:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  30°C bezchmurnie

Dorota Osińska wystąpi w Zgrzycie

Kiedy: 2018-01-29 , godzina: 19:00 | Gdzie: Fabryka Kultury ZGRZYT Narutowicza 4 a

Koncerty, Dorota Osińska wystąpi Zgrzycie - zdjęcie, fotografia

"To jedna z tych artystek, której głos sprawia, że na całym ciele ma się gęsią skórkę, a łzy same napływają do oczu" - mówi o niej Marek Piekarczyk.

DOROTA OSIŃSKA to postać od wielu lat znana w środowisku piosenki aktorskiej i poezji śpiewanej. Szerszej publiczności dała się poznać w programie THE VOICE OF POLAND, w którym zajęła II miejsce. Jej brawurowe wykonania konkursowych utworów, w szczególności "Calling You", wzruszały jurorów jak i miliony widzów przed telewizorami. 

Jej dotychczasowy repertuar tworzyli najwybitniejsi autorzy i kompozytorzy: Włodzimierz Korcz, Jerzy Satanowski, Zygmunt Konieczny, Magda Czapińska, Jacek Cygan, Ernest Bryll.

W 2004 roku pod opieką Włodzimierza Korcza wydała swój debiutancki album "Idę", który wydała w Polsce i USA. W 2010 roku pojawił się drugi album w dyskografii Artystki - "Kamyk Zielony". W 2013 roku, po sukcesie w programie "The Voice of Poland", Dorota Osińska nakładem Universal Music Poland wydała trzecią płytę - "Teraz". 

W grudniu 2015 wystąpiła w duecie z Jose Carrerasem. W marcu 2016 roku Dorota Osińska wystąpiła w polskich preselekcjach do konkursu Eurowizja 2016. Utwór autorstwa Ricka Allisona "Universal" zajął IV miejsce, ustępując tylko Michałowi Szpakowi, Margaret i Edycie Górniak.

Dorota zaśpiewa dla Państwa już w najbliższy poniedziałek, 29 stycznia, o godzinie 19:00 w Fabryce Kultury Zgrzyt w Ciechanowie.

Dorota Osińska wystąpi w Zgrzycie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl