:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  29°C bezchmurnie

Delegatura WIOŚ w Ciechanowie szuka pracownika

Rynek Pracy, Delegatura WIOŚ Ciechanowie szuka pracownika - zdjęcie, fotografia

Ciechanowska delegatura Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska poszukuje osoby na stanowisko laboranta. Dokumenty można składać do 19 marca.

Wśród wymagań niezbędnych pracodawca wymienił m.in. posiadanie wykształcenie średniego, umiejętność realizacji metod opisanych w PN, znajomość ustawy o służbie cywilnej oraz o wojewodzie i administracji rządowej w województwie, znajomość zarządzenia w sprawie wytycznych w zakresie przestrzegania zasad służby cywilnej oraz w sprawie zasad etyki korpusu służby cywilnej, umiejętność obsługi sprzętu do pobierania próbek i wykonywania pomiarów a także posiadanie prawa jazdy kategorii B.

Dokumenty aplikacyjne należy składać do 19 marca w siedzibie delegatury WIOŚ w Ciechanowie przy ul. Strażackiej 6. Szczegółowe informacje na temat naboru można znaleźć na stronie bip.wios.warszawa.pl.

(fot. pixabay)

Delegatura WIOŚ w Ciechanowie szuka pracownika komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się