:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C całkowite zachmurzenie

Dostawczak potrącił dwie rowerzystki

Wypadki drogowe, Dostawczak potrącił rowerzystki - zdjęcie, fotografia

Dwie kobiety podróżujące rowerami trafiły do szpitala w wyniku zdarzenia drogowego, w którym uczestniczył też samochód dostawczy. Policja ustala dokładne przyczyny zdarzenia.

Wszystko wydarzyło się kilka dni temu w miejscowości Drochowo na terenie powiatu płońskiego. Policja ustaliła, że w godzinach wieczornych 20-letni kierowca dostawczego Forda, podczas wyprzedzania rowerzystek, nie zachował należytej ostrożności i uderzył w jeden z rowerów. Jadąca nim kobieta przewróciła się i zahaczyła o jadącą obok koleżankę. W konsekwencji obie wpadły do przydrożnego rowu.

Kobiety w wieku 48 i 49 lat z obrażeniami ciała trafiły do szpitala. Trwają dalsze czynności policji w tej sprawie.


Dostawczak potrącił dwie rowerzystki komentarze opinie

 • gość 2018-09-14 13:29:48

  Jestem rowerzystą i często kierowcy nie zachowują bezpiecznej odległości mijania czyli 1,5m... Mówię tu o osobówkach bo nigdy jeszcze nie zdarzyło mi się żeby tir źle mnie mijał...

 • gość 2018-09-14 15:40:45

  Rowerzyści tez nie sa bez winy. Jeżdżą jak chce i jak im sie podoba

 • WażnyGość - niezalogowany 2018-09-14 21:18:32

  Powinno się na poboczu wylac asfaltowy chodnik dla rowerzystow.Maly koszt a bezpieczenstwo gwarantowane.Wszyscy wojtowie do roboty!!!

 • gość 2018-09-16 10:26:19

  90% kierowców rozmawia podczas kierowania pojazdem przez telefon komórkowy - nie dość, że ich uwaga jest zajęta rozmową, to jeszcze obsługują kierownicę jedną ręką, czy Policja jest ślepa? widać to zwłaszcza przy wykonywaniu manewru skrętu

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Wypadki drogowe, - więcej informacji