:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Gdzie w Ciechanowie można dobrze zjeść? - sonda (wideo)

31/08/2013 15:15

Zapraszamy do kolejnej sondy ulicznej naszego portalu. Tym razem pytanie, jakie zadaliśmy mieszkańcom, zaproponowała nasza czytelniczka, zwyciężczyni jednego z konkursów.

Pytanie brzmiało: Gdzie w Ciechanowie można dobrze zjeść? Zapraszamy do oglądania:

 

https://www.youtube.com/watch?v=j45c-XBYDus

 

Gdzie w Ciechanowie można dobrze zjeść? - sonda (wideo) komentarze opinie

  • psp - niezalogowany 2013-09-09 19:35:54

    Dzika Kaczka, Złota Kaczka, Kaczka Dziwaczka... i wszystkie na Krubinie! :D

  • Oczarowany - niezalogowany 2013-09-03 07:18:37

    0:59 całkiem całkiem ta Lala :P

  • XxX - niezalogowany 2013-09-03 07:16:35

    Biesiadło to nazwa pizzy pewnie :D ja żre tylko w macjacku :D i love kebabos :D

  • XxX - niezalogowany 2013-09-03 07:15:04

    Własnie :D

  • Marcin - niezalogowany 2013-09-01 19:35:49

    Kolejny temat sondy mógłby dotyczyć sensu istnienia straży miejskie w Ciechanowie.

  • Kamil - niezalogowany 2013-09-01 04:16:07

    A ja polecam Bar Jagienka zaraz za blaszakiem po lewej stronie od PKO :) Smaczne a ceny jak wszędzie, co do kebabów najbardziej mi smakuje MCjack, pizza "Biesiadło":)

  • xxx - niezalogowany 2013-09-01 00:07:24

    Nie zgadzam się z tym, że w Ciechanowie nie ma miejsc gdzie mozna posiedzieć i zjeść prawdziwy obiad. Osobiście polecam restauracje w Centrum Handlowym Panorama.

  • gosc - niezalogowany 2013-08-31 21:46:45

    oj oj mieszkańcy.. kiepska orientacja, tyle fajnych miejscówek niewymienionych. przepraszam ze to powiem bo w Ciechanowie na stale jestem od roku jedynie, ale jeden wielki ciemnogród ludzie reprezentują. nieliczni jadają na mieście w restauracjach i nie mówię tu o fast foodach