:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  30°C bezchmurnie

Groźna kolizja z udziałem czterech samochodów (zdjęcia)

Niedostosowanie prędkości do warunków na drodze przyczyniło się do groźnego zdarzenia, z udziałem czterech pojazdów. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Wszystko wydarzyło się w ubiegły piątek (12 stycznia) około godz. 19:00 w miejscowości Jankowo w pow. makowskim (ok. 35 km od Ciechanowa). Policja wstępnie ustaliła, że 61-latek kierujący Kią nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w tył Toyoty Auris. Następnie Kia uderzyła jeszcze w tył naczepy samochodu ciężarowego. Z kolei Toyota, na skutek zderzenia z Kią, zjechała na  przeciwległy pas ruchu, którym z naprzeciwka nadjeżdżał Mercedes. Chcąc uniknąć zderzenia kierowca Mercedesa zjechał z drogi i wpadł do rowu.

W zdarzeniu ucierpiał 61-latek podróżujący Kią, którego przewieziono do szpitala. Pobrana została od niego krew do badań. Kierowcy pozostałych trzech pojazdów byli rzeźwi. Makowska policja prowadzi w tej sprawie postępowanie.


Groźna kolizja z udziałem czterech samochodów (zdjęcia) komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl