:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C całkowite zachmurzenie

Internal Quiet + Drakon - Ciechanów - Fabryka Kultury Zgrzyt

Kiedy: 2018-09-22 , godzina: 19:00 | Gdzie: Fabryka Kultury ZGRZYT

Fabryka Kultury ZGRZYT zaprasza:

Jeden z najbardziej zauważalnych i cenionych prospektów na polskiej scenie muzyki hard & heavy wyruszy jesienią w roli headlinera na obejmującą docelowo swym zasięgiem trzydzieści lokalizacji trasę koncertową.Internal Quiet zaprezentuje krążek „When The Rain Comes Down”, a muzycy obiecują potężne i profesjonalne metalowe show:
Jeden z najbardziej zauważalnych i cenionych prospektów na polskiej scenie muzyki hard & heavy wyruszy jesienią w roli headlinera na obejmującą docelowo swym zasięgiem trzydzieści lokalizacji trasę koncertową.

Internal Quiet zaprezentuje krążek „When The Rain Comes Down”, a muzycy obiecują potężne i profesjonalne metalowe show:

„Nasze jesienno-zimowe koncerty będą okazją do zobaczenia zespołu po raz pierwszy w pełnej formule sceniczno-dźwiękowej, o którą to usilnie zabiegaliśmy. Od zawsze bowiem zastanawialiśmy się, jakie to uczucie wyjść na scenę w roli headlinera i móc zaprezentować się w pełni swoich możliwości. Zagramy na żywo niemal cały materiał z >>When The Rain Comes Down<<, a także premierowe kompozycje i kilka muzycznych ciekawostek, o które słuchacze dopytywali już od jakiegoś czasu. W planach trasy są również goście specjalni a całość będzie połączona z premierą wersji winylowej albumu.”

Doskonale przyjęty w mediach debiutancki krążek zespołu „When The Rain Comes Down” ukazał się jesienią 2016 roku i promowało go obejmujące swym zasięgiem czterdzieści lokalizacji tournee „Back To The Past” w roli gościa specjalnego legendy polskiego hard’n’heavy grupy Turbo.

INTERNAL QUIET do odsłuchu:

Rain /
https://youtu.be/e4MMQ0Rz_JE

Chase Your Dreams /
https://youtu.be/BJXWOKrilAE

When The Rain Comes Down (trailer) /
https://youtu.be/9mlmx5MsfFU

Internal Quiet prezentuje intrygującą muzykę z pogranicza hard rocka, klasycznego heavy metalu, melodic hard rock/AOR z domieszką rocka progresywnego o gęstym brzmieniu gitar i sekcji rytmicznej wspartych nietuzinkowym wokalem. Grupa czerpie inspiracje i energię z amerykańskiej i europejskiej sceny hard’n’heavy, NWOBHM i progressive power spod znaku Stratovarius, Queensryche, Crimson Glory, Saxon, Iron Maiden, Judas Priest, Pretty Maids z z jednoczesnym naciskiem na zachowanie dojrzałości i oryginalności własnych pomysłów muzyczno-aranżacyjnych.

Lider i gitarzysta zespołu Sławomir Papis to również znana i ceniona osoba w środowisku muzyczno-artystycznym. Jest endorserem słynnej marki Taurus oraz prowadzącym
i uczestnikiem wielu warsztatów i przeglądów gitarowych. Członek jury m.in. New York Festiwal 2017/2018, przez lata dał się też poznać jako doskonały producent nagrań
i właściciel Case Studio, gdzie na bieżąco po dziś dzień zajmuje się rejestracją, miksem
i masteringiem nagrań.

Sławomir Papis – gitary,
Maciej „Rocker” Wróblewski – wokal ,
Dominik Kalisz – gitary,
Mateusz Stołowski – bas, wokal,
Paweł Lachowicz – perkusja

Bilety: 20 zł – przedsprzedaż, 30 zł – w dniu koncertu

Drakon pierwszym gościem trasy koncertowej Internal Quiet!
Pochodząca ze Śląska heavy metalowa formacja otworzy koncerty ‘When The Rain Comes Down Tour 2018’ w Ciechanowie, Częstochowie, Chorzowie, Bielsku, Jarocinie i
Siedlcach.
DRAKON to zespół założony w 2012 roku w Czeladzi, prezentujący intrygujący heavy metal z naleciałościami symfonicznymi oraz wpływam prog, speed i thrash metalu. Formacja ma na koncie dwie taśmy demo oraz świeży debiutancki krążek ‘Fire Walk With Me’ wydany w maju 2018 nakładem wytwórni Via Nocturna z Opola. Album promuje video do utworu 'Trumpet of Jericho' i ‘Ghost In The Northern Fog’ a w realizacji krążka DRAKON wspomagał gościnnie m.in Wojciech Hoffmann (Turbo (oficjalny profil zespołu) ) oraz koledzy z zaprzyjaźnionych kapel m.in. Adam Lachendro ( Zespół Basement ), Julia Mika (Dance Macabre) i Edward
(HexHorn).
DRAKON ma na koncie kilkanaście koncertów na lokalnym rynku muzycznym z takimi grupami jak m.in. Turbo, Batalion d'Amour, Dark Ride i Iscariota oraz udział w dwóch czeskich festiwalach Rockova Hlavnice vol.2 i Rock Christmas vol.2 w Opawie.

Skład zespołu:
Roman Antosz - gitara, lead vocal
Bartłomiej Weremko - gitara
Michał Matusz - bas
Adam Pokryszka - perkusja

Oficial fanpage:
https://pl-pl.facebook.com/drakon.poland/

Record Label:
http://vianocturna.com/
http://vianocturna.com/drakon-fire-walk-with-me-cd-p-1241.h

‘Fire Walk With Me’ 2018 cd review:
http://kvlt.pl/recenzje/drakon-fire-walk-with-me-2018/

Studio:
http://www.orionstudio.com.pl/

Album trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=4qtAwGr_3lo

'Trumpets of Jericho' official video:
https://www.youtube.com/watch?v=bwMhAruWuRY

'Ghosts in the Northern Fog' official video:
https://www.youtube.com/watch?v=-dKE3T4AdTk

'Into the Night'; drumcam
https://www.youtube.com/watch?v=bAQ5jOE_bU8


Internal Quiet + Drakon - Ciechanów - Fabryka Kultury Zgrzyt komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl