:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Fabryka Komedii w Ciechanowie - Stand Up Olka Szczęśniak i Błażej Krajewski

Kiedy: 2018-01-10 , godzina: 20:00 | Gdzie: Fabryka Kultury ZGRZYT Narutowicza 4 a

Koncerty, Fabryka Komedii Ciechanowie Stand Szczęśniak Błażej Krajewski - zdjęcie, fotografia

Wieczory ze Stand Up-em na dobre zadomowiły się w Fabryce Kultury ZGRZYT. Na scenie Fabryki Komedii występowali już prawie wszyscy najwięksi polscy komicy, chawląc ciechanowską publiczność i atmosferę ZGRZYTU. Co najważniejsze - chętnie wracają do Ciechanowa z nowmi programami. Gośćmi kolejnego Stand Up- u będą Błażej Krajewski i Olka Szczęśniak. 

Błażej Krajewski:  Komik z Bydgoszczy, na scenie od 2013 roku. Zwycięzca II poznańskiego festiwalu stand-up oraz zwycięzca pierwszej wrocławskiej bitwy stand-upperów. Przez lata pasjonował się dubbingiem. Dzięki temu zyskał umiejętność imitowania głosów wielu znanych postaci. Niestety jest jeden głos, którego nie potrafi naśladować. Głos syna, z którego rodzice są zadowoleni.

Olka Szczęśniak: Stand-uperka i organizatorka czterech scen w Polsce. Na scenie działa już 5 lat, a zaczynała w krakowskiej grupie Comedy Lab. Występowała w TVP w programie ''tylko dla dorosłych" Kacpra Rucińskiego i w TVN u Kuby Wojewódzkiego. Prezentuje ostre i bezlitosne poczucie humoru połączone z kobiecym wdziękiem. Obecnie jeździ ze swoim programem ''Dystans Krytyczny" w którym obnaża przed widzem swoje wady i odchyły. Kto tak naprawdę stoi za huśtawką nastrojów kobiet, jak zostać kosogłosem i jak powinien wyglądać męski striptiz- m.in na te pytania znajdziecie odpowiedź:) 

Zapraszamy już w najbliższą środę - 10 stycznia, o godzinie 20:00. Bilety do nabycia w klubie oraz online.

 

Fabryka Komedii w Ciechanowie - Stand Up Olka Szczęśniak i Błażej Krajewski komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Koncerty, Ciechanów - więcej informacji