:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  21°C bezchmurnie

Ciechanowska bieżnia ze świadectwem PZLA

Bieganie, Ciechanowska bieżnia świadectwem - zdjęcie, fotografia

Wybudowana pod koniec ubiegłego roku bieżnia lekkoatletyczna w Ciechanowie uzyskała przed kilkoma dniami świadectwo Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Oznacza to, że nad Łydynią będą mogły być organizowane zawody oraz zgrupowania.

W ramach inwestycji powstała nowa, sześciotorowa bieżnia z nawierzchnią poliuretanową i systemem odwadniania. Pojawiły się też urządzenia do konkurencji technicznych, takich jak skok wzwyż, w dal i trójskok, rzutnia do pchnięcia kulą, rzutu dyskiem oraz oszczepem. Miasto pozyskało na to zadanie 1,5 mln zł środków z Programu Rozwoju Infrastruktury Lekkoatletycznej.

Teraz, dzięki świadectwu PZLA, na bieżni mogą być rozgrywane konkurencje biegowe, chód sportowy, skok wzwyż, skok w dal, trójskok, pchnięcie kulą, rzut dyskiem czy rzut oszczepem. Na ciechanowskim stadionie mogą odbywać się zawody z kalendarza imprez PZLA dla kategorii od młodzika do seniora, możliwa jest także organizacja zgrupowań, szkoleń i konsultacji sportowych.

Z bieżni bezpłatnie oczywiście mogą korzystać wszyscy mieszkańcy.

Ciechanowska bieżnia ze świadectwem PZLA komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-06-08 13:11:52

    Prezydent Kosiński rozwala system. Jeszcze nie tak dawno czarna szlaka tam była. W Płońsku od 20 lat budują bieżnie i jeszcze jej nie ma.

  • gość 2018-06-09 13:18:47

    Brawo!, Chcę skomentować szerszy zakres działań Prezydenta Ciechanowa i jego załogi w mojej ocenie robią conajmiej dobrą robotę i chcę im pogratulować i jako mieszkaniec podziekować. Co ważne podaje daty które prawie działają:) PKP i okolice doczekało się odnowienia, Ja mam tylko jjedno pytanie jak uaktywnić lokalną młodzież i zatrzymać ją w Ciechanowie? Pozdrawiam I powodzenia! Mieszjaniec Ciechanowa

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl