:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  29°C bezchmurnie

Ciechanowskie koło Nowoczesnej nie poprze kandydatury Waldemara Wardzińskiego

Samorząd, Ciechanowskie koło Nowoczesnej poprze kandydatury Waldemara Wardzińskiego - zdjęcie, fotografia

Wbrew decyzji władz partii ciechanowskie koło Nowoczesnej nie zamierza poprzeć kandydatury Waldemara Wardzińskiego na prezydenta Ciechanowa. Wydało w tej sprawie oświadczenie.

Po sobotniej samorządowej konwencji PO i Nowoczesnej, podczas której poinformowano m.in. że kandydatem obu partii w wyborach prezydenckich w Ciechanowie będzie właśnie Waldemar Wardziński, lokalne struktury Nowoczesnej odcięły się od poparcia dla byłego włodarza miasta. Z naszych informacji wynika, że ciechanowskiego koło partii zamierzało udzielić poparcia obecnemu prezydentowi Krzysztofowi Kosińskiemu i wspólnie z nim oraz innymi lokalnymi środowiskami utworzyć listę kandydatów do Rady Miasta Ciechanów.

W sprawie kandydatury Waldemara Wardzińskiego Nowoczesna Ciechanów wydała oświadczenie. Jego treść znajdziecie poniżej:

Odnosząc się do informacji o starcie w wyborach prezydenckich w Ciechanowie Pana Waldemara Wardzińskiego, kategorycznie zaprzeczamy, by ciechanowskie struktury Nowoczesnej brały kiedykolwiek pod uwagę popieranie owej kandydatury.

Oświadczamy, że ciechanowskie koło Nowoczesnej zgodnie uważa, iż Pan Waldemar Wardziński nie jest kandydatem, który może liczyć na nasze jakiekolwiek poparcie. Nie było nigdy takich ustaleń. Lokalne struktury Nowoczesnej nie zostały w żaden sposób poinformowane o centralnych zamierzeniach.

Pan Waldemar Wardziński nie prowadził żadnych rozmów dotyczących startu w wyborach samorządowych. Możemy zatem wnioskować, że próbował poprzez centralne struktury Platformy Obywatelskiej wpłynąć na sytuacje lokalną.

Uważamy, że sprawy lokalne tego rodzaju, zwłaszcza w tej konkretnej sytuacji, należy rozstrzygać na poziomie lokalnym, a odgórne mechanizmy mogą jedynie szkodzić, z czego osoba aspirująca na prezydenta miasta, zwłaszcza będąca prezydentem w przeszłości, powinna doskonale zdawać sobie sprawę.

Zarząd ciechanowskiego koła Nowoczesnej

Ciechanowskie koło Nowoczesnej nie poprze kandydatury Waldemara Wardzińskiego komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2018-04-16 12:31:22

  Haha ha jakie to jaja z tymi lewakami. Wiedzą że z wardzyniakiem nic nie ugrają to do Kosiniaka się tulą.

 • gość 2018-04-16 13:07:53

  Wszyscy członkowie ciechanowskiej N. zatrudniani są przez Prezydenta Kosińskiego w Spółkach Miejskich więc nie dziwne, że panikują i odcinają się od decyzji partii. Hipokryzją na kilometr wali.

 • gość 2018-04-16 14:10:20

  ciechanowscy "notable" z Nowoczesnej NIE dla Wardzińskiego, a szeregowi "członkowie"?????? Ich głos się nie liczy? a sympatycy N,?? a gdzie demokracja???? może jakieś referendum??? zebranko przynajmniej .He he

 • Gość - niezalogowany 2018-04-16 15:43:49

  A kto jest przewodniczącym, Nowoczesnej w Ciechanowie hehehe i gdzie pracuje?

 • gość 2018-04-16 17:13:57

  A ten pan Wardzynski to chyba juz był u koryta i pokazał jak budować kliki i załatwiac szemrane interesy.

 • gość 2018-04-16 17:14:21

  A ten pan Wardzynski to chyba juz był u koryta i pokazał jak budować kliki i załatwiac szemrane interesy.

 • Gość - niezalogowany 2018-04-16 17:18:25

  Czy ta partia jeszcze istnieje ?

 • gość 2018-04-16 18:15:29

  Z tego co wiem to Ciechanowskie koło Nowoczesnej już od około ROKU zapowiadało że poprze prezydenta Kosińskiego.

 • Gość - niezalogowany 2018-04-16 18:29:35

  Jak Ciechanowska nowoczesna poprze Wardziniaka to poleci że stołka szefowa COEK i jeszcze kilka osób między innymi z MOSiR. Hahaha.

 • Gość - niezalogowany 2018-04-16 20:34:18

  Hehehe to im Wardzinski numer wyciął, Kosiński myślał że jest sprytny i obsadzi stolkami liderów Nowoczesnej a tu klops, pewnie liderzy lokalnej Nowoczesnej będą musieli transferować się do Pesla, bo centrala będzie chciała żeby poprzeć Waldka hehehe jaja. A teraz pytanie za milion dolców co zrobią lokalni działacze PO, bo chyba z wolna zaczęli się układać z Krzysiem.

 • Grupi - niezalogowany 2018-04-20 20:11:14

  A Grudzińska gdzie pracuje przez kogo została zatrudniona. Kosiniak ja zatrudnił w COEK żeby siedziała jako opozycja a popiersia Kosiniaka.Bo jak nie to powie sęk że stanowiska Dyrektora. Układy układy PSL-owskiej stówy, która trzeba pogonić do obory, bo tam chłopaków miejsce!!!!!

Dodajesz jako: Zaloguj się