:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C bezchmurnie

Efektowny debiut Kołeckiego w MMA. Wygrał przez nokaut (zdjęcia)

Zaledwie 33 sekund potrzebował Szymon Kołecki, by pokonać swojego przeciwnika w debiutanckiej walce podczas gali PLMMA, która w minioną sobotę odbyła się w Łomiankach. Następny pojedynek stoczy już 20 maja.

Podczas swojego debiutu Kołecki stanął w oktagonie na przeciwko 43-letniego Dariusza Kazimierczuka. Rywal olimpijczyka miał dotąd na swoim koncie 5 zawodowych walk, z których wszystkie przegrał przez nokaut w pierwszej rundzie. Podobnie było w pojedynku z wspieranym przez licznie przybyłych do Łomianek ciechanowian Szymonem Kołeckim. 35-latek, zgodnie z wcześniej nakreślonym planem, szybko sprowadził pojedynek do parteru, gdzie ciosami młotkowymi dopełnił formalności i wygrał przez nokaut. Wszystko trwało zaledwie 33 sekundy.

Szymon Kołecki powróci do klatki już 20 maja podczas 73. gali PLMMA. Według nieoficjalnych informacji jego rywalem będzie Wojciech Bolejko.

(fot. Bartek Zborowski)


Efektowny debiut Kołeckiego w MMA. Wygrał przez nokaut (zdjęcia) komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl