ale młodzi patrioci i owszem. Do tego nie trzeba wielkich pieniędzy, decyduje charakter. Rodziny bogate z 1 dzieckiem nie są szczęśliwe. Jedynacy nie zazdroszczą rówieśnikom stanu posiadania tylko rodzeństwa. Mieć 1 dziecko i projektować dla niego żłobek? To ostatnia z potrzeb naszej gminy. Jest roczny urlop macierzyński- z możliwością zamiany na tacierzyński- becikowe, 500+, przedszkole, Dobry Start, e-Integracja dla zdolnych uczniów. A liczna kochająca rodzina to najlepsza inwestycja i niezawodna. Inwestowanie w roszczeniowych nieudaczników nijak się w ostatecznym rozrachunku nie opłaci.

  • gość 2018-11-07 12:57:32

    Znak zapytania oznacza, że nie jesteś pewny czy "myślisz", czy "że zawarli odpowiednią koalicję"?

  • gość 2018-11-07 13:48:45

    Czy ktoś wie ile kurników ma być pobudowanych w pobliżu Gołotczyzny. Słyszem, że na razie 4 a później jeszcze 20 ?

  • Gość - niezalogowany 2018-11-07 13:52:56

    Myślę ze czas pokaże po dokonaniach

  • Gość - niezalogowany 2018-11-07 13:57:34

    Jeszcze jedno Bezpartyjni zdecydowali się na partie.Czy będą realizować swój program czy to się uda?

  • Gość - niezalogowany 2018-11-07 14:09:11

    Już wymyślili produkcję mięsa z komórek macirzystych więc się nie martw Jest podobno lepsze i tańsze Produkcja taka jest czysta i bezzapachowa

  • gość 2018-11-07 16:05:37

    Jak będą chcieli to i 20 wybudują... Kto bogatemu zabroni. NA pewno nie młody wójt

  • gość 2018-11-07 17:50:26

    Pal diabli, że jego wiedza nie jest adekwatna do papierka. Jak się czuje potrzebę można się douczyć. Ale ten marny charakter- brak równowagi emocjonalnej, napastliwość, zajadłość, arogancja, narcyzm. To odrzuca i przekreśla możliwość współpracy z mądrymi ludźmi. Będą nim rządzić tacy, co "nieważne, czyje co je, ważne to je, co je moje". Pan Ż. podsunął mu swoją żonę na radną, ale się nie dostała.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-08 00:42:06

    Szanowni Państwo to co piszecie to żenada. Dajcie szansę nowemu Wójtowi.Wszystko krytykujecie trzeba było samemu startować.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-08 00:42:48

    Szanowni Państwo to co piszecie to żenada. Dajcie szansę nowemu Wójtowi.Wszystko krytykujecie trzeba było samemu startować.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-08 00:43:25

    Szanowni Państwo to co piszecie to żenada. Dajcie szansę nowemu Wójtowi.Wszystko krytykujecie trzeba było samemu startować.

  • gość 2018-11-08 09:13:36

    I dobrze że się nie dostała... Pana Ż. nigdy od koryta nie odpędzą, bo to taki typ. A co do startowania to żałuje... Myślałem, że do tego trzeba mieć wiedzę i doświadczenie. Gdzie ja z mgr, z renomowanej uczelni i kilka lat doświadczenia na odpowiedzialnym stanowisku... A tu niespodzianka- wystarczy trochę znajomości, garniturek i pokrzyczeć że źle się dzieje... Gość z 2018-11-07 11:21:03 ma rację...

  • Gość - niezalogowany 2018-11-08 13:23:22

    Zgadzam się z wypowiedzią poprzednika . Przecież Gmina Sońsk to rzesza wykształconych ludzi którzy piastują w różnych instytucjach kierownicze stanowiska tylko brak im poparcia " partyjnego". Mam nadzieję że nowy Wójt okarze się dobrym dyplomatą i zmieni wizerunek władz gminy. A zadania przed nim ogromne- przegląd uprawnień i zakresów czynności pracowników urzędu. Uważam że pracownicy są dla petentów , nad dyscypliną pracy też należy popracować wyglądem urzędnika ( kuse spódniczki, dekoldy to nie plaża.)

  • Gość - niezalogowany 2018-11-08 14:28:27

    Mnie kuse spódniczki nie przeszkadzają Zawsze miło spojrzeć na zgrabną nozke byle urzędniczka była miła i kompetentna..Mysle ze jak kuso sie ubier to musi byc zgrabna przeciez to nie wojsko

  • gość 2018-11-08 18:00:03

    Karma wraca. B. radny Muchowski przy pomocy zdolnego do wszystkiego oprócz pracy we własnym biznesie pana K. w nader ostry sposób krytykował wszystkie w czambuł poczynania pani Wójt. Napadał na p. Ślubowską nawet za sprawy wykraczające poza kompetencje wójta. Zapowiadał w kampanii poprawę opieki nad niepełnosprawnymi, bo "to nie są zbyt wielkie koszty podjechać do takiej osoby, pomóc jej np. w załatwieniu opłat". Deklaracja pod publiczkę. Natomiast jako radny grzmiał wielkim głosem, dlaczego pani Wójt nic nie robi, że dzieci muszą dojeżdżać w zasranym. śmierdzącym autobusie, ponieważ jeden z uczniów się zanieczyszcza. Chłopiec zanieczyszczał się tylko w autobusie i na pewno było to dla niego wielkim upokorzeniem. Więc wyrzucić go z autobusu i po problemie. Tam musiało się coś wydarzyć, skoro reakcja fizjologiczna była tak ostra i do tego należało dotrzeć poprzez inne dzieci. I wyjaśnić im przy okazji, że w życiu jest też ból i cierpienie, często zadawane przez tych co głoszą wirtualną tolerancję, a dotknięcie losu nieładnie pachnie.

  • gość 2018-11-08 19:49:36

    Czytając wasze wpisy doszedłem do wniosku ze ta strone powinni zamknąć.Wypisujecie takie bzdury. Magister z doswiatczeniem wytyka Muchowskiemu wyksztalcenie znajomości a sam co nie umiesz myslec .Nastepny wyciąga publicznie to co się chłopcu pszydarzylo w autobusie. Pomyslales jak się czuje jego rodzina i on sam czytając to.

  • gość 2018-11-08 20:14:07

    A jak się czuli, kiedy J. Muchowski informował o tym w internecie, oburzając się, że pani Wójt nie zrobi z tym porządku? Za opiekę nad dziećmi w autobusie ktoś brał kasę. Szkolny pedagog też nie pracuje społecznie. A wrażliwości dzieci na ludzki smród nie należało podsycać. Nikt nie ma gwarancji, że umrze zdrowy i mądry.

  • gość 2018-11-08 20:17:52

    Wstydzić się powinien ten. co złośliwie załatwia się na ławkę w parku, albo w obecności dzieci "podlewa" donice z kwiatami.

  • gość 2018-11-08 21:04:51

    zmienmy temat co z remiza w badkowie

  • Gość - niezalogowany 2018-11-08 21:43:04

    Nie jestem z waszej gminy ale włosy dęba stają czytając wasze komentarze. Wiadomo że wygrani chwalą się a przegrani ganią. Niestety ale to że Pani Ślubowska nie nadaję się na osobę publiczną widać w szesz i wzdłuż. Nowy wójt jeszcze nie zaczął na dobre urzędować a przeciwnicy już wydają pogarde i wyroki. Ludzie powstrzymajcie się. Uszanujcie wybór większości. Myślę że gm Sońsk odrodzi się przez najbliższe lata tak samo jak Ciechanów. Pomagajcie swóją postawą a nie utrudniajcie.

  • NiePOprawny - niezalogowany 2018-11-08 21:55:28

    Żeby było jasne w wyborach mieszkańcy Gminy pokazali p Wójt czerwoną kartkę za całokształt rządzenia w okresie 4 lat-młodego będziemy rozliczać po kadencji dajmy mu szansę się wykazać -przecież to chore zarzucać mu coś czego jeszcze nie zrobił Wiadomo że p Ślubowska miała mocną drużynę jedni byli interesowni drudzy naiwni a p Wójt da sobie radę GMINA MA POMAGAĆ SWOIM MIESZKAŃCOM A NIE TRAKTOWAĆ ICH JAK INTRUZÓW a tak było -mieszkańcy nie mieli prawa głosu na sesjach Rady Gminy bo p Wójt miała taki kaprys Ciekawe kogo będzie się teraz słuchał p Owczarczyk kto będzie mu podpowiadał jak ma głosować?

  • gość 2018-11-08 22:01:11

    Demokracja wymaga też poszanowania mniejszości. Nowy wójt jeszcze w ogóle nie zaczął urzędować, a kto będzie za niego rządzić to pytanie za 4 pkt. To pobożne życzenia myśleć, że będzie podobny do włodarza Ciechanowa. Prawo Marphiego: Jak coś może zawieść- to na pewno zawiedzie.

  • gość 2018-11-08 22:11:24

    nie umiec pszegrywac to najgorsza choroba

  • gość 2018-11-08 22:18:52

    Radni patrzą, jak podnosi rękę przewodniczący Rady Gminy. Ci nowi też nie będą się wychylać. A przewodniczącym pewnie zostanie p. Gebert, znany już ze swoich dokonań na stanowisku wójta. Pan Ż. z powiatu na pewno go poprze.

  • gość 2018-11-08 22:23:05

    Komentatorzy wygrani, jako patrioci szanujcie polską ortografię. Jak komputer podkreśla na czerwono, to nadal nie kumacie, co trzeba zmienić?

  • Gość - niezalogowany 2018-11-09 00:00:39

    Przepraszam ale dalej nic nie rozumiecie Uważam że sam Wójt nic nie uczyni dobrego jak nie bezie miał zgranej drużyny w postaci dobrze pracujacych urzednikow i wsparcia gdzies no nie będę pisał ...Mam nadzieję że nie będzie Rada działała w ten sposób by wybrana z nich grupa będzie zwalczajc mniejszość nie patrząc na to czy ktoś proponuje dobre rozwiazania

  • gość 2018-11-09 00:29:49

    To oczywiste, ale owszem grupa z przewagą będzie paraliżować dobre pomysły- "niech będzie po głupiemu, ale po mojemu". I dajmy już sobie spokój. Sąsiednie gminy, gdzie też była II tura wybrały (wg wpisów): pijaków, nierobów i złodziei. Dobrze tam, gdzie nas nie ma.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-09 02:59:36

    Jeszcze tego brakowało, żeby przewodniczącym gminy Gebert został. Przepraszam bardzo, ale na takie stanowisko powinna trafić kompetentna a nie karierowicz. Lepiej zapytać się trzeba ile energii i zaangażowania pan Gebert wkłada w swoją pracę. Wg mnie niewiele.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-09 02:59:53

    Jeszcze tego brakowało, żeby przewodniczącym gminy Gebert został. Przepraszam bardzo, ale na takie stanowisko powinna trafić kompetentna a nie karierowicz. Lepiej zapytać się trzeba ile energii i zaangażowania pan Gebert wkłada w swoją pracę. Wg mnie niewiele.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-09 03:01:41

    A czy ktoś pamięta czym wstawił się pan Gebert, jak był wójtem?

  • gość 2018-11-09 06:06:59

    mam pytanie czy pani slubowska po pszegranych wyborach w 2 turze miała prawo zaraz na drugidzien odwolac ekipe ukladajaca chodnik w gasocinie

  • gość 2018-11-09 06:27:49

    to może jeszcze odwdla ekipe z badkowa

  • gość 2018-11-09 06:29:43

    nie koleżance tego niezrobi

  • Gość - niezalogowany 2018-11-09 08:35:41

    Macie Wójta który został poparty z ogromną przewagą głosów. Uszanujcie to! My z sąsiednich gmin bardzo wam zazdrościmy że postawiliście i doprowadziliście do zmian.Wyrazy szacunku dla osób głosująch za panem Muchowskim. Po wysłuchaniu debaty pana Muchowskiego i pani Ślubowskiej, wiadomo było że jest to odpowiedni kandydat. Jestem pewny że chociaż będzie starał się jak najlepiej przeciwnicy będą czekać na każde potknięcie i siać krytykę.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-09 10:41:40

    Siać to moźna trawę a nie krytykę.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-09 17:18:34

    Nie ma już argumentów na wójta to trzeba się czepnąć komentatorów.

  • gość 2018-11-09 17:27:56

    Pan Gebert założył kanalizację w budynku UG, która skutecznie odstraszała natrętnych petentów, bo jak długo można wytrzymać z zatkanym nosem. Może urzędnicy dostawali dodatek za pracę w warunkach uciążliwych? Dokonał sprzedaży budynku szkolnego w Bieńkach na rzecz brata przewodniczącej swojego komitetu wyborczego, czym uposażył go dożywotnio, bo pan K. wydzierżawił część tej dużej działki telefonii komórkowej. Czasu na działalność ma dużo. bo może świetnie pożyć spuszczając gospodarkę Śp. Teścia.

  • gość 2018-11-09 17:39:02

    Czytając komentarze do wyborów w sąsiednich gminach dojdziemy do wniosku, że nasz nowicjusz, Młodzieniaszek o nieskalanych mankietach, nie powinien się kalać współpracą z tymi zdemoralizowanymi lubieżnymi starcami.

  • gość 2018-11-09 20:32:18

    Oj ktoś chyba przecholowal z tymi wpisami .Krytyka zaczyna zamieniać się w agresje.Nie wykluczone ze trzeba będzie zawiadomić kogo trzeba.W sieci nikt nie jest anonimowy

  • gość 2018-11-09 22:07:21

    A mnie interesuje Pan A.Kozyra. Kto to jest?

  • gość 2018-11-09 23:25:39

    Nikt nie przeskoczy agresywnych wpisów radnego Muchowskiego i p. Kozyry na temat urzędującej pani Wójt. holować, więc i prze- holować. Wójtowie Ojrzenia i Ciechanowa dostają dużo gorzej. Takie to nasze polskie piekiełko- diabły na bezrobociu.

  • gość 2018-11-10 05:31:18

    tylko winny sie tlumaczy

  • Gość - niezalogowany 2018-11-10 09:33:48

    W sobotę przed drugą turą wyborów 7 panów robiło w deszcz chodnik w gąsocinie żeby pokazać ja wójt coś robię a po wyborach i przegranej żywej duszy rozkopane i zestawione to jest mądre zachowanie byłej wójt.

  • gość 2018-11-10 11:42:59

    To normalne. Już nie pani wójt będzie odbierać tę robotę, ani za nią płacić. Nowy wójt zrobi wg własnego zdania. Chodnik będzie, albo i nie, bo może pani Ślubowska zaprojektowała tam, gdzie Jej było najwygodniej i obiecała zapłacić za express wykonawcom.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-10 14:47:48

    Czytaliście posty na portalu Golymina? Podobno czekają stołki na była p.wojt i inne osoby z Urzędu. Proponuję poczytać. Ciekawa lektura.

  • gość 2018-11-10 16:20:27

    co by nie gadal to kielbasa wyborcza ale się zepsula mysle o chodniku

  • gość 2018-11-10 17:48:06

    Wójt elekt deklarował, że będzie robił wszystko taniej, lepiej i szybciej. To po co mieć gorzej i drożej? Przecież to z naszych pieniędzy. Oby tu nie była kiszka wyborcza. Poczekajmy cierpliwie, aż zacznie rządzić.

  • gość 2018-11-10 18:07:41

    Wójtowa zła, nowy wójt zły, no cóż na początku było trzech kandydatów, więc nikt nikomu nie bronił wybrać "3-ciej opcji" ;) co do GOPS-u to połowa powinna na wejściu wylecieć, bardzo duża uczciwość gdy zapomogi i darmowe obiadki w szkole dostają dzieci których rodzice prawie po pół roku pracują zagranicą ;) ubiory w gminie też pozostawiają dużo do życzenia, co niektóre to zaraz majtki zaczną pokazywać, w urzędach powinien obowiązywać odpowiedni ubiór, a nie jak na imprezę w remizie.

  • gość 2018-11-10 19:44:21

    GOPS powinien pszejsc gruntowna reorganizacje co niektuzy czuja się bezkarni

  • gość 2018-11-10 23:06:10

    Narzekają ci, co wybrali 3. opcję. Szkoda, iż spośród kandydatów na radnych nie przeszła pani Żbikowska, przegrała zaledwie 5 głosami. Niejako z automatu zostałaby pewnie przewodniczącą Rady Gminy, byłby parytet i odpowiednia osoba na tym stanowisku. Pracowita, sumienna, uporządkowana, z talentem organizacyjnym. Nie działaczka krzykaczka. Nikt nikomu też nie broni szukać pracy zagranicą. To byłby luksus, gdyby tam pracować, a tu wydawać. Niestety koszty utrzymania są nieporównywalnie wyższe. Obiady w szkole nie powinny budzić zazdrości dla dobra dziecka- wszystkie dzieci są nasze. Ubiory w UG rzeczywiście nie powinny budzić skojarzeń z miejscami niskiej rozrywki, ale proszę zauważyć jak ubrane dziewczęta przychodzą do szkoły, nawet podstawowej. Nauczycielka to jest ta gorzej ubrana i nie może zwrócić uwagi, bo "zazdrości" albo "się uwzięła".

  • gość 2018-11-11 13:45:07

    Na zebraniu w Sońsku, Żbikowscy zabierali głos tylko i wyłącznie w swojej prywatnej sprawie, kanalizacji na ul Szkolnej. Wyszła prywata.Mieli obydwoje pilnować SWOICH interesów,plan powiódł się połowicznie.

  • gość 2018-11-11 19:08:04

    Pan K. Nowicki przegrał również dlatego, że holował p. Geberta. A ten dostał się na radnego, ponieważ p. Muchowski nie promował pani Żbikowskiej, tylko młodych kolegów. Krygował się przed wzięciem udziału na debacie w Sońsku, jak św. Dziewica przed kąpielą, bo pozostali 2 kandydaci to fe. A należało zadeklarować swój udział na równi i zlecić prowadzenie debaty pani Żbikowskiej. Na pewno by ją db przygotowała i sprawnie poprowadziła technicznie. Pokazałaby się od jak najlepszej strony, a w Jej osobie wójt elekt miałby pomoc nie do przecenienia. Wystąpienia p. Żbikowskiego były skierowane przede wszystkim przeciwko pani Ślubowskiej. Pan Muchowski zorganizował wszystkich, którzy cokolwiek do pani Wójt mieli, aby Jej dokopać. Że to prywata się zgadzam.

  • gość 2018-11-11 19:33:20

    Sluchajcie, jestem ciekaw co będzie z rozbudowa remizy a badkowie.Bo to jest dość kosztowna impreza i czy gmine na to stac

  • gość 2018-11-11 19:55:33

    No tutej slubowska zaszalała. W Slubowie zebranie pszedwyborcze pod golym niebem a w badkowie, inwestycja za ponad milion złotych.Tak pani wojt traktowala swoich wyborców.

  • gość 2018-11-11 20:36:55

    Wójt elekt też obiecywał więcej igrzysk niż chleba. Potrzebne są drogi, żeby rolnicy mogli na pola dojechać, wodociągi, kanalizacja i gazyfikacja. Ludzie na pewno wstrzymają się z wymianą pieców, żeby rychło nie robić tego po raz drugi. A powietrze na nowych osiedlach gorsze niż na Śląsku. Dusi nawet latem, jak palą beleczym na ciepłą wodę. Potęgą sportową już nie będziemy- pozdrawiam trenera "Iskry". Tylko u nas jest tak głupio, że jak się dostało dotacje na konkretny cel, to na inny nie można przeznaczyć, a kasę wydać do końca roku kalendarzowego, bo przepadnie.

  • gość 2018-11-11 20:40:28

    Poza tym jak się coś pobuduje, to trzeba to utrzymać, co też kosztuje.

  • gość 2018-11-11 20:55:23

    Sygnalizatorzy nieprawidłowości w pracy GOPS-u to pewnie sąsiedzi tych pracujących zagranicą. Dawno, dawno temu nie na tym polegało sąsiedztwo i nie do tego powodowało. Dziękować Bogu, gdy nie jest się podopiecznym OPS-u i prosić, by nigdy nim nie zostać. Albo iść się przebadać, bo może też się ma uprawnienia, a nie korzysta. Człowiek składa się z ciała, duszy i papierka. Dla GOPS-u najważniejszy jest papierek.

  • gość 2018-11-11 21:30:31

    W przypadku badkowa pomysłu wojt i radnej z badkowa pomysłu można pozazdroscic. Rozbudowa remizy i likwidacja szkoły wiec pytanie . Dla kogo będzie ten dom kultury jak szkola nie potrzebna. Kto będzie tam chodzil.

  • gość 2018-11-11 21:42:41

    no jak kto radna sołtys i komendant strazy

  • Gość - niezalogowany 2018-11-12 19:20:36

    Wobec tak wielu potrzeb trzeba ustalić priorytety mniej polityki a więcej gospodarności .Każdy jest ważny każda miejscowość ale na wszystko napewno nie wystarczy .Trudno bedzie oj trudno ,burza mozgow

  • gość 2018-11-12 20:27:40

    Oby tylko mózgów...Może nie będziemy słuchać, jak Wysoka rada spiera się, agituje, przekonuje, robi osobiste wycieczki, zmyśla, kłamie, jak każdy ma rację i nie chce wysłuchać przeciwnej strony. Ciągle atakowana pani Ślubowska powzięła nieco rozpaczliwie pewne decyzje i nie należało by tego kontynuować. Okroić inwestycje do najpotrzebniejszych, tych które służą życiu i pracy mieszkańców. Podstawa rozwoju gminy to rolnicy.

Dodajesz jako: |

Wybory, Sońsk - więcej informacji