:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  21°C bezchmurnie

Fabryka Komedii - Stand Up Tomasz Jachimek

Kiedy: 2017-10-12 , godzina: 20:00 | Gdzie: Fabryka Kultury ZGRZYT Narutowicza 4 a

Inne Wydarzenia, Fabryka Komedii Stand Tomasz Jachimek - zdjęcie, fotografia

Uprawiał Stand Up w czasach kiedy nikt nie wiedział, że to jest Stand Up. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich komików odwiedzi Fabrykę Kultury ZGRZYT już w najbliższy czwartek, 12 października. 

Tomasz Jachimek zaprezentuje swój nowy program "DOJMUJĄCE UCZCUCIE BEZRADNOŚCI"
To blisko godzinny stand - up o życiowych klęskach i porażkach, zarówno samego Jachimka, jak i obserwowanych przez Jachimka otaczających go postaci. 

Mówi autor: „Im bardziej jestem starszy – a ta tendencja się nie cofnie – tym częściej zauważam, że po prostu nie daję rady, nie ogarniam i raz po raz zbieram solidne kopniaki w sam środek mojego chudego dupska. Na wszelakich polach. A że nic tak nie cieszy jak nieszczęście bliźniego, postanowiłem – ku radości widowni - zrobić o tym stand up. Jak patrzę na świat to widzę, że na szczęście nie ja jeden nie ogarniam. Marne to pocieszenie, ale zawsze.

Program szczery do bólu, ostry jak chilijska papryczka skąpana w ruskiej musztardzie i – mam nadzieję – mocno zabawny; acz tu ostateczna ocena zawsze należy do widza".

Warto przyjść i ocenić - 12 października godzina 20.00, Fabryka Kultury ZGRZYT ul. Narutowicza 4 a.

Fabryka Komedii - Stand Up Tomasz Jachimek komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2017-10-25 20:47:13

    Zgrzyt to zagłębie lewactwa, czas im trochę ułatwić życie

Dodajesz jako: Zaloguj się