:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  28°C rozproszone chmury

Fisz Emade Tworzywo w Zgrzycie

Kiedy: 2017-11-24 , godzina: 20:00 | Gdzie: Fabryka Kultury ZGRZYT Narutowicza 4 a

Koncerty, Emade Tworzywo Zgrzycie - zdjęcie, fotografia

W piątek, 24 listopada, Klub Studencki Fabryka Kultury ZGRZYT zaprasza na niewątpliwie najważniejszy koncert  rockowy  bieżącego roku w naszym mieście. Na deskach zgrzytowej sceny zagości zespół, na którego czele stoi charyzmatyczny duet braci Waglewskich, czyli Fisz i Emade

FISZ EMADE dotychczas wydali 10 płyt utrzymanych w stylistyce hip-hopowej oraz jak sami nazywają około hip-hopowo-eklektycznej. Bracia słyną ze stałych eksperymentów muzycznych. Obecnie ich brzmienie wymyka się wszelkim ramom. Przejmujący głos i teksty Bartka oraz niebagatelne zdolności producenckie Piotra pozwoliły zespołowi dołączyć do czołówki polskiej sceny muzycznej.

W wersji koncertowej, jako Fisz Emade Tworzywo, występują w mocno poszerzonym składzie, wsparci znakomitymi muzykami. W październiku 2016 roku w sklepach pojawiła się długo wyczekiwana płyta „Drony”. Album okazał się jednym z najlepszych wydawnictw w minionym roku o czym świadczy status platynowej płyty.

Bilety do nabycia w klubie i  w sprzedaży internetowej.

Fisz Emade Tworzywo w Zgrzycie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się