:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -1°C całkowite zachmurzenie

Jachimek Tremiszewski Trio, czyli kolejny wieczór komedii w Zgrzycie

Kiedy: 2017-11-23 , godzina: 20:00 | Gdzie: Fabryka Kultury ZGRZYT Narutowicza 4 a

Inne Wydarzenia, Jachimek Tremiszewski czyli kolejny wieczór komedii Zgrzycie - zdjęcie, fotografia

Kolejna odsłona Fabryki Komedii już w najbliższy czwartek (23 listopada) o godz. 20:00 w Zgrzycie. Tym razem zapraszamy na spektakl improwizowany.

Co mówią o nim sami autorzy?

Atmosfera dymu i nieobliczalności. Proszę wyłączyć telefony i zamówić drinka. Jedziemy i nie wiemy dokąd. Coś się ze sobą łączy, a coś zupełnie nie. Wszystko jest wymyślane na poczekaniu i ma zakasane rękawy u koszuli. Padi Padu Padam!

A tak trochę normalniej: komediowe show, całkowicie improwizowane: w pierwszej części poprosimy publiczność o wymyślenie nam człowieka, a my zaimprowizujemy jego melosensacyjno-absurdalną historię; a w drugiej części krótkie, głupkowate, śmieszne gry impro, w których udział będą mogli też wziąć chętni Widzowie

Szymon Jachimek i Wojciech Tremiszewski, członkowie niegdysiejszego Kabaretu Limo; w połowie zeszłej dekady zakładali i dotąd współtworzą trójmiejską scenę impro (W Gorącej Wodzie Kompani, Peleton, Improskład, W Trzech Osobach, Jachimek - Tremiszewski Trio); występowali w programach telewizyjnych "I Kto To Mówi?", "Dzięki Bogu Już Weekend".

Jachimek - twórca postaci Mariusha - wokalisty i twórcy gatunku disco-liryko.

Tremiszewski - wciela się w postać Warrena w serialu improwizowanym "Spadkobiercy"; dyrektor artystyczny jednego z największych ogólnopolskich festiwali impro - Podaj Wiosło.

Świątek - pianista, kompozytor, aranżer. Zespoły min. Moongang i Jazz dla dzieci.

Jachimek Tremiszewski Trio, czyli kolejny wieczór komedii w Zgrzycie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl