:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C całkowite zachmurzenie

Dostawczak dachował po zderzeniu z Hondą [zdjęcia]

Jedna osoba trafiła do szpitala po zderzeniu samochodu dostawczego z osobówką. W wyniku zdarzenia dostawczak dachował.

Wszystko wydarzyło się 5 września około godz. 22:00 na drodze powiatowej w miejscowości Szla w pow. przasnyskim. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że dostawczy Volkswagen, podczas wykonywania manewru skrętu w lewo, uderzył w Hondę Civic, której kierowca wykonywał manewr wyprzedzania. Pojazdy jechały w tym samym kierunku. W wyniku uderzenia VW dachował.

Dostawczakiem podróżowało dwóch mężczyzn. Jeden z nich został przewieziony do szpitala. Policja ustala dokładne okoliczności zdarzenia.

(fot. KPPSP Przasnysz)


Dostawczak dachował po zderzeniu z Hondą [zdjęcia] komentarze opinie

 • gość 2018-09-11 15:20:09

  Debilom, którzy powodują wypadki podczas manewru wyprzedzania w miejscach niedozwolonych, np. na zakręcie, powinno się dożywotnio zabierać prawo jazdy!!!

 • gość 2018-09-11 17:26:56

  Kierowca dostawczaka powinien spojrzeć w lusterko czy może bezpiecznie wykonać manewr skrętu. Wina jest tu obopólna, chyba że kierowca hondy wyprzedzał w miejscu niedozwolonym.

 • gość 2018-09-11 21:26:10

  Wina dostawczaka , zanim wykonasz manewr upewnij się czy możesz zrobić to bezpiecznie.

 • gość 2018-09-12 08:11:05

  Jeżeli kierowca hondy wyprzedzał w miejscu niedozwolonym to nie jest winny kierowca dostawczaka, a nawet nie zdziwiłbym się gdyby wyprzedzał w dozwolonym miejscu i też dostał mandat, a kierowca dostawczego nie. Wiem coś o tym, bo kilka lat temu mój ojciec uczestniczył w takim zdarzeniu, tzn. skręcał samochodem w lewo na teren prywatny i uderzył go w tylne lewe drzwi jakiś baran który wyprzedzał kilka samochodów na ciągłej no i mój ojciec nie dostał mandatu tylko on.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Wypadki drogowe, - więcej informacji