:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C umiarkowane opady deszczu

Ciechanowski ZWiK ma nowego prezesa i wiceprezesa

Personalia, Ciechanowski nowego prezesa wiceprezesa - zdjęcie, fotografia

Blisko rok zajęło radzie nadzorczej Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Ciechanowie powołanie nowego prezesa spółki. Zaskoczenia nie było. Został nim Jerzy Ryziński - dotychczasowy wiceprezes. Poznaliśmy też nazwisko jego nowego zastępcy.

Wakat na stanowisku prezesa ciechanowskich wodociągów panował od 28 września ubiegłego roku, kiedy decyzją rady nadzorczej z funkcji tej został odwołany Zbigniew Kędzierski. Jak informował wówczas ratusz do momentu powołania nowego prezesa, co miało nastąpić "w najbliższych miesiącach", spółkę reprezentował wiceprezes oraz prokurent.

W końcu wczoraj (poniedziałek, 11 września) rada nadzorcza ZWiK-u na funkcję prezesa oficjalnie powołała dotychczasowego wiceprezesa, czyli Jerzego Ryzińskiego. Nowy prezes spółki posiada wykształcenie wyższe w zakresie zarządzania środowiskiem i polityki ekologicznej. W przeszłości pracował m.in. w urzędach gminy, pełnił też funkcję dyrektora zakładu budowlanego. Ukończył liczne kursy i szkolenia m.in. w zakresie ochrony środowiska, inwestycji, pozyskiwania środków unijnych czy przepisów związanych ze zbiorowym zaopatrzaniem w wodę i odprowadzaniem ścieków. Posiada uprawnienia budowlane w zakresie sieci sanitarnych a także uprawnienia w specjalności konstrukcyjno-budowlanej. Funkcję wiceprezesa ciechanowskiego ZWiK-u pełnił od czerwca 2015 roku.

W poniedziałek rada nadzorcza powołała też nowego wiceprezesa spółki. Został nim Artur Giziński, który pracuje w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji od 1997 roku. To absolwent Politechniki Warszawskiej, doświadczony inspektor nadzoru inwestycyjnego oraz kierownik budowy. W ZWiK-u pełnił funkcję głównego specjalisty ds.  technicznych, zastępcy kierownika oczyszczalni ścieków, a ostatnio zastępcy kierownika działu technicznego. W latach 2014-2017 zasiadał w radzie nadzorczej spółki.

Ciechanowski ZWiK ma nowego prezesa i wiceprezesa komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się