:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C pochmurno z przejaśnieniami

Fabryka Komedii w Ciechanowie - Stand Up Rafał Rutkowski

Kiedy: 2017-04-24 , godzina: 20:00 | Gdzie: Fabryka Kultury ZGRZYT Narutowicza 4 a

Inne Wydarzenia, Fabryka Komedii Ciechanowie Stand Rafał Rutkowski - zdjęcie, fotografia

"Cztery dychy” to nazwa nowego programu stand-upowego Rafała Rutkowskiego, który zaprezentuje już w najbliższy poniedziałek (24 kwietnia) w Fabryce Kultury Zgrzyt w Ciechanowie (ul. Narutowicza 4a).

Rutkowski w swoim najnowszym programie jedzie po bandzie, nie oszczędzając nikogo! Zaczyna od siebie, a potem jest tylko śmieszniej! Dostaje się celebrytom, politykom, klerowi a nawet Szwedom! Dowiecie się w co lubi przebierać się w sypialni, dlaczego teatr jest niebezpieczny i dlaczego musiał upić własnego syna! 


Jako aktor nie zagrał niestety w „Smoleńsku”, ale ma nadzieję na sequel. Jako stand-uper marzy o duecie z Januszem Rewińskim, ale wie, że najpierw musiałby zagrać w „Smoleńsku”. Załamany tym faktem napisał „Cztery dychy”, chwycił za mikrofon i ruszył w Polskę. Już w poniedziałek zawita do Ciechanowa. 

Występ rozpocznie się o godz. 20:00. Gości wpuszczamy już od 19:00.

Fabryka Komedii w Ciechanowie - Stand Up Rafał Rutkowski komentarze opinie

  • gość 2017-04-21 15:33:27

    Jak ktoś jeszcze tego nie widział w programie Comedy Club na kanale Comedy Central, to może się wybrać. Skecz średni, ale może na żywo wypada lepiej niż w TV.

  • Stand - niezalogowany 2017-04-23 14:54:20

    Jak komuś się wydaje że jakikolwiek standuper w tv nagrywa ten sam materiał co gra w klubach to ani o stand upie ani o zwykłej logice nie ma zielonego pojęcia.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl