:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C rozproszone chmury

Dziesięć medali ciechanowian podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Taekwondo

Kolejny dobry występ zawodników Matsogi Ciechanów. Tym razem zawodnicy znad Łydyni przywieźli dziesięć medali z Międzywojewódzkich Mistrzostw Taekwon-do ITF, które w sobotę (17 marca) rozegrano w Książenicach.

W turnieju wystartowało 154 zawodników z 10 klubów. Matsogi wystawiło do rywalizacji 36 swoich reprezentantów. Wśród dzieci (roczniki 2008-2009) z doskonałej strony zaprezentowała się Natalia Kłobuszewska, zdobywając dwa złote medale w konkurencji układów formalnych oraz technik specjalnych. Brąz w technikach specjalnych wywalczył z kolei Kamil Jeziorski. Miejsca tuż za podium zajęli Karol Wojciechowski, Wiktoria Ponto oraz Dawid Bieńkowski.

Spośród juniorów młodszych (14-16 lat) najlepiej wypadł Daniel Prusiński, który w walkach do 58 kg wywalczył srebro. Drugie miejsce w technikach specjalnych zajął Łukasz Adamiak, a brązowy medal w walkach do 58 kg zdobył Jakub Sarnowski.

Wśród juniorów (17-18 lat) swoją konkurencję wygrała i zdobyła złoty medal Karolina Martynowycz (walki do 50 kg). Dwa srebrne krążki w układach formalnych i walkach do 50 kg wywalczył Jakub Królikowski. Z kolei w technikach specjalnych na najniższym stopniu podium stanął Kornel Korzybski.

Zawody były jednocześnie I eliminacją makroregionalną do Mistrzostw Polski Juniorów oraz Juniorów Młodszych.

Dziesięć medali ciechanowian podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Taekwondo komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Taekwondo, - więcej informacji