:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Ciężka noga 36-latki. Straciła prawo jazdy

17/07/2018 10:33
Piraci Drogowi, Ciężka latki Straciła prawo jazdy - zdjęcie, fotografia

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali prawo jazdy kierującej, która ponad dwukrotnie przekroczyła dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym.

Podczas prowadzonych pomiarów prędkości w miejscowości Bogate na drodze krajowej nr 57 (powiat przasnyski) funkcjonariusze zatrzymali kierującą Fordem. Okazało się bowiem, że w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, 36-latka miała na liczniku 102 km/h.

Mieszkanka powiatu wysokomazowieckiego straciła prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące. Została też ukarana mandatem oraz punktami karnymi.

Ciężka noga 36-latki. Straciła prawo jazdy komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-07-17 11:19:54

    Miały być pouczenia.wszystko pic na wode.

  • Gość - niezalogowany 2018-07-17 11:33:26

    A kierowców TIR ograniczenie do 50 to chyba nie obowiązuje ?

  • Gość - niezalogowany 2018-07-17 11:43:34

    Pewnie przyjechała na galerie i mc donald się odchamic.

  • gość 2018-07-17 12:59:58

    Jasne, przyjechała się odchamić do miejscowości Bogate - tam właśnie jest galeria i McDonald........ Ty to jednak jesteś....... Prawdziwy Ciechanowiak...... odchamiony - bo jest MCdonald, brawo za myślenie.

  • Hary - niezalogowany 2018-07-17 13:18:49

    gzie jest ten jełop co pisał, że 102 to można jeździć??? no dawaj tu z obroną tej nieszczęsnej baby! pisz pismo, organizuj pochód albo przynajmniej event na fb "przywrócić prawka niewinnym co zapierniczali 102!". ale farsa. Bronić to można jakby jechali 52 nie 102... miała czas na zastanawianie się. 50km! pewnie jej auto osiągało tą prędkość 1 minutę!

  • gość 2018-07-17 13:31:09

    Hary, z Twoim myśleniem nic się nie zmieniło. A jeśli już to na gorsze...... Ten gość nigdzie nie napisał, że można 102 jeździć. Przeczytaj dokładnie tamten wpis. Śledziłem tą waszą dyskusję i pamiętam doskonale co napisał. Kur..... co za jełop. Człowieku znikaj stąd bo robisz obciach......... sobie.....niestety.

  • Renee - niezalogowany 2018-07-17 13:54:28

    Jak prawko to tylko z dokumencikpl! Oczywiscie to koelkcjonerska wersja, ale za co to jak dobrze wykonana;)

  • Hary - niezalogowany 2018-07-17 15:05:06

    smieszni goście tu piszą, w obronie pijaków i piratów drogowych. ciekawym czy jak dojdzie za jakiś czas do śmiertelnego wypadku/potrącenia to dalej będą bronić! "Jechał tylko 102, a wino wypił dzień wcześniej! to nie jego wina!" buahahahahahahahaha co za ofiary!!!!!!!!!!!!!

  • Normal - niezalogowany 2018-07-17 15:43:59

    Sęk w tym drogi Hary, żeby umieć czytać ze zrozumieniem, bo czytanie dla samego czytania to nic nie da. Twoją piętą achillesową jest brak tej umiejętności i stąd te nieporozumienia, które sam kreujesz.

  • Gość - niezalogowany 2018-07-17 15:46:39

    Hary to debil. Nawet czytać nie umie.

  • Hary - niezalogowany 2018-07-17 16:54:27

    ja umiem czytać ze zrozumieniem, spokojnie. rzecz w tym, że ogólny rozrachunek jest taki, że obstawiacie po stronie potencjalnych morderców i siejących zagrożenie dla waszych (również) dzieci. Zapieprza taki przez miasto i zamiast dyskusji p.t. "jak to ograniczyć/wyeliminować?" jest spór: "miał prawo, mógł, to błąd pomiarowy!". "-Hary to baran - ukrzyżować go! - a ten co jechał 102? - a on niech jedzie..." żałosne buahahahahaha

  • Gość - niezalogowany 2018-07-17 20:21:45

    Dobrze tej szmacie. Może się nauczy jeździć.

  • gość 2018-07-17 20:56:30

    Hary... Ty nie wzywaj kolegi bo się zjawi i znowu ci argumentów zabraknie. Lepiej naucz się czytać ze zrozumieniem tak jak ci wszyscy radzą, bo ciągle "Ty" się ośmieszasz, a nie my. Też czytałam tą dyskusję i nic z rzeczy o których piszesz tam nie było. Ktoś ci wszystko kulturalnie i rzeczowo wytłumaczył, a ty od nowa to samo... No ja pier... Link: https://ciechanowinaczej.pl/artykul/piraci-drogowi-w-audi/473573?refresh=95#komentarze

  • Hary - niezalogowany 2018-07-17 21:54:12

    Żałosne małpy, albo raczej śmieszne. Dla was największym problemem jest Hary który mówi prawdę prosto w ryj. A wy dalej broncie tych co im prawka zabrali. Może jeszcze tych co po pijaku zabili broncie. Zróbcie demonstracje. To błąd pomiaru był. Buahahahahahaha!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-07-17 23:37:17

    Ja tam lubię i Brzechwę. I Harrego. Za to nienawidzę pijanych kurew i bladzi, co jadą ponad 100 km/h w zabudowanym.

  • gość 2018-07-17 23:40:54

    Ludzie, nasz żałosny Hary się zawiesił tydzień temu i jak mantrę powtarza to samo. Sorry hareczku, ale jestem pewny, że jak byś tak wyszedł z za tego komputera, to już byś taki pewny siebie nie był i nic byś z siebie "w ryj" nie wydusił... Zrozum że się skompromitowałeś i im szybciej dasz sobie spokój, tym lepiej, bo się pogrążasz... Wszyscy rozumieją o co innym chodzi, oprócz ciebie, bo ty czytasz, co chciał byś przeczytać. I nie obrażaj nas wszystkich, z powodu swoich ograniczeń...

  • Hary - niezalogowany 2018-07-18 09:12:43

    posłuchaj prostaku. nie ja obrazam pierwszy tylko ty pisząc ze jestem ograniczony, załosny itd. kompromitujesz to ty cie caly czas robiąc największy problem z tego co "Hary napisał" gdzie meritum sprawy poruszonej w artykule to bezpieczeństwo na drogach w terenie zabudowanym. także twojego dziecka, jeśli masz. Uważam, że słusznie zabierają prawo jazdy, jeszcze raz to powtórzę, bo 2% to błąd pomijalny i nie ma znaczenia przy prędkości 100 na godzinę czy jechał 100 czy 102, miał czas pomyśleć bo jechał o 52 za szybko to jest drugie tyle i jeszcze trochę a te 2% wsadz se w tylek i tłumacz rodzinie poszkodowanej w wypadku, gdzie ktoś zginął że jechał w granicy błędu. czy naprawdę ciężko to pojąć, ruszyć tymi kilkoma zwojami????? jaki jest główny problem postawiony w artykule, bezpieczeństwo czy 2% błędu i komentarze Harego, nie osłabiajcie mnie ludzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • gość 2018-07-18 18:59:54

    NIe obrażasz mówisz... Więc rozwinę twój powyższy komentarz z 17.07 z godz. 21.54.12... Uwaga Hareczek mówi: "Żałosne, śmieszne małpy. Dla was (wszystkich użytkowników) największym problemem jest Hary (celebryta jakiś) który mówi prawdę (ciekawe jaką ?) prosto w (wasz) ryj. A wy dalej bronicie tych co im prawka zabrali (ciekawe w którym miejscu bronimy ?)..." Rzeczywiście kultura na najwyższym poziomie. JA ci tylko nakreśliłem jak to wyglądało w momencie gdy się tu pojawiłem. I przykro mi ale nikt tu poza tobą problemów nie robi... Bo artykuły nie poruszają żadnych spraw jak ci się to wydaje, tylko mają charakter informacyjno- ostrzegawczy. Po przeczytaniu masz dojść do wniosku że zabrali komuś prawo jazdy i że możesz być następny. A ty nam tu ciągle o zabijaniu, pijanych kierowcach, a nawet jakichś demonstracjach...

  • Hary - niezalogowany 2018-07-18 21:08:21

    I po co tu rozprawki walisz jak i tak mam je gdzieś??? Ja swoje i tak wiem, zabolało cię że obnazylem prawdę przed obliczem czytelników! Możesz se dalej roztrzasac swoje bzdetne argumenty. Nie w tym rzecz! Ja zganilem baranów co zapieprzaja 100 w terenie zabudowanym i będę przy tym tkwił!

  • gość 2018-07-18 21:45:57

    Dziękuje ci Hareczku w imieniu czytelników i ogółu społeczeństwa, za to że pomimo mojego bólu "obnażyłeś prawdę", "zganiłeś baranów co zapieprzają 100 w terenie zabudowanym" i że "przy tym tkwisz"... Na pewno po naganie od takiego celebryty jak ty, już więcej się to nie powtórzy... Wszyscy weźmiemy sobie twoje słowa do serca i będziemy jeździli tak jak ty- 30 w zabudowanym i 70 poza... Pragnę ci przy okazji dodać, że my też już swoje wiemy :)

Dodajesz jako: |

Piraci Drogowi, - więcej informacji