:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C bezchmurnie

Ciężarówka wywróciła się na rondzie w Ciechanowie [zdjęcia]

Blisko cztery godziny trwały działania związane z postawieniem na koła i usunięciem z drogi ciężarówki służby drogowej, która wywróciła się na rondzie. Kierowcę ukarano mandatem.

Do zdarzenia doszło w sobotę (4 sierpnia) po godz. 23:00 na rondzie Solidarności u zbiegu ulic Płońskiej, Kasprzaka i Sońskiej w Ciechanowie. - Kierujący pojazdem ciężarowym marki Scania, wykonując manewr skrętu na rondzie, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego pojazd ciężarowy wywrócił się na prawy bok - informuje nasz portal asp.szt. Bożena Kuklak z KPP Ciechanów.

W momencie przyjazdu ratowników 64-letni kierowca, mieszkaniec województwa warmińsko-mazurskiego, znajdował się poza pojazdem. Okazało się, że nie odniósł poważniejszych obrażeń. Samochód służby drogowej, należący do zarządcy drogi, leżał na boku. Znajdował się w nim m.in. wypełniony wodą zbiornik oraz agregat wysokociśnieniowy, z którego wyciekały płyny. Postawienie samochodu na koła było możliwe dopiero po wypompowaniu wody ze zbiornika. Cała akcja trwała blisko 4 godziny.

Kierowca ciężarówki, za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, został ukarany mandatem karnym.

(fot. ROBEX)

Ciężarówka wywróciła się na rondzie w Ciechanowie [zdjęcia] komentarze opinie

 • gość 2018-08-07 20:12:38

  To chyba nie pierwsze takie zdarzenie na ty rondzie może by ktoś zareagował ?????

 • Gość - niezalogowany 2018-08-07 21:26:34

  A na co tu zwrócić uwagę? Napisane niendostosowal prędkości co się dziwić że to wywaliło skoro jechał za szybko... jeżdżą jak wariaci bo myślę że jest duży to mu nic nie grozi. Po lusyerkach nie patrzą.

 • gość 2018-08-07 23:19:31

  Ba... Kto wozi wodę w zbiorniku bez grodzi, ten później w rowie leży... Tu nie prędkość byłą główną przyczyną...

 • Gość - niezalogowany 2018-08-08 09:27:00

  Zabrać prawo jazdy niech jeździ taczką , im ciągle się śpieszy.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl