:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  21°C bezchmurnie

Działa już całodobowa infolinia kolejowa

Komunikacja Publiczna, Działa całodobowa infolinia kolejowa - zdjęcie, fotografia

Dobra informacja dla wszystkich osób, podróżujących koleją. Ruszyła już całodobowa infolinia kolejowa. Pod numerem 19 757 można uzyskać informacje na temat połączeń w całej Polsce.

Doradcy przekażą informacje na temat rozkładu jazdy pociągów, najlepszego połączenia na danej trasie, cen biletów, promocji, przesiadek czy ewentualnych opóźnień. Dzwoniąc z dowolnego miejsca w kraju można uzyskać informacje na temat wszystkich przewoźników kolejowych w Polsce. Infolinia jest do dyspozycji podróżnych 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Opłata za każdą rozpoczętą minutę połączenia wynosi 1,29 zł brutto dla abonentów TK Telekom, koszt połączenia z innych sieci jest zgodny z cennikiem danego operatora.

Działa już całodobowa infolinia kolejowa komentarze opinie

 • gość 2017-10-13 04:50:15

  jest infolinnia !!! ale nie działają windy . jedna z wind jest popsuta już od ponad tygodnia jak pasazer ma zejsc z bagażem w dół przejscia i dostac się na drugi peron jesli nawet na głupich schodach nie ma podjazdu może tym problemem zajmie się prasa codziennie jezdze pociągiem i widzę jak ludzie targają swoje bagaże schodami , jak wnosza rowery które nie ważą 2 kg może warto przyjżeć sie bliżej temu problemowi rozrobić pare worków cementu i ulac mały podjazd dla bagazu matek z wózkami i tych co dzwigają rowery - zapraszamy media w przejscie dworca PKP

 • gość 2017-10-13 10:00:41

  to prawda na schodach powinien byc ulany podjazd , to problem nr. 1 , zas drugi problem to taki ze założyli kamery a ludziska i tak jak srali w przejsciu to i tak srają !!! czy na kamerach nie widac tego ?? współczuje tylko tej pani co sprzata po tych świńtuchach poprostu ma gównianą robotę

 • pasażer pkp - niezalogowany 2017-10-15 11:19:01

  Dodam jeszcze, że w Ciechanowie na dworcu PKP interaktywne tablice na peronach informujące o przyjazdach i odjazdach pociągów oraz interaktywne tablice z rozkładami jazdy nie działają od dawna. Działały tylko kilka dni po oddaniu dworca. Jak widać szefostwo dworca pkp w Ciechanowie ma to głęboko w ... poważaniu. Należałoby rozliczyć kogoś za te tablice, bo po pierwsze takie tablice to pieniądze - pewnie szef/ kierownik dworca pkp w Ciechanowie, kiedy kupi sobie telewizor lub lodówkę i urządzenie nie działa po kilku dniach, to nie naprawia urządzenia, bo nie o działanie chodziło, nieprawdaż? ... Po drugie niedziałające tablice dają opinie o kierownictwu dworca pkp - taki stan rzeczy świadczy, że to kiepski gospodarz.

 • gość 2017-10-16 09:26:28

  dajcie spokój wszystko na tym naszym dworcu działa tak jak by nie mogło , winda wiecznie popsuta , tablice na peronach nie dzialaja brak podjazdu na schodach jednym słowem klapa na całego

 • gość 2017-10-16 11:49:54

  jaki pan, taki kram - ewidentnie jest to wina zarządzających dworcem - banda nieudaczników i leni

Dodajesz jako: Zaloguj się