:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C bezchmurnie

Ciechanowski szpital wśród laureatów nagrody TOP Inwestycje Komunalne 2018

Służba Zdrowia, Ciechanowski szpital wśród laureatów nagrody Inwestycje Komunalne - zdjęcie, fotografia

Jedna z największych inwestycji na Mazowszu – system energii odnawialnej w szpitalach województwa mazowieckiego, w tym w Specjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Ciechanowie, znalazła się wśród laureatów nagrody TOP Inwestycje Komunalne 2018.

Wręczenie nagród odbyło się we wtorek (15 maja) podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. Była to już siódma edycja konkursu, organizowanego przez Europejski Kongres Gospodarczy, Grupę PTWP oraz Portal Samorządowy. O tytuł TOP Inwestycji Komunalnej 2018 walczyło 30 projektów z całej Polski. Wyróżnionych zostało 11 z nich. Pierwszy etap zakładał głosowanie internautów, a drugi - członków Rady Konsultacyjnej.

Projekt budowy kolektorów słonecznych, który zyskał uznanie jury, to inwestycja realizowana w 12 mazowieckich szpitalach za ponad 42 mln zł. W jej ramach zamontowano w sumie 2324 panele słoneczne o łącznej powierzchni 5386 m2. Przypomnijmy, że w Specjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Ciechanowie pojawiło się 329 sztuk kolektorów słonecznych, które zajmują powierzchnię ponad 760 m2. Instalacja solarna, znajdująca się za budynkiem szpitalnej kotłowni, została oddana do użytku w 2016 roku. Jej koszt wyniósł ponad 3 mln zł.

(fot. mazovia.pl)


Ciechanowski szpital wśród laureatów nagrody TOP Inwestycje Komunalne 2018 komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-05-16 18:08:52

    Co z tego że szpital wśród laureatów nagrody TOP inwestycje komunalne 2018. Niech się wezmą za porządki w tym szpitalu. Jestem ciekaw po co te salowe są w tym szpitalu skoro po parę dni nie jest sprzątane na oddziałach A zwłaszcza na "wewnętrznym " A jak już przyjdą niby posprzątać to tylko podłogę między łóżkami umyja i na tym koniec. Dla mnie ten szpital to masakra.

  • salowa - niezalogowany 2018-05-17 08:39:23

    A co ty mylisz lachudro ze za tą pensje co my dostajemy to jeszcze mamy ci pod lozkiem myć? ??jak ci brudno to łap za sciere i sam myj!

  • Gość - niezalogowany 2018-05-17 10:31:10

    Każdy ma jakąś pensję. I nie przesadzaj że tak mało zarabiacie A w końcu po co tam jesteście. Chyba pod łóżkami też się brud zbiera. Byłem w kilku szpitalach i codziennie myją NAWET POD ŁÓŻKAMI. I NIE NARZEKAJĄ. JAK CI MAŁO PŁACĄ TO SIĘ ZWOLNIJ. A PRZEZ WASZE sprzątanie ludzie ida się leczyć A niestety zarażenia są bakteriami z brudu.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl