:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C bezchmurnie

Dni Glinojecka 2018: MIG i Czerwone Gitary gwiazdami festynu [program]

Kiedy: 2018-06-16 , godzina: 17:00 | Gdzie: stadion w Glinojecku /ul. Parkowa 22

Dokładnie za miesiąc, 16 czerwca, odbędzie się święto Glinojecka. W ramach tegorocznych dni miasta, połączonych z obchodami 25-letnia nadania praw miejskich, zaplanowano szereg wydarzeń, których zwieńczeniem będzie festyn "Wianki" z udziałem gwiazd - zespołów MIG oraz Czerwone Gitary.

Atrakcje z okazji Dni Glinojecka będą rozłożone na cały dzień, a ich główną areną będzie stadion miejsko-gminny przy ul. Parkowej. Już o godz. 10:00 wystartuje XVI edycja Ogólnopolskiego Biegu Ulicznego o Puchar Burmistrza Glinojecka. W zawodach rywalizować będą również zawodnicy Nordic Walking. Na godz. 13:00 zaplanowano z kolei Turniej Sołectw, który zostanie zorganizowany już po raz siódmy.

O godz. 16:00 rozpocznie się pokaz trialu motocyklowego, w wykonaniu Przemka Kaczmarczyka. Około godz. 16:50 odbędzie się oficjalne otwarcie obchodów 25-lecia miasta Glinojeck. Później przyjedzie czas na część artystyczną. O 17:00 ruszą lokalne prezentacje artystyczne, w tym m.in. konkurs wianków. O godz. 18:00 na scenie pojawi się folkowa Kapela Wujka Idziego. Godzinę później wręczone zostaną nagrody sołeckie.

Punktem kulminacyjnym Dni Glinojecka będą występy gwiazd wieczoru. O godz. 20:00 zaśpiewa zespół Czerwone Gitary, natomiast na godz. 21:30 zaplanowano występ zespołu MIG. Impreza zakończy się dyskoteką z DJ, która potrwa do ok. godz. 1:00.

Obchodom towarzyszyć będą też inne atrakcje, m.in. przeloty balonem czy darmowe dmuchańce dla najmłodszych.

Dni Glinojecka 2018: MIG i Czerwone Gitary gwiazdami festynu [program] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-05-16 17:56:54

    Jaki dj?

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl