:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C pochmurno z przejaśnieniami

Grad goli w Ciechanowie. MKS roztrwonił 3-bramkowe prowadzenie

Piłka Nożna, Ciechanowie roztrwonił bramkowe prowadzenie - zdjęcie, fotografia

Emocjonujące widowisko zaserwowali kibicom z Ciechanowa piłkarze MKS-u i Ożarowianki. Niestety bez happy end-u dla gospodarzy, którzy pomimo przewagi trzech bramek nie zdołali ostatecznie sięgnąć po komplet punktów.

Sobotni mecz rozpoczął się po myśli przyjezdnych, którzy objęli prowadzenie już w 14 minucie za sprawą skutecznego strzału Pawła Jabłońskiego. MKS natychmiast ruszył do odrabiania strat i w końcu doprowadził do wyrównania w 37 minucie. Wówczas w polu karnym został sfaulowany Sebastian Tabaka, a z jedenastu metrów nie pomylił się Damian Matusiak. Zielono-biało-czerwoni jeszcze przed przerwą objęli prowadzenie. W 43. minucie, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Tosika, gola na 2:1 zdobył Mateusz Matusiak.

Przerwa nie ostudziła zapału w ekipie znad Łydyni, która zaraz po zmianie stron dorzuciła kolejne dwa trafienia. Najpierw w 48 minucie efektownym strzałem ze skraju pola karnego popisał się Tomasz Kamiński, a minutę później po raz drugi tego dnia na listę strzelców wpisał się Damian Matusiak. Gdy wydawało się, że zwycięzca tego spotkania jest już znany, do pracy zabrali się piłkarze z Ożarowa. W 65 minucie dublet ustrzelił Jabłoński, a chwilę później gola kontaktowego dla gości zdobył Zawadzki. Po dwóch szybkich ciosach ciechanowianie zdołali się otrząsnąć i przynajmniej dwukrotnie byli bliscy zdobycia bramki na 5:3. Gdy wydawało się, że MKS zdoła utrzymać prowadzenie do końcowego gwizdka, w szóstej minucie doliczonego czasu gry goście wyrównali. Po dalekim wyrzucie z autu skutecznym strzałem głową popisał się Dębiec.

Po pięciu kolejkach MKS ma na swoim koncie 8 punktów i zajmuje w tabeli czwarte miejsce. W najbliższą sobotę (9 września) ciechanowianie zagrają na wyjeździe z drugim w stawce KS Łomianki. Początek spotkania o godz. 11:00.

MKS Ciechanów – Ożarowianka Ożarów Maz. 4:4 (2:1)

Bramki: 37' i 49' Matusiak D., 43' Matusiak M., 48' Kamiński (MKS); 14' i 65' Jabłoński, 66' Zawadzki, 96' Dębiec (Ożarowianka).

Skład MKS: Olszewski R.; Martin, Borowiec M., Borowiec K., Olszewski K., Tosik, Janakakos, Kamiński, Matusiak M., Tabaka, Matusiak D.

(zdjęcie archiwalne)

Grad goli w Ciechanowie. MKS roztrwonił 3-bramkowe prowadzenie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się