:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C rozproszone chmury

Czesław Śpiewa Solo Act - koncert Czesława Mozila w Ciechanowie

Kiedy: 2017-04-19 , godzina: 20:00 | Gdzie: Fabryka Kultury ZGRZYT Narutowicza 4 a

Koncerty, Czesław Śpiewa koncert Czesława Mozila Ciechanowie - zdjęcie, fotografia

Już w najbliższą środę (19 kwietnia) ciechanowska Fabryka Kultury Zgrzyt zaprasza na koncert Czesława Mozila. 

Idea koncertów Czesław Śpiewa Solo Act narodziła się 15 lat temu, kiedy nieznany nikomu szerzej Czesław Mozil grał i śpiewał gdzie się dało. Podróże po małych miejscowościach, potocznie nazywanych „Polską klasy B”, miały na celu spopularyzowanie muzyki polsko-duńskiego zespołu Czesław Śpiewa oraz pokazanie Czesława Mozila szerszej publiczności jako alternatywnego grajka. 

Przewrotna, słodko-gorzka i bardzo zabawna opowieść o patriotyzmie, emigracji i ojczyźnie, a także o codziennym życiu popularnego artysty. Co to znaczy odnieść sukces w Polsce? Jak siedzieć na ławce rezerwowych, a i tak strzelać gole? Czy bycie alternatywnym artystą daje popularność wśród dresiarzy? Czesław Śpiewa Solo Act to połączenie monodramu, stand-upu i koncertu jednego z najpopularniejszych współczesnych artystów – Czesława Mozila, ". Polska widziana z perspektywy podwójnego emigranta, żyjącego między Danią a Polską, kochającego absurdy obu tych krajów i patrzącego na wszystko z humorem.

Historie z życia Czesława, opowiedziane za pomocą największych, zagranych na żywo hitów Czesława. Śpiewane. Śmieszne. Wzruszające. Niezwykle aktualne.

SZCZEGÓŁY: 
19.04.2017 (środa) godz. 20:00.
Bilety:
PRZEDSPRZEDAŻ:
- w klubie: 35 zł
- online 40 zł
W DNIU IMPREZY: 45 zł.


Czesław Śpiewa Solo Act - koncert Czesława Mozila w Ciechanowie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl