:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C bezchmurnie

Fabryka Komedii - Sebastian Rejent i Wojtek Fiedorczuk w Zgrzycie

Kiedy: 2018-04-12 , godzina: 20:00 | Gdzie: Fabryka Kultury Zgrzyt

Inne Wydarzenia, Fabryka Komedii Sebastian Rejent Wojtek Fiedorczuk Zgrzycie - zdjęcie, fotografia

Kolejny wieczór ze Stand Up w Zgrzycie. Już w najbliższy czwartek (12 kwietnia) o godz. 20:00 gośćmi Fabryki Komedii będą komicy związani ze Stand Up Polska.

Sebastian Rejent - Uwielbia stać na scenie, często też się po niej porusza. Od lat, niczym w skeczu Monty Pythona, szuka żartu idealnego, jeszcze mu się to nie udało, natomiast trzykrotnie żartem sprawił, że ktoś się posikał ze śmiechu... i nie było to dziecko. Sukces. Sebastian nigdy nie zgodzi się z ludźmi, którzy twierdzą, że czas spędzony na śmiechu jest czasem straconym, bo to by oznaczało, że Sebastian marnuje czas setkom osób dziennie.

oraz 


Wojciech Fiedorczuk - na ramy gatunku uprawia bardzo kontrowersyjny Stand-up, prawie wcale nie mówiąc nic kontrowersyjnego. Stara się kierować absurdem, prowokacją, delikatnym, acz znaczącym wariactwem. Celuje w zaskoczenie, nowoczesne niedopowiedzenie, szermuje szczerością. Liczy na inteligencję widza i często się nie przelicza.

Bilety do nabycia w klubie oraz tutaj

Fabryka Komedii - Sebastian Rejent i Wojtek Fiedorczuk w Zgrzycie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się