:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C bezchmurnie

"Dwie połówki pomarańczy" rozbawiły ciechanowską publiczność

ciechanowinaczejpl,
 • image0023
  image0023
 • image0023
  image0023
 • Fotka nr 2 z 74
 • Fotka nr 3 z 74
 • Fotka nr 4 z 74
  +69

Zabawna sztuka „Dwie połówki pomarańczy”, którą mogliśmy oglądać na deskach Powiatowego Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie rozbawiła publiczność do łez.


Spektakl opowiada o pomysłowo przygotowanej intrydze. Adam (Jarosław Boberek) w celu odzyskania uczucia, które było między nim a ukochaną kobietą, Karoliną (Cynthia Kaszyńska), posuwa się do rzeczy niebywałej. Podszywa się bowiem pod Joannę - psycholog policyjną, która ma wesprzeć wdowę Karolinę w trakcie identyfikacji ciała zmarłego męża.


Wynajmuje dla Karoliny pokój hotelowy, do którego trafiają także inni - nikomu wcześniej nieznana córka Adama, Alex (Aleksandra Szwed) oraz będąca na lekkim rauszu uczestniczka odbywającego się w hotelu wesela, Melania (Ewa Złotowska).


Próby jakiejkolwiek rozmowy z wdową, są co chwilę przerywane przez niesprzyjające sytuacje. Alex nie ma najmniejszego zamiaru na zmianę pokoju, a Melania wchodzi w najmniej odpowiednich momentach.


Melania, rozbawia publiczność swoim sielankowym nastrojem - śpiewa tańczy i opróżnia mini barek w pokoju.  Jej wypowiedzi dotyczące relacji damsko-męskich często mają drugie dno.


Aleksandra Szwed doskonale wciela się w rolę Amerykanki polskiego pochodzenia. Naśladuje akcent obcokrajowców posługujących się językiem polskim - wychodzi to bardzo komicznie. Lubi się bawić i pomimo przykrych okoliczności, które przywiodły ją do Polski, chętnie włącza się w weselną imprezę.


Publiczność po takim poniedziałkowym wieczorze na pewno miała dobry nastrój. Spektakl skłania do refleksji, pokazując do jakich czynów jesteśmy zdolni, kiedy chcemy  zatrzymać swoją drugą „połówkę” przy sobie.


Redakcja


"Dwie połówki pomarańczy" rozbawiły ciechanowską publiczność komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl