:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  26°C rozproszone chmury

Fabryka Komedii - Stand Up Mariusz Kałamaga i Jacek Noch w Ciechanowie!

Kiedy: 2017-03-27 , godzina: 20:00 | Gdzie: Fabryka Kultury ZGRZYT Narutowicza 4 a

Inne Wydarzenia, Fabryka Komedii Stand Mariusz Kałamaga Jacek Ciechanowie! - zdjęcie, fotografia

Stand Up na dobre zadomowił się w Fabryce Kultury Zgrzyt. Cieszył się dużym powodzeniem w starej lokalizacji i cieszy się pod nowym adresem. W najbliższy poniedziałek 27 marca o godz. 20:00 na scenie Zgrzytu pojawi się duet reprezentujący Śląską Scenę Stand Up - Mariusz Kałamaga i Jacek Noch
 

MARIUSZ KAŁAMAGA - komik stand-up comedy, ostry, nieobliczalny, poruszający tematy dla niego ważne. Przewrotnie śmieszny, zwraca uwagę na to co głupie, nonsensowne i kontrowersyjne. Popularność zdobył w kabarecie Łowcy.B . 

JACEK NOCH - komik stand-up comedy, jeden z "delikatniejszych" przedstawicieli tego gatunku. Na scenie bardzo ciepły, ma ogromny dystans do siebie i do życia - co samo w sobie może nie jest nadzwyczajne ale w zestawieniu z jego chorobą (Stwardnienie Rozsiane) powoduje, że hipnotyzuje optymizmem widownię - On - człowiek nieuleczalnie chory... Zwycięzca open-mic'a programu "Tylko Dla Dorosłych" TVP2, występował na scenie programu Kuby Wojewódzkiego.

 

Fabryka Komedii - Stand Up Mariusz Kałamaga i Jacek Noch w Ciechanowie! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się