:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Internauci ostrzegają: Nagi mężczyzna grasuje na terenie Ciechanowa

06/07/2018 17:43
Społeczeństwo, Internauci ostrzegają mężczyzna grasuje terenie Ciechanowa - zdjęcie, fotografia

Widziano go m.in. w okolicach ul. Przytorowej, Wojska Polskiego czy Sikorskiego. Może mieć około 30 lat, porusza się na rowerze i ... jest nagi. Mieszkańcy Ciechanowa ostrzegają się na wzajem przed ekshibicjonistą, który od kilku dni grasuje na terenie Ciechanowa.

- Ostrzeżenie dla mieszkańców Ciechanowa i nie tylko! Wszystkie osoby korzystające z kładki przy ul. Przytorowej. Od kilku dni w godzinach porannych grasuje nagi mężczyzna. Wiek około 24-30 lat. We wtorek sama tego doświadczyłam, idąc do pracy o godz. 7:30. Stał rozebrany po środku kładki. Wyjęłam telefon i tym go speszyłam, gdyż zorientował się, że mam zamiar zrobić zdjęcie - informowała Pani Iwona, której post z ostrzeżeniem udostępniło na Facebooku ponad 200 osób.

W rozmowie z naszym portalem ciechanowianka przyznała, że otrzymała wiadomości od innych mieszkańców, którzy również widzieli tego mężczyznę w innych częściach Ciechanowa. Ekshibicjonistę spotkano m.in. późnym wieczorem na osiedlu Aleksandrówka w pobliżu bazarku czy w okolicach jednostki wojskowej przy ul. Wojska Polskiego.

Ciechanowska policja oraz straż miejska potwierdziły, że w ostatnich dniach otrzymały od mieszkańców zgłoszenia, dotyczące obnażającego się mężczyzny. Miejsca, gdzie mieszkańcy widzieli ekshibicjonistę były w ostatnich dniach patrolowane, jednak mundurowi nie natknęli się na niego. Funkcjonariusze apelują, aby świadkowie podobnych sytuacji niezwłocznie zgłaszali to na policję bądź do straży miejskiej.

- Takie zachowanie wyczerpuje znamiona wykroczenia z art. 140 kodeksu wykroczeń (dopuszczenie się nieobyczajnego wybryku), za co grozi kara aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1500 zł albo kara nagany - powiedziała nam rzeczniczka KPP Ciechanów.

 

Internauci ostrzegają: Nagi mężczyzna grasuje na terenie Ciechanowa komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-07-06 18:12:51

    Nareszcie coś się dzieje w mieście.

  • Kozak - niezalogowany 2018-07-06 19:42:34

    Człowiek spieszył się do pracy i z roztargnienia zapomniał się ubrać

  • Gość - niezalogowany 2018-07-06 19:55:36

    Pewnie założył się o wódkę

  • Gość - niezalogowany 2018-07-06 20:02:17

    Facet chciał się tylko przewietrzyć

  • Gość - niezalogowany 2018-07-06 20:27:54

    Oczywiście.. Idiota grasuje, a patologiczna cześć mieszkańców suszy zęby z radości. Brawo ludzie.

  • Gość - niezalogowany 2018-07-06 20:34:31

    Bo tak to jest jak gimbaza dorwie sie do neta.... Jak by taki jeden z drugim miał dzieci to nie wiem czy chciałby by jego dziecko widzialo takiego oszoloma z kutasem na wierzchu. A może jakby matkę lub siostrę zgwalcil to by troche rozumu nabrali. Nigdy niw wiadomo co taki czub ma w glowie

  • Gość - niezalogowany 2018-07-06 20:42:48

    Biegacz czerwony stara pala

  • Gość - niezalogowany 2018-07-06 21:08:27

    I taki nagi jest i hdzie znika zaraz w tylu miejscach.Brednie tego portalu

  • Gość - niezalogowany 2018-07-06 21:30:06

    Trzeba zachować ostrożność jak najbardziej i wezwać choćby policję. Nie ma co go wyzywać bo jeśli jest niezrownowazony psychicznie to tego i tak nie zrozumie. Jemu jest przede wszystkim potrzebna pomoc ze strony specjalistów. Pozdrawiam wszystkich ludzi o zdrowym rozumie którzy tylko umia wyzywać. Dziękujemy p.Iwonie za ostrzeżenie.

  • gość 2018-07-06 21:57:50

    Ale zjazd spinaczy dupy.

  • Gość - niezalogowany 2018-07-06 22:30:08

    To pewnie hary.

  • Gośćdbdbd - niezalogowany 2018-07-06 23:47:52

    I po co kablować na niego? Komus to szkodzi ze chodzi nago? Jesteście debilami skoro coś do niego macie. Mógłby zostać naszą żywą maskotką Ciechanowa. Wiecie, ten kto go spotka będzie szczęsliwcem, moze z nim sobie zrobić fotkę na insta, porozmawiać, itd. Tylko wy stare pryki zawsze macie jakies problemy

  • Gość - niezalogowany 2018-07-07 01:19:40

    Wolałbym żeby to była jakaś pani w tym wieku

  • Magdalena - niezalogowany 2018-07-07 03:07:14

    Ja chcę!

  • Gość - niezalogowany 2018-07-07 10:29:33

    Pojawia sie i znika taka jego taktyka

  • Gość - niezalogowany 2018-07-07 11:29:07

    Laskę bym mu świsła!

  • Jesica - niezalogowany 2018-07-07 11:36:27

    Ja to bym i udostępniła,mniammm

  • Gość - niezalogowany 2018-07-07 13:06:26

    Gdzie on biega? takie młode ciało ja to chce; ) przynajmniej pokazuje co ma, a nie brać kota w worku ;)

  • Gość - niezalogowany 2018-07-07 15:02:05

    Gorąco to i się chłop opalic chce

  • Šruba - niezalogowany 2018-07-07 23:15:23

    Hahaha. Co za komenty

  • Gość - niezalogowany 2018-07-08 07:42:25

    Może jakaś naga by się znalazła dla niego. I razem by pobiegali.

  • gość 2018-07-08 13:24:09

    FAKE.Zdjęcie zrobione a w tekscie , że niby spłoszony.Mało wiarygodny tekst

  • Gość - niezalogowany 2018-07-08 22:12:28

    Macie zbiorowe halucynacje po SLD kwasie, albo to zjawa, duch Juranda. Fake news.

  • Gość - niezalogowany 2018-07-08 23:54:42

    UWAGA, W PARKU PRZY DOMU MARII KONOPNICKIEJ NA KAMIENNCH SCHODKACH STARY, GRUBY, OBLEŚNY DZIAD PATRZY NA LUDZI, MYŚLI ŻE GO NIKT NIE WIDZI ZA KRZAKAMI, ZDEJMUJE SPODNIE I SIĘ ONANIZUJE. GRASUJE W OKOLICACH GODZ. 20.

  • Gość - niezalogowany 2018-07-09 00:41:41

    Znaczy się, po prostu najzwyczajniej w świecie wali sobie kunia... Re

  • Gość - niezalogowany 2018-07-09 01:03:40

    W zasadzie lato..... jeździ nago na rowerze .... hmm ,może ktoś mu sprezentuje długą czerwoną pelerynę i okulary od Zorro? A tak na marginesie w Hiszpanii konkurs piękności wygrała " pani " która oddaje mocz na stojąco - tak to się kończy. A tak poza tym to brawo my ! Niby równouprawnienie a facet jest lepszy nawet w byciu kobietą.

  • Ogy - niezalogowany 2018-07-09 08:44:03

    Może to potwór z wód Krubina, którego szukano przed laty?

  • Gość - niezalogowany 2018-07-09 22:55:30

    Czekam na panią w wieku 30 lat która będzie tak po Ciechanowie śmigać

  • gość 2018-07-10 19:24:01

    Jakie miasto taki pyton królewski.

  • Gość - niezalogowany 2018-07-10 23:42:13

    Trafi na swojego którzy go zniszcza lepiej uważać na dzieci i nie puszczać ich samych bez opieki!!!!!!!

Dodajesz jako: |

Społeczeństwo, Miasto Ciechanów - więcej informacji