:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  28°C rozproszone chmury

Film Cudzoziemka oraz spotkanie z Ewą Wiśniewską w Ciechanowie

Kiedy: 2017-11-29 , godzina: 18:00 | Gdzie: Kawiarnia Artystyczna PCKiSz

Kino, Cudzoziemka spotkanie Wiśniewską Ciechanowie - zdjęcie, fotografia

Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki zaprasza w środę (29 listopada) na projekcje filmu "Cudzoziemka" i na spotkanie z aktorką Ewą Wiśniewską – bohaterką książki „Aktorki” oraz z jej autorem Łukaszem Maciejewskim.

„Aktorki” Łukasza Maciejewskiego to znakomicie napisana, nostalgiczna i dowcipna książka o czymś pozornie nieuchwytnym – fenomenie aktorstwa. Ze wszystkimi bohaterkami książki autor spotkał się i rozmawiał osobiście, a jedną z nich jest Ewa Wiśniewska – aktorka, siostra Małgorzaty Niemirskiej. W 1963 r. ukończyła warszawską PWST. Rok później zadebiutowała na scenie teatralnej. Aktorka warszawskich teatrów: Kwadrat, Nowy, Ateneum, Syrena. Na ekranie telewizyjnym zadebiutowała w 1956 r. w filmie „Kanał”. Grała również w serialach telewizyjnych, m.in.: Perły i dukaty (1965), Doktor Ewa (1971), Lalka (1977). Serdecznie zapraszamy na spotkanie, które poprowadzi sam autor Łukasz Maciejewski – krytyk filmowy. Na koniec będzie można zakupić książkę.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 18.00 projekcją filmu, w którym Ewa Wiśniewska gra główną role. Po seansie o godz. 19.30 odbędzie się spotkanie z aktorką .

Kawiarnia Artystyczna, wstęp wolny!

Film Cudzoziemka oraz spotkanie z Ewą Wiśniewską w Ciechanowie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się