:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C całkowite zachmurzenie

Fabryka Komedii w Ciechanowie - Stand Up Karol Modzelewski i Rafał Banaś

Kiedy: 2018-09-13 , godzina: 19:00 | Gdzie: Ciechanów

Inne Wydarzenia, Fabryka Komedii Ciechanowie Stand Karol Modzelewski Rafał Banaś - zdjęcie, fotografia

Po wakacyjnej przerwie do Zgrzytu powraca Stand Up. W czwartek (13 września) o godz. 19:00 zapraszamy na wieczór z Karolem Modzelewskim i Rafałem Banasiem.

Karol Modzelewski - komik, stand-uper, prezenter RMF FM, podróżnik, kochanek, człowiek renesansu.
Przeszedł kiedyś Contrę na Pegazusie na 4 życiach. Współtworzył duet Bękarty Stand-Upu. Występował w MTV, TVN, Polsat, TVP, Comedy Central. Uwielbia kontakt z publiką, humor abstrakcyjny i ser.

Rafał Banaś - komik działający na scenie stand - upowej od 2013r. Występował w kilku programach telewizyjnych i wygrał parę konkursów. Rafał zebrał do kupy swoje najnowsze przemyślenia oraz przygody i ma zamiar o tym wszystkim opowiedzieć ze sceny. "Strefa Komfortu" to jego pierwszy solowy program komediowy posiadający nazwę i specjalny plakat nawiązujący do niej. Jeżeli chcesz wiedzieć o czym jest wystarczy, że kupisz bilet i pojawisz się na miejscu w wyznaczonym terminie. ​

Fabryka Komedii w Ciechanowie - Stand Up Karol Modzelewski i Rafał Banaś komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Inne Wydarzenia, Ciechanów - więcej informacji