:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  28°C rozproszone chmury

Dwóch pijanych i jeden na zakazie. Zatrzymania kierowców w Ciechanowie i Gogolach

Pijani Kierowcy, Dwóch pijanych jeden zakazie Zatrzymania kierowców Ciechanowie Gogolach - zdjęcie, fotografia

Dwóch nietrzeźwych kierowców zatrzymała w ostatni weekend ciechanowska drogówka. Jeden z nich kierował zestawem pojazdów. Wpadł też mężczyzna z sądowym zakazem kierowania na koncie.

W piątek (1 grudnia) około godz. 18:10 na terenie Ciechanowa mundurowi zatrzymali kierowcę Volkswagena. Okazało się, że 34-latek miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Z kolei w niedzielę (3 grudnia) około godz. 9:15 na krajowej "sześćdziesiątce" w miejscowości Gogole na drodze krajowej nr 60 funkcjonariusze zatrzymali do kontroli kierującego Volvo z naczepą. Badanie wykazało, że 44-latek miał w organizmie 0,8 promila alkoholu. Obu kierowcom grozi teraz do dwóch lat więzienia, minimum 3-letni zakaz prowadzenia pojazdów oraz nawiązka w kwocie 5 tys. zł.

W niedzielę około godz. 11:40 na ul. Monte Casino w Ciechanowie policjanci zatrzymali z kolei kierowcę Seata Cordoba. W trakcie czynności ustalono, że mężczyzna wsiadł na "kółko" pomimo aktywnego zakazu prowadzenia pojazdów. Za złamanie sądowego zakazu grozi mu teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

Dwóch pijanych i jeden na zakazie. Zatrzymania kierowców w Ciechanowie i Gogolach komentarze opinie

 • Kolo - niezalogowany 2017-12-05 18:32:34

  Do pierdla i surowo!!! Nie pieścić się! 5 lat bezwzględnego więzienia. Nie 2 czy 3.

 • CN - niezalogowany 2017-12-06 08:51:51

  Kolo, nawet za zabicie człowieka byś nie dostał tyle.. Mogą zamknąć, ale bez przesady. Pół roku czy rok odsiadki myślę żeby już nauczył pokory. Mowa jest o osobach wsiadajacych do kółko na sądowym zakazie. Czasem złapią człowieka naprawdę dobrego, bez żadnych zatarc z prawem, który mógłby być "wczorajszy", i wtedy dowala niesamowitą karę. Taki człowiek dostaje za bardzo po tyłku. A ten co nagminnie łamie prawo dostanie tyle samo. I gdzie tu sprawiedliwość?!

 • Gość - niezalogowany 2017-12-06 09:50:35

  Zaraz po zatrzymaniu pałować

 • Gość - niezalogowany 2017-12-07 13:32:26

  Ciebie do mordy

Dodajesz jako: Zaloguj się