:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Intensywne opady śniegu - ostrzeżenie dla powiatu ciechanowskiego

Komunikaty, Intensywne opady śniegu ostrzeżenie powiatu ciechanowskiego - zdjęcie, fotografia

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie dla powiatu ciechanowskiego przed intensywnymi opadami śniegu.

Alert będzie obowiązywał w niedzielę (16 grudnia) w godzinach od 3:00 do 18:00.

- Prognozuje się wystąpienie opadów śniegu, miejscami o natężeniu umiarkowanym, powodujących przyrost pokrywy śnieżnej od 7 do 10 cm - czytamy w komunikacie wydanym przez Instytut.

(źródło: IMGW-PIB/fot. pixabay)

Intensywne opady śniegu - ostrzeżenie dla powiatu ciechanowskiego komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-12-15 16:07:15

    10 cm. To jak tu z domu wyjść

  • Gość - niezalogowany 2018-12-15 16:13:38

    Drogowcy nie zasną?

  • Gość - niezalogowany 2018-12-15 17:06:39

    Obudzą się kiedy miasto będzie już zasypane

  • GośćWW66 - niezalogowany 2018-12-15 17:10:27

    Toż to siok!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-15 17:13:31

    Niedziela. Drogowcy nie pracują.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-15 18:58:41

    A w poniedziałek nie będzie już śniegu , a sól sprzedadzą jako spożywczą

  • Gość - niezalogowany 2018-12-15 20:13:35

    Ale dzieci się cieszą

  • Gość - niezalogowany 2018-12-16 00:32:29

    Nie możliwe,w grudniu?

  • Gość - niezalogowany 2018-12-16 01:23:53

    nareszcie pośmigam na nartach z farskiej

  • Gość - niezalogowany 2018-12-16 11:41:00

    Tradycyjnie drogowcy śpią. Brawo PeeZel. Stołki dla swoich. Odpowiedzialności żadnej. To wasze hasło wyborcze prostytutki polityczne!

  • Profesor Wiktor Wektor - niezalogowany 2018-12-16 13:24:43

    Może mieszkańcom Ciechanowa pomoże najwybitniejszy poseł pan Kołakowski. Oczywiście PiS. Tylko on nas może uratować przed kataklizmem. Pośle ratuj.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-16 15:23:48

    Śnieg w grudniu! Niemożliwe. Trzeba podatki w Ciechanowie podnieść.

  • gość 2018-12-16 16:55:36

    Ja już zarobiłem bo dwa samochody wyciągnołem z rowu

  • Koko - niezalogowany 2018-12-16 19:39:43

    Apokalipsa. A internet będzie działał?

  • Gość - niezalogowany 2018-12-16 21:14:33

    PeeZeeL żondzi!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-16 22:00:10

    Tylko Kołakowski i Pis

  • Gość - niezalogowany 2018-12-17 00:52:52

    A drogi do okoła Ciechanowa szklanka,zadnej piaskarki nic, jak co roku gadaja ze maja tyle ton zwiru i soli a na drogach jak jest tak kazdy widział kto ruszał po za Ciechanów

  • Gość - niezalogowany 2018-12-17 08:23:08

    Jesteś łgarzem

  • Ben hoor - niezalogowany 2018-12-17 08:59:24

    Drogi powiatowe porażająco lodowate można na łyżwach jeździć. Gratulacje dla Pani Starosty....

  • Gość - niezalogowany 2018-12-17 11:08:53

    Ciekawe czy każdy z wymagających na swoim podwórku odśnieżył, czy aby tylko wymaga?

Dodajesz jako: |

Komunikaty, - więcej informacji