:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  21°C bezchmurnie

Fotografie ciechanowian na wystawie w PCKiSz (zdjęcia)

W Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki odbył się wernisaż wystawy fotograficznej "W naszych obiektywach" Ciechanowskiego Klubu Fotograficznego. Prace można oglądać do końca września.

Ciechanowski Klub Fotograficzny istnieje od trzech lat. Jego Prezesem jest Zdzisław Smardzewski. Na wystawie w Kawiarni Artystycznej swoje prace zaprezentowało ok. trzydziestu członków Klubu. Tematyka prac była dowolna, a każdy z artystów przedstawił swoje najciekawsze, najbardziej bliskie sercu zdjęcia. Ciechanowski Klub Fotograficzny ma na swoim koncie spotkania oraz plenery ze znanymi fotografikami (Edward Grzegorz Funke, Wojciech Szwej), jak również warsztaty indywidualne.

Podczas wernisażu wystąpił Stefan Scata’ – włoski wokalista, któremu towarzyszył  na gitarze Michał Kondracki. Serdecznie zapraszamy do Kawiarni Artystycznej na tę wystawę, którą można oglądać do 30 września. 

fot. Jerzy Ratowski

Fotografie ciechanowian na wystawie w PCKiSz (zdjęcia) komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się