:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  30°C bezchmurnie

Ferie w Ciechanowie: darmowe lodowisko, zajęcia edukacyjno-sportowe i warsztaty

Społeczeństwo, Ferie Ciechanowie darmowe lodowisko zajęcia edukacyjno sportowe warsztaty - zdjęcie, fotografia

Ferie w mieście nie muszą być nudne. Na najbliższe dwa tygodnie funkcjonujące w Ciechanowie placówki i jednostki kultury przygotowały szereg atrakcji dla dzieci i młodzieży. Ich wykaz znajdziecie poniżej:

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji:

W czasie ferii uczniowie miejskich szkół będą mogli bezpłatnie korzystać z lodowiska przy ul. 17 Stycznia. Bezpłatne wejścia będą możliwe od poniedziałku do piątku do godz. 13:00. Dodatkowo w hali sportowej przy ul. Kraszewskiego, w godzinach dopołudniowych, będzie można pograć w tenisa stołowego. MOSiR przeprowadzi też bezpłatne zajęcia nauki pływania oraz jazdy na łyżwach (jak już informowaliśmy zapisy prowadzono do 10 stycznia).

Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej STUDIO:

Placówka zorganizuje ferie dla 43 dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Zajęcia odbędą się w dwóch turnusach – 15 - 19 i 22 - 26 stycznia. W programie m.in. zajęcia teatralne, plastyczne, muzyczne, sportowe, taneczne, przyrodnicze, nauka angielskiego, cykl zajęć z harcerstwa. Ratusz informuje, że wszystkie miejsca są już zarezerwowane. Poza półkoloniami COEK STUDIO organizuje w godzinach popołudniowych stałe zajęcia artystyczne.

Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie:

PCKiSz zaplanowało w czasie ferii szereg zajęć edukacyjnych. W programie znajdą się m.in.: ZUMBA kids, czyli zajęcia ruchowo – taneczne dla dzieci i młodzieży czy zajęcia plastyczne - dzieci nauczą się technik malowania na szkle, rysowania oraz lepienia z gliny ceramicznej. Wstęp na wszystkie zajęcia jest bezpłatny. Zapisy prowadzone są pod nr tel. 23 672 35 09.

Miejska Biblioteka Publiczna:

Zajęcia we wszystkich  filiach będą organizowane w godz. od 12:00 do 14:00. W programie znajdą się gry, zajęcia plastyczne, malowanie kolorowanek czy układanie puzzli. Najmłodsi będą również mogli rozwiązać „Krzyżówkę zimową”. Odbędzie się też konkurs plastyczny „Mój przyjaciel Krecik”.

Muzeum Szlachty Mazowieckiej:

Placówka przygotowała dla dzieci cykl warsztatów, połączonych z kreatywną zabawą oraz zdobywaniem wiedzy i nowych umiejętności, pt. „Poznajemy się, poznajemy Muzeum - zabawy integracyjne”, „Nie szata zdobi człowieka”, „Droga do odzyskania przez Polskę niepodległości”, „Szopki bożonarodzeniowe i ich historia”, „Życie codzienne w średniowiecznym zamku”. Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku od 6 do 10 lat.

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci:

W Ognisku Pracy Pozaszkolnej będą odbywały się zajęcia 41 wychowanków. W programie m.in. spektakl „Dwie Dorotki", wyjście do McDonald’s, wycieczka do kina i zabawy na świeżym powietrzu.

Placówka Wsparcia Dziennego:

W czasie ferii, w godz. 8:00-16:00 odbywać się będą zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. Dodatkowymi atrakcjami będą wyjścia na basen i lodowisko oraz spotkanie z żołnierzami z Inowrocławia, którzy poprowadzą dla zajęcia i pokazy z łazikiem.

Szczegółowe informacje na temat poszczególnych ofert, można uzyskać bezpośrednio u organizatorów.


Ferie w Ciechanowie: darmowe lodowisko, zajęcia edukacyjno-sportowe i warsztaty komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl