:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C bezchmurnie

Hardcore Over Poland Tour zawita do Ciechanowa

Kiedy: 2018-04-27 , godzina: 20:00 | Gdzie: Fabryka Kultury Zgrzyt

Koncerty, Hardcore Poland zawita Ciechanowa - zdjęcie, fotografia

Trzy zespoły + gość specjalny. Trzy różne podejścia do muzyki. Trasa Hardcore Over Poland odwiedzi Ciechanów już w najbliższy piątek, 27 kwietnia.

Zagrają:

 
Inkwizycja (Kraków) - legenda sceny hardcore punk, ekipa dowodzona przez charyzmatycznego Ex Perta, który również jest pisarzem, poetą i murarzem. Na koncie 3 pełne płyty, w tym ostatnia, rewelacyjna "Wojny nie będzie", która oddaje potęgę brzmienia, energię i niepowtarzalny klimat muzyki zespołu. Na żywo wbijają w ziemię, wychodzisz z opadniętą szczeną.
https://web.facebook.com/InkwizycjaZespol/

The Corpse (Łask) - pionierzy crossover thrash/hardcore w Polsce. Na przełomie lat 80/90 szokowali połączeniem thrashowych ultraszybkich riffów z punkowym brudnym brzmieniem. Po reaktywacji wypuścili świetnie przyjętą płytę "How to Die", która przywołuje to co najlepsze w gatunku. 
https://web.facebook.com/thecorpsepl/

DZIADY BOROWE (Pabianice) - jedyna w swoim rodzaju mieszanka punka i metalu. Ekipa dowodzona przez punkowego wodzireja Muzziego, wspieranego przez zwariowanych metalowców z Maggoth, którzy w Dziadach bynajmniej nie powielają metalowych schematów. Teksty z trafnymi obserwacjami i humorem, a muzyka mocno pomysłowa. 
https://web.facebook.com/dziadyborowe/

72DR - mieszanka hardcore i ekstremalnego metalu, czyli crossover - ale nie taki, jakiego byście się spodziewali. Ciężko i ponuro, świetne poetyckie teksty i charyzma. Na koncie dwa wydawnictwa: "Moment" i "Strzępy".
https://web.facebook.com/72DesperateRebels/

Koncert odbędzie się w Fabryce Kultury Zgrzyt w piątek o godz. 20:00. Wstęp 20 zł. Dla osób poniżej 16 roku życia wstęp wolny. 

Hardcore Over Poland Tour zawita do Ciechanowa komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl