:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE
Wypadki drogowe, Dachowanie gminie Sońsk - zdjęcie, fotografia

Nastolatka siedziała za kierownicą BMW, które wypadło z drogi i dachowało. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w środę (19 grudnia) około godz. 9:00 w miejscowości Soboklęszcz. - Według ustaleń policjantów 19-letnia mieszkanka powiatu płońskiego, kierująca samochodem BMW, straciła panowanie nad pojazdem, wpadła w poślizg i wjechała do rowu, gdzie pojazd dachował - informuje nas Jolanta Bym z ciechanowskiej policji.
 
Kierująca nie odniosła poważniejszych obrażeń. Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od pojazdu.

Reklama

Dachowanie BMW w gminie Sońsk komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-12-21 16:23:34

    Ciekawe czy w te klocki też jest taka szybka i mógłbym z nią szczytować, tj. dachować ;)

  • gość 2018-12-21 17:19:11

    sprawdź najpierw siebie, może ze swoją Krasulą

  • Profesor Wiktor Wektor - niezalogowany 2018-12-21 17:47:59

    Znowu debilstwo w BMW. Kupują grata za parę złotych,ale musi być to BMW. Trzeba zadawać szyku, później są efekty.

  • gość 2018-12-21 18:59:42

    Pewnie jakiś tępy dzidąg... Ale w sumie nie leci na BMW z 1300 PLN, tylko sama się takim lansuje

  • Gość - niezalogowany 2018-12-21 19:27:39

    EHH kiedy rodzice zrozumieją ze bmw nie jest dla dzieci ??

  • Gość - niezalogowany 2018-12-21 19:49:46

    W oczy też byście mi to wszystko powiedzieli? :)

  • D. - niezalogowany 2018-12-21 19:51:47

    W ostatnim czasie było sporo takich przypadków, co ma do tego bmw? Co za idioci...

  • Gość - niezalogowany 2018-12-21 20:46:24

    Jak ja lubię szybkie 19tki.

  • gość 2018-12-22 00:28:45

    Koniec zniżek z Pzmot na tanie oc za gruzy. Koniec pajacowania. Lepiej oddajcie już te gruzy za 40 gr/kg i nie róbcie wstydu :)

  • Gość - niezalogowany 2018-12-22 02:56:36

    Kurde 19 latka powinna nabierać wprawy zdając prawko,ale jak uda się zdać i wsiadają w auta takie jak bmw to sory ale nie dziwne że w takich warunkach nie opanuje takiego auta.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-22 03:06:12

    Nigdy bym swojemu dziecku nie pozwolila bym wsiąść w ojca auto z takim silnikiem. Moja rok ma prawko ale dostała auto którym nie poszaleje bo silniczek odpowiedni do starzu bycia kierowcą.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-22 10:49:13

    Straż - niedoczony tłumoku

  • Gustawo Hureira - niezalogowany 2018-12-22 12:30:00

    Witam tępych pajaców wypowiadających się na temat tej młodej dziewczyny, będąc na miejscu widziałem jakie warunki tam panowały. Na miejscu tej dziewczyny założył bym gminie sprawę, tam było tak ślisko że strażaki i policjanci wysiadając z samochodów ślizgali się, ona szybko nie jechała gdyż samochód pomimo tego że dachował miał całe wszystkie szyby i żaden element nie był pognieciony tylko oberwane lusterka miał. Jeśli tępe strzały chcecie się wypowiadać następnym razem to dowiedzieć się trochę więcej jak było a nie na miłej dziewczynie wieszacie psy.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-22 12:53:26

    Chyba ją dmuchasz

  • Gość - niezalogowany 2018-12-22 14:56:56

    Jeżdże tamtendy codziennie i jakoś wypadku nie miałem. Jak by zabiła też byś ją bronił. Jest zima trzeba mieć troche wyobraźni na drodze, ...a może myślała że jezdnie zimą nie są oblodzone

  • Gość - niezalogowany 2018-12-22 15:14:11

    Wszędzie praktycznie jest o tej porze ślizgo i trzeba być tego świadomym,jeżdżę tamtędy 5 dni w tygodniu w tę i spowrotem i jakoś nie widziałem żeby sobie kierowcy nie radzili z tą sliską ulicą.Młodej się poślizgnelo a że auto ciężkie to proste że nie umiała zapanować.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-22 17:05:58

    BMW mają tylny napęd i pomimo systemów kontroli trakcji, który nie zawsze jest sprawny i nie niweluje praw fizyki auta tylnonapedowe znacznie częściej wypadają z drogi co jest typowe dla pojazdów z takim rodzajem napędu, gdzie niedociazony napędzany tył siła odsrodkowa powoduje wypadanie pojazdu z drogi, taki efekt osiągamy często podczas zarówno szybkiego pokonywania zakrętu jak i zwalniania czy hamowania na łuku drogi, Pojazd przednionapedowy z dociazonym przodem - silnik jest ciężki ciągnie przodem cały pojazd i stąd lepiej trzyma się drogi, dlatego trzeba być szczególnie ostrożnym przy jeździe takim pojazdem, pojazd przednionapedowy jest stabilniejszy, jednak to zależy od charakterystyki modelu, jego stanu technicznego głównie stanu opon i amortyzatorów, technika jazdy i rozsądek kierowcy jest bardzo ważny.

  • gość 2018-12-22 22:12:47

    Może to pierwsza zima naszej królowej szos... Zdała za którymś razem, lato przejeździła, a na pierwszym lodzie wylądowała na dachu... Brak wyobraźni i przerost mniemania o swoich umiejętnościach, a w dodatku możliwe, że wątpliwy stan ogumienia i ogólny auta... Jednym słowem gratuluje tak kierującej, jak i rodzicom!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-23 15:17:51

    Jestem kierowca z wieloletnim stazem ale uwazam ze za tego typu zdarzenia powinno sie dochodzic odszkodowania od zarzadcy drogi a napewno drogi by nie byly w takim stanie jakim byly ostatnio. W powiecie ciechanowskim drogi zaniedbane, waskie, czesto wysoka krawedz jezdni, dziurawe drogi i pobocza to na tak sliskiej nawierzchni i takim stanie drogi nie ma predkosci ktora by byla odpowiednia do panujacych warunkow

  • wacek - niezalogowany 2018-12-23 15:26:04

    Pewnie kupa do koła przykleiła się, co uniemożliwiło hamowanie, więc wpadła w poślizg.

  • E46 330i - niezalogowany 2018-12-23 16:38:25

    Co za debile z was w dupie byliście I gówno widzieliście...patologia wirtualna!

  • gość 2018-12-23 16:45:20

    Rodzice powinni jej jeszcze ze 100 KM większy dać. Normalni rodzice wiedzą że jak dzieciak jeździć nie umie to co najwyżej Korse się kupuje a za dwa lata coś lepszego i na pewno nie z napędem na tylną oś... A tu się chcieli przed sąsiedztwem popisać, to córcia nie opanowała i skończyła na dachu w rowie

  • Gość - niezalogowany 2018-12-23 20:45:50

    Jestem kierowca z wieloletnim stazem ale uwazam ze za tego typu zdarzenia powinno sie dochodzic odszkodowania od zarzadcy drogi a napewno drogi by nie byly w takim stanie jakim byly ostatnio. W powiecie ciechanowskim drogi zaniedbane, waskie, czesto wysoka krawedz jezdni, dziurawe drogi i pobocza to na tak sliskiej nawierzchni i takim stanie drogi nie ma predkosci ktora by byla odpowiednia do panujacych warunkow

  • Anty siurek, anty pisior - niezalogowany 2018-12-23 23:36:58

    Do wielu z Was Goście wyżej - to niech ten rzetelny i niezależny Portal Miasta Ciechanów informuje dokładniej i rzetelniej. A nie tylko parę luf-mikrofonów maja w ratuszu i KPP.

  • Anty loszka, anty PeeZeL - niezalogowany 2018-12-25 10:42:57

    Ciekawe czy ta dziewczyna jest do wszystkiego taka prędka!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-28 10:47:49

    Kierowcy z wieloletnim doświadczeniem, z domu do biedronki i do domu. Kim jest dla was doświadczony kierowca ? Może od tego zaczniemy. Trzeba jeździć zawodowo ? Ile muszę mieć przejechane na liczniku ? Ktoś kto mówi że jest doświadczony bo ma kat. B od 2 lat. Jest po prostu śmieszny.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-29 15:54:39

    Ja mam doświadczenie z gry GTA III San Andreas. I rok już jeżdżę nawet Golfem.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-30 17:01:28

    Żałośni są ci wszyscy ludzie, którzy mają dużo do powiedzenia jak by wszystkie rozumy pozjadali a najważniejszy gdzieś uszami uciekł, w gruncie rzeczy nie wiecie nic w temacie, do tego nie byliście na miejscu i jedyne co widzieliście to czubek własnego nosa, zacznijcie od siebie państwo "doświadczeni kierowcy" którzy jeżdżą pudełkami po zapałkach, a nad pudełkiem od zapałek można nawet na lodowisku zapanować. Rację również ma pan/pani na temat praw fizyki co jest prawdą. Więc spójrzcie najpierw na siebie a potem miejcie pretensje do innych.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-30 17:18:35

    Gustawo Hureira mówiąc "strażaki" obrażasz tych ludzi. Jest Straż Pożarna ludzie którzy ryzykują często swoje życie pomagając innym ludziom i takim niedouczonym tumanom jak ty w potrzebie za co powinno okazywać im się wdzięczność i szacunek na który zasługują. I życzę ci abyś kiedyś potrzebował pomocy tych wspaniałych ludzi, to może zrozumiesz dlaczego są tak szanowaną służbą, która nie oczekuje niczego za swoje poświęcenie i trud wkładany w wykonywaną pracę.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-30 19:12:28

    Generalnie to mam Was absolutnie gdzieś, bo jesteście wszyscy żałośni :)
    Ale może chociaż skończcie przytyki do rodziców, bo samochód kupiłam sama, sama utrzymywałam i sama wybrałam. Rozumiem, że wy możecie mieć samochód żeby przejechać nim z punktu a do punktu b. Ja samochody lubię i dlatego wybrałam taki a nie inny i byłam świadoma konsekwencji jakie to może mieć a doświadczenia jakoś nabrać muszę. Prędkość była mała, nie stworzyłam dla nikogo zagrożenia na drodze a samochód jest cały i zdrowy bo zwyczajnie się przewrócił przy zetknięciu kół z rowem gdy napotkał opór.
    Wystarczy myśleć.

  • Olka - niezalogowany 2018-12-30 19:39:45

    Byliście na miejscu że się wypowiadacie? Kilka dni z rzędu bylo wtedy bardzo śliskich, jedni mieli szczęście drudzy nie, skąd w was tyle jadu, polska cebula wszedzie.

  • mr_brąz - niezalogowany 2018-12-30 22:46:40

    Ja śmigam E46 i potwierdzam to, że samochody tylnonapędowe są dla doświadczonych kierowców. Nawet nie wyobrażam sobie co mogłoby się stać gdyby dać taki samochód jakiemuś amatorowi. Prawko mam od prawie 4 miesięcy, ale oglądam dużo filmów o tematyce motoryzacyjnej (o pykaniu całymi dniami w Forza Motorsport już nawet nie wspominam) - także doświadczenie mam. Można powiedzieć, że uzyskanie prawa jazdy tylko zweryfikowało moje umiejętności w dziedzinie kierowania pojazdami dwuśladowymi.

  • gość 2018-12-30 22:48:34

    @mr_brąz XD. Rzadko, która E46 zostawia 2 ślady