:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Ford uderzył w drzewo na ul. Orylskiej. Ranne nastoletnie pasażerki [zdjęcia]

Wypadki drogowe, uderzył drzewo Orylskiej Ranne nastoletnie pasażerki [zdjęcia] - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 5
  • Fotka nr 1 z 5
  • Fotka nr 2 z 5
  • Fotka nr 3 z 5
  • Fotka nr 4 z 5

Dwie osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło na ul. Orylskiej w Ciechanowie. Policja prowadzi w tej sprawie postępowanie.

Wszystko wydarzyło się 7 grudnia (piątek) około godz. 23:20. - Według wstępnych ustaleń policjantów 19-letni kierujący samochodem ford focus wraz z 3 pasażerami jechali ul. Orylską w kierunku ul. Płońskiej. Kierujący stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i uderzył w przydrożne drzewo - informuje nasz portal kom. Jolanta Bym, oficer prasowy KPP w Ciechanowie.

W momencie przyjazdu służb ratunkowych Ford częściowo znajdował się na chodniku i pasie zieleni. Osoby podróżujące autem opuściły je o własnych siłach. Do szpitala przewieziono troje pasażerów Forda. - Według informacji uzyskanych ze szpitala 15 i 17 latka doznały obrażeń ciała powyżej 7 dni - dodaje rzeczniczka ciechanowskiej policji.

19-letni kierowca był trzeźwy. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Trwają dalsze czynności policji w tej sprawie.

(fot. KPPSP Ciechanów)

Reklama

Ford uderzył w drzewo na ul. Orylskiej. Ranne nastoletnie pasażerki [zdjęcia] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-12-11 08:26:41

    Może na letnich cisnoł bez bieżnika niczym Kubica na F1

  • Gość - niezalogowany 2018-12-11 09:27:06

    Te dziewczynki na pewno już dziewicami nie są.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-11 10:28:54

    głupi gnój narażający życie innych odpal sobie nfs-a na kompie jak chcesz poszarżować jeszcze takim złomem

  • Gość - niezalogowany 2018-12-11 10:32:36

    Gościu tobie tylko jedno w glowie. Jak byś odebrał taką wiadomość jakby dotyczyla twoich dzieci.

  • gość 2018-12-11 11:22:19

    Część komentarzy bez komentarza. A do wierzących w zimowe opony mam taka historyjkę. Musiałem kiedyś jechać do Gdańska w zamieć śnieżną. Miałem letnie opony. Byłem na trasie przed odśnieżaniem, gdyż drogowcy nie nadążali. W rowach przy 7-ce naliczyłem na całej trasie chyba ze cztery samochody. Ja jakoś powoli szczęśliwie dojechałem. Wieczorem w dzienniku policja komentowała tą trasę. Wszystkie te samochody miały zimowe opony. Po prostu kierowcy im za bardzo zaufali. Więc wszystko dobre jak się tego rozsądnie używa..

  • Gość - niezalogowany 2018-12-11 11:31:38

    Chuja wiecie i się znacie. Internetowe kozaki szkoda że się nazwiskiem nie potraficie się podpisać. Chłopaka zarzucilo, nie pierwszego i nie ostatniego na tym odcinku. To jedno z niewielu miejsc gdzie moim zdaniem powinny być spowalniacze. Rok temu sam widziałem jak na oko 60 letniego dziadka zarzucilo tam jego matizem a jechał moze 50kmh nie wiecej. Więc zamknijcie wszyscy mordy znawczyki i wracać do szkoły bo wam praktyki z tych marnych zawodów przepadną ;)

  • Gość - niezalogowany 2018-12-11 11:58:47

    Niech się cieszą ze żyją.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-11 12:32:15

    Wystarczyło dostosować prędkość do warunków jazdy.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-11 13:08:19

    Gdyby człowiek wiedział że się przewróci to by usiadł.

  • gość 2018-12-11 13:46:42

    Chciał się popisać przed koleżankami i tak wyszło.
    gość 2018-12-11 11:22:19: Nie pitol gościu że opony nie są ważne, bo są. Jazda zimą na letnich to skrajny debilizm albo januszostwo. Stać było na furę to i stać powinno na gumy.
    Oczywiście wiele osób myśli że jak ma zimówki to może popylać w złych warunkach, ale fizyki nie oszuka.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-11 14:00:44

    Z krzesła też można spaść lepiej się położyć

  • smiech - niezalogowany 2018-12-11 14:25:22

    Tak czytam te komentarze i zastanawiam się nad mentalnością ludzką, typowy janusz dostał dostęp do internetu i udziela się pisząc głupoty myśląc, że zabłyszczy, proszę odznaczcie chociaż anonima, ba zapomniałem wtedy nawet słowa byście nie wklepali swoimi łapami, trochę zastanówcie się, że czytaja to oni sami i ich rodziny. "Głupi gnój" - chłopie powiedz czy ty teraz wykazałeś jakąś mądrość? Pewnie 90% zycia spedzasz przy komputerze grajac w gry, bo w zyciu ci nie wyjdzie jak w grze ;)

    Anonimowo każdy jest kozakiem i wielce wiedzącym, a tak naprawdę jedyne co pamięta to ile piwek na wieczór ma sobie kupic:))
    "Chciał się popisać" no ty za bardzo się teraz nie popisałeś ;)

  • gość 2018-12-11 14:33:23

    Gościu nie zesraj sie tylko

  • Gość - niezalogowany 2018-12-11 16:41:55

    Chłopak miał opony zimowe i jechał z dozwoloną prędkością więc zastanówcie się co mówicie.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-11 17:21:44

    śmiechu możesz oddac mi swoje dwa kuflowe mocne osiedlowy rycerzyku

  • gość 2018-12-12 00:03:47

    Z dozwoloną prędkością... Ta... Na liściach kasztanowca się poślizgnął i jedno drzewo weszło do połowy samochodu...

  • aatomunio - niezalogowany 2018-12-12 07:13:56

    Dobrze,że nikt nie zginął,uważajmy na drogach,zmiana warunków ,oblodzenia,noga z gazu.

  • gość 2018-12-12 08:57:24

    Tak się kończy pędzenie przez miasto po nocy... Prędkość na pewno byłą duża, do tego łuk drogi i gów... za kierownicą w autku mamusi... Się popisał przed koleżankami...

  • Gość - niezalogowany 2018-12-12 17:58:46

    A co robiła 15 latka o tej porze oj rodzice to są jeszcze dzieci a tyle jest tragedi i niczego was to nie uczy

  • Gość - niezalogowany 2018-12-12 17:59:17

    A co robiła 15 latka o tej porze oj rodzice to są jeszcze dzieci a tyle jest tragedi i niczego was to nie uczy

  • wacek - niezalogowany 2018-12-12 20:43:48

    Co robiła 15 - latka ? Siedziała w samochodzie, a co miała stać?

  • Gość - niezalogowany 2018-12-12 21:43:33

    To moja koleżanka :(

  • Gość - niezalogowany 2018-12-12 22:56:55

    Nie brońcie debila. Miał gnój rok prawo jazdy i pokazał co potrafi... brak wyobraźni i umiejętność !!! Co Ty tam gościu gadasz że to jest nie bezpieczny odcinek drogi... ta prosta ma około 300 metrów, za nią zakręt i koniec drogi. Po zdjęciach ewidentnie widać że jechał od mostu 3 maja, wytłumacz mi jakim trzeba być beztalenciem żeby na prostej drodze walnąć w drzewo... Po zniszczeniach auta widać że nie jechał przepisowo 50km/h. Tam jest przejście dla pieszych i do tego szkoła więc samo to mówi za siebie że trzeba zachować szczególną ostrożność... prawko powinno polecieć na Co najmniej 3 lata. Może by się nauczył rozwagi i już nikomu krzywdy nie zrobił...

  • Gość - niezalogowany 2018-12-12 23:26:23

    dla twojej niejasności gościu po 23 można jednak trochę więcej więc mógł jechać przepisowo ;)

  • Gość - niezalogowany 2018-12-12 23:28:10

    Beztalencie Gościu Kurwa co ty piszesz chuja wiesz a się wypowiadasz wielki znawca Skąd wiesz skąd jechali byłeś tam widziałeś sądzę że nie bo pruć to sie każdy potrafi Ale pomyśleć o tym że może to ktoś z rodziny widzieć i zrobić mu większą krzywdę takimi głupimi komentarzami typu "Chciał się popisać " Albo Napewno Nie jechał 50" siedziałeś obok widziałeś ile jedzie ... Trochę więcej rozsądku w komentarzach

  • gość 2018-12-12 23:31:32

    Hahahahahahaha kolejny wielce wiedzący, "nie wiem ale wypowiem się". Kolega wyjechał z Augustiańskiej, wytłumacz mi w jaki sposób po zdjęciach wnioskujesz, że mógł jechać od mostu 3 maja, niezły magik z ciebie musi być typie, teraz ty pokazałeś swoj debilizm.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-12 23:34:12

    Ciekawe czy ty wielce szanowny anonimie po odebraniu prawa jazdy jeździłeś tak bardzo przepisowo 50km/h bo jakoś śmiem w to wątpić.

  • gość 2018-12-12 23:39:12

    Ten gosc to chyba znawca od wszystkiego, wie skad jechal, na ile prawko zabrac, w dodatku rzeczoznawca ktory okresli po stanie samochodu dokladna predkosc pośmiewisko z siebie robisz

  • Janusz - niezalogowany 2018-12-12 23:46:33

    Do wyklepania ten Fordzik

  • Wacław - niezalogowany 2018-12-14 06:49:55

    Patrzę na te zdjęcia i nie dowierzam! Jak można tak skasować tak auto w środku miasta??? Ile trzeba jechać??? Tylko czemu tam w środku nie było starszego Pana tylko gownazeria???!!! Zapiernicza po nocach, rozbija się na drzewach, a później wciskaja że jechał przepisowo? Czy tak wygląda auto które jechało 40km/h???zastanówcie się następnym razem barany zanim coś napiszecie bo lud nie jest taki ciemny że wszystko lyknie!!! Przepisowo jechał, 40 pewnie! Poslizgnal się na liściu!

  • gość 2018-12-14 09:36:41

    Przepisowo o tej godzinie to 60! Co nie zmienia faktu że i z 60 tak by nie wyglądał... Widziałem wiele wypadków i na moje oko 90 było na pewno a może więcej... Niektórzy mają rację że to niebezpieczny odcinek bo ten łuk jest zdradziecki, ale gdyby miał trochę pojęcia o jeżdżeniu i jechał by te 60, to na pewno by do skrzyżowania dojechał w całości. Od gościa powyżej się odczepcie, bo jasno napisał że jechał z tamtego kierunku a nie miejsca... Dzieciarnia też cicho siedzieć bo jeździcie jak przygłupy... Wczoraj gdybym nie zatrąbił to by jeden taki w pieszych wjechał i dopiero by był artykuł....

  • Gość - niezalogowany 2018-12-14 13:17:25

    40km/h a 60 to trochę różnica wacus a nikt nie napisał że jechał 40:)

  • Wacław - niezalogowany 2018-12-14 14:49:10

    A widzisz. Bo chodzi o te, że gdyby jechał te 60 to 20letni opelek byłby dziś w kawałku. Jednym. A nie harmonijką wokół drzewa.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-14 14:58:46

    Wacek pisz chociaż po trzezwemu te komentarze a nie po jabolku bo o jakim ty oplu mówisz to nikt nie wie

  • Wacek - niezalogowany 2018-12-15 22:51:53

    Jeden luj. I tak to gruz. A teraz to już zagruzowany trup. A mądrzy ludzie mówili:nie szpanuj gruzem!