:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  21°C bezchmurnie

Film Happy Olo oraz spotkanie z Aleksandrem Dobą w Ciechanowie

Kiedy: 2017-10-10 , godzina: 19:30 | Gdzie: Kawiarnia Artystyczna PCKiSz

Kino, Happy spotkanie Aleksandrem Dobą Ciechanowie - zdjęcie, fotografia

Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki zaprasza już jutro (10 października) na film "Happy Olo - pogodna ballada o Olku Dobie", a także na spotkanie z podróżnikiem i bohaterem filmu Aleksandrem Dobą.

Dokumentalny film przedstawia sylwetkę Aleksandra Doby, który w wieku 67 lat przepłynął samotnie Atlantyk kajakiem, napędzanym tylko siłą mięśni. Ten niezwykły wyczyn uhonorowano wieloma nagrodami, z tytułem Podróżnika Roku magazynu „National Geographic” na czele. Nieznany szerzej emeryt z Polic stał się bohaterem i inspiracją dla rzeszy osób na całym świecie, co sam Aleksander Doba komentuje z właściwym sobie dystansem. Film jest pełen refleksji i anegdot, a przede wszystkim jest swego rodzaju apoteozą optymizmu i dążenia do realizacji marzeń.

Wydarzenie rozpoczynie się w Kawiarni Artystycznej o godz. 19.30 projekcją filmu, a później odbędzie się spotkanie z Aleksandrem Dobą. Wstęp - 10 zł.

Film Happy Olo oraz spotkanie z Aleksandrem Dobą w Ciechanowie komentarze opinie

  • gość 2017-10-09 10:52:12

    pytanie kto pisal ten artukul Panie redaktorze prosze nauczyc sie pisac w niektorych materialach zdarzaja sie bledy tak jak w tym "projekcją filmą,"

Dodajesz jako: Zaloguj się