:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  26°C rozproszone chmury

Dzika przyroda ich oczami wzbudziła duże zainteresowanie wśród ciechanowian (wideo/zdjęcia)

Niemal każdą wolną chwilę starają się wykorzystać na obcowanie z przyrodą. Często przez wiele godzin wyczekują, by aparatem uchwycić ten jeden, upragniony moment. Teraz swoją pasją postanowili podzielić się z innymi. W Powiatowej Bibliotece Publicznej w Ciechanowie można już oglądać wystawę lokalnych fotografików "Dzika przyroda naszymi oczami".

Autorami niezwykłych zdjęć są Grzegorz Hoffman oraz Kazimierz Kosmala - dwaj pasjonaci fotografii a zarazem dzikiej przyrody, której piękno uwieczniają od lat. Wędrówki z aparatem stały się częścią ich życia i poświęcają im swój wolny czas. W swoich zbiorach mają tysiące prac, przedstawiających przyrodę oraz zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Kilkadziesiąt z nich można już podziwiać w siedzibie PBP przy ul. Warszawskiej.

Wernisaż wystawy cieszył się wśród ciechanowian dużym zainteresowaniem, a biblioteka miała nie lada problem, by pomieścić wszystkich chętnych do obejrzenia prac ciechanowskich fotografików. Sami bohaterowie nie kryli zaskoczenia tak dużym odzewem na ich wystawę i nie wykluczają, że w przyszłości zaprezentują swoje kolejne fotograficzne zdobycze z terenu. Autorzy wystawy otrzymali gromkie brawa i mnóstwo gratulacji. Wydarzeniu towarzyszył występ duetu: Wiesław Szczechowicz i Robert „Jimi” Miroński.

Zachęcamy do obejrzenia relacji z wernisażu i odwiedzenia samej wystawy, którą będzie czynna do końca maja.

Dzika przyroda ich oczami wzbudziła duże zainteresowanie wśród ciechanowian (wideo/zdjęcia) komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się