:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Gmina Sońsk: Pierwsi kandydaci potwierdzają start w wyborach

14/09/2018 17:12
Wybory, Gmina Sońsk Pierwsi kandydaci potwierdzają start wyborach - zdjęcie, fotografia

Jeszcze przed upływem terminu rejestrowania kandydatów na radnych i wójtów, pierwszy komitet wyborczy w gminie Sońsk odkrywa karty.

Swój start w wyborach na wójta gminy Sońsk oficjalnie potwierdził już Jarosław Muchowski. Wystartuje z własnego komitetu wyborczego, czyli KWW Jarosława Muchowskiego. Kandydat na wójta jest radnym gminnym obecnej kadencji. Mandat uzyskał przed czterema laty, startując w wyborach z ramienia Polskiego Stronnictwa Ludowego. Jego rywalami w wyścigu po fotel wójta będą najprawdopodobniej obecnie urzędująca Marzena Ślubowska oraz Krzysztof Nowicki, którzy również zarejestrowali własne komitety wyborcze.

KWW Jarosława Muchowskiego ogłosił także kandydatów na radnych w gminie Sońsk. Komitet wystawi kandydatów we wszystkich 15 okręgach wyborczych. Poniżej publikujemy ich nazwiska:

Okręg nr 1 (Chrościce, Damięty-Narwoty, Drążewo, Kosmy Wielkie, Kosmy-Pruszki): Zdzisław Zembrzycki;

Okręg nr 2 (Gołotczyzna, Dziarno): Grażyna Żbikowska;

Okręg nr 3 (Olszewka, Ciemniewo, Mężenino Węgłowice, Pękawka): Ewa Maruszewska;

Okręg nr 4 (Sońsk ulice: Ciechanowska numery nieparzyste: od numeru 29 do końca, numery parzyste: od numeru 52 do końca, Dobra, Ks. Franciszka Chełchowskiego, Kolonia
Leśna, Łąkowa, Mazowiecka, Nowa, Ogrodowa, Osiedlowa, Polna, Św. Floriana): Krzysztof Cejmer;

Okręg nr 5 (Sońsk ulice: Ciechanowska numery parzyste: od numeru 2 do numeru 50, numery nieparzyste: od numeru 1 do numeru 27, Klonowa, Mleczarska, Słoneczna, Szkolna, Wschodnia, Zacisze): Bogdan Kruszyński;

Okręg nr 6 (Wola Ostaszewska, Ostaszewo, Koźniewo Wielkie): Jerzy Wiśniewski;

Okręg nr 7 (Marusy, Niesłuchy, Ciemniewko, Szwejki): Michał Pawlak;

Okręg nr 8 (Sarnowa Góra, Bądkowo, Marianowo): Mirosław Wesołowski;

Okręg nr 9 (Gutków, Spądoszyn, Łopacin): Jadwiga Witkowska;

Okręg nr 10 (Cichawy, Soboklęszcz): Andrzej Rzygałowski;

Okręg nr 11 (Komory Dąbrowne, Janówek, Komory Błotne, Koźniewo-Łysaki, Skrobocin): Michał Krupiński;

Okręg nr 12 (Gąsocin ulice: 3-Maja, Błotna, Brzozowa, Cicha nr 13, 15-22, Dworcowa, Główna nr 1-14, 16, Graniczna nr 6,8,10,12,14,16,17,19,19A,21, Goździkowa, Kolejowa, Krótka, Leśna, Miła, Niska, Nowa, Nowowiejska nr 4,7,9,11,13,15, Ogrodowa, Parcele, Pułtuska, Strażacka, Szkolna, Wiejska nr 1-9): Anna Wysocka;

Okręg nr 13 (Gąsocin ulice: Ciechanowska, Cicha nr 1-12,14, Długa, Główna nr 15,17,18-45, Graniczna nr 1-5,7,9,11,13,13A,15, Łąkowa, Nasielska, Nowowiejska nr 1-3, 5, Płońska, Polna, Porzeczkowa, Wiejska nr 10-12, Spacerowa, Zacisze): Paulina Rembecka;

Okręg nr 14 (Koźniewo Średnie, Kałęczyn, Ślubowo): Grzegorz Muszyński;

Okręg nr 15 (Bieńki-Karkuty, Bieńki-Śmietanki, Strusin, Burkaty, Strusinek): Dariusz Dzierzęcki.

Gmina Sońsk: Pierwsi kandydaci potwierdzają start w wyborach komentarze opinie

  • gość 2018-09-14 20:35:38

    Do boju, wywalić tą babę wójta bo to obciach dla całej gminy Sońsk !!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-09-14 21:50:10

    Jaroslaw Muchowski to najlepszy kandydat na wojta gminy Sonsk !!

  • gość 2018-09-14 22:28:06

    No proszę jak to wszystko krystaliczne... Nagle, jak przyszło do wyborów, to nikt się nie przyznaje, ani do PSLu, ani Platformy Antyobywatelskiej... Wszystko bezpartyjne nagle... Żenada...

  • Gość - niezalogowany 2018-09-14 22:36:19

    On i wójt ha ha ha. Dość PSL już był jeden taki.

  • gość 2018-09-14 23:05:16

    To jednak ten pizduś chce być wójtem gminy? Obciach to będzie jak by go ludzie poparli- chyba z niewiedzy, albo dla tego bo ktoś im polecił... Naoglądał się Kosińskiego i też by tak chciał- nawet ubiór na niego... Ciekawy jestem tylko z kąt chce wziąć kilkadziesiąt milionów, na te swoje obietnice bez pokrycia... Jakie propozycje- budowa ścieżki rowerowej z Gąsocina do Ciechanowa (ciekawe którędy, za co i dla kogo), albo wyzerowanie długu gminy (niby z czego). Jak widać dla kariery niektórzy potrafią wiele obiecać...

  • gość 2018-09-14 23:11:49

    Taki koń trojański. Puścili młodego to polecą i na niego zagłosują, a za nim pewnie stoi cała stara gwardia PSL

  • gość 2018-09-15 10:13:18

    Jakie szanse ma Ślubowska na wygranie wyborów?

  • gość 2018-09-15 12:22:36

    Nie dajcie się zwieść. PSL się czai wszędzie. Głosujcie na bezpartyjnych, bo oni faktycznie mogą coś zmienić, a tej gminie wydaje się że zmiana jest potrzebna.

  • gość 2018-09-15 12:46:29

    Przecież oni wszyscy bezpartyjni. Tylko ten jeden jeszcze nie dawno na spotkania PSLowców jeździł.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-15 14:52:19

    Gnać te arbuzy z wierzchu zielone a środku .czerwone

  • Gość - niezalogowany 2018-09-15 15:25:23

    Popieram przedmówcę....dokładnie tak z wierzchu zieloni a w środku czerwona zgnilizna ....a cóż oni sobą reprezentują????masakra jedno gorsze od drugiego

  • Gość - niezalogowany 2018-09-15 15:43:40

    PSL- nie przejdzie raczej! Nie ta partia! Oni już pokazali co potrafią.... Kłamać im wychodzi najlepiej....

  • Gość - niezalogowany 2018-09-15 15:45:45

    PSL- nie przejdzie raczej. Oni już pokazali co potrafią- kłamać im wychodzi najlepiej...

  • gre - niezalogowany 2018-09-15 16:53:19

    A co powiecie o Nowickim?

  • Gość - niezalogowany 2018-09-16 17:34:01

    Sami wierzący katopislamisci. Oceniacie ludzi, a nie partię. Co wy chcecie od PSL?

  • gość 2018-09-17 11:12:14

    Tylko obecna Pani Wojt Ślubowska będzie dobrym gospodarzem. Ludzie wszystko tylko nie pis i jego trolle !

  • Gość - niezalogowany 2018-09-17 17:28:32

    To PSL tylko dlaczego się wstydzą partii źe nie przyznaja się cala druźyna to zieloni -..i z czym do ludzi panie Muchowski zKosińskiego spapugowałes program daleko Ci do niego co Pan robiłes zanim zortałes radnym u kogo pracowałes jako... Nie dokończę wykształcony? Pułtusk juź był jeden taki i źle skończył!

  • gość 2018-09-17 18:40:21

    W mgnieniu oka, z cichutkiego leserka, niby poważny człowiek

  • gość 2018-09-17 19:48:46

    W Ciechanowie też się wstydzą szyldu PSL. Wszyscy pamiętają rządy PSL

  • gość 2018-09-17 21:59:25

    Co jak co, ale z tym programem to go nie źle poniosło.

  • gość 2018-09-17 22:16:46

    Chwali się że wykształcony, ale czy ta "uczelnia" reprezentuje jakikolwiek poziom, na tych kosmicznie brzmiących kierunkach?

  • Gość - niezalogowany 2018-09-18 12:36:55

    Uważam że obecna wójt nastawiona jest tylko na wspieranie swoich wybranych sołectw. NIE JEST ONA WÓJTEM CAŁEJ GMINY TYLKO WYBRANYCH MIEJSCOWOŚCI, które dobrze jej się podlizują. Potrzeba jest taka osoba która robi a nie obiecuje tylko GRUSZKI NA WIERZBIE przed wyborami, taka która sprawiedliwie będzie rządzić i gospodarować naszą gminą.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-18 12:55:21

    Już był wójt z zatrudnioną w gminie żoną ....nepotyzm. Jego następca z PSL nie lepszy od poprzednika...szkoda słów. Teraz jest kobieta Pani Ślubowska i jest lepszym wójtem niż ci dwaj.

  • gość 2018-09-18 13:33:01

    Pieski Marzenki się odezwały?

  • Gość - niezalogowany 2018-09-21 11:34:32

    Nie rozumiem komentarzy pod kierunkiem pana Muchowskiego. On próbuje coś zrobić pokazuje program, a reszta? Hallo nie widzę innych propozycji, programów, CHOCIAŻ ZARYSOW PROGRAMU Gdzie jest reszta kandydatów???????

  • Gość - niezalogowany 2018-09-21 11:37:12

    Żeby Sońsk miał w 1:100 takiego wójta jak Ciechanów prezydenta to nam wszystkim w gminie żyło by się lepiej

  • Gość - niezalogowany 2018-09-21 11:44:14

    W ostatnich wyborach swój głos oddałam na obecną panią wójt i .... i jest mi strasznie wstyd. Najgorsza kadencja wójta od lat.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-26 20:24:23

    na Slubowska juz chyba nikt nie zaglosuje, Muchowski mlody i sam nie ma pomyslow jak przedmowcy pisali, najlepsza opcja to Nowicki